gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Politie rukt uit voor 'steekincident' in binnenstad van Doetinchem

5b402d333088f06f97811be74199b916

De politie is dinsdag uitgerukt voor een mogelijk steekincident in een huis in de binnenstad van Doetinchem. Ter plaatse bleek het te gaan om een incident in de relationele sfeer, een 54-jarige bewoner is lichtgewond geraakt.

Redactie REGIO8 |
Het incident gebeurde iets voor 17.00 uur in het huis aan de Hoopensteeg. Wat er precies in de woning is gebeurd en of er is gestoken, is volgens de politie niet duidelijk. “Onderzoek moet uitwijzen of dat er sprake was van enkel fysiek geweld”, meldt een woordvoerder. Een 55-jarige vrouw, ook bewoonster van het huis, is meegenomen voor verhoor.

De 54-jarige man is volgens de politie lichtgewond geraakt bij het incident. “Niet ernstig en hij hoefde niet naar het ziekenhuis”, aldus de woordvoerder. Het is niet de eerste keer dat de politie is uitgerukt naar de woning. In april 2022 werd er ook een vrouw aangehouden vanwege een incident in het huis.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.

JETTEN

VNG Jaarcongres strijkt neer in de Achterhoek: ‘Geweldig voor de hele regio’

De Achterhoek is dit jaar het decor van het jaarlijkse VNG-congres. Duizenden bestuurders uit het hele land komen twee dagen samen om te netwerken en belangrijke thema’s te bespreken. Onder hen zijn koningin Máxima en minister-president Rob Jetten. Zij werden ontvangen met typisch Achterhoekse tradities, met onder meer een fanfare, de Slag om Grolle en het bloemencorso.

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Inspreekster na benoeming nieuwe wethouder asielopvang: ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’

De inspreekster tegen de komst van een opvang voor ontheemde Oekraïners in Neede feliciteerde de nieuwe wethouder Erwin Versteeg op site van Nieuws uit Berkelland na diens benoeming. ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’, aldus Claudia Eikelboom-Steinhoff.