gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Politie houdt 15-jarige aan voor bedreiging op station Doetinchem

85ff4b7f25c81a64c70def83db3cc78e

De politie heeft donderdagavond een 15-jarige jongen uit Enschede aangehouden voor bedreiging op het station in Doetinchem. De minderjarige had verschillende voorwerpen bij zich waarmee een explosief gemaakt kan worden.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Bij de politie kwam donderdagavond een telefoon binnen dat er een jongen op het station in Doetinchem liep die materiaal bij zich had waarmee hij voor een explosie kon zorgen. 'De politie ging daarop ter plaatse en heeft in verband met de veiligheid de omgeving afgezet en de jongen aangehouden voor bedreiging van de politie', laat een woordvoerder van de politie vrijdagmiddag weten. 'Hij had een zware jas met inhoud bij zich.’

Om deze inhoud te controleren schakelde de politie een explosievenverkenner in om zeker te weten. ‘In de jas zaten voorwerpen waarmee je een explosief kunt samenstellen’, aldus de woordvoerder. Wat voor voorwerpen dit exact waren kan de politie niet zeggen.

Vanwege de dreigende situatie werd tijdelijk al het treinverkeer in Doetinchem stilgelegd. De omgeving rondom het station werd ook ruim afgezet door de in grote getale ter plaatse gekomen agenten.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-29 at 12.48.46

Nederlandse én Duitse brandweer zoeken naar persoon in watergat Isselburg

Met man en macht wordt er gezocht naar een persoon in een watergat bij Isselburg net over de grens bij Gendringen. Bij het water werden een fiets en meerdere persoonlijke spullen aangetroffen. De Duitse hulpdiensten zoeken met assistentie van brandweer Gendringen naar de persoon in het water, als is het de vraag of deze er überhaupt in ligt.

LangeMannen10

Lange Mannen van TeamNL stellen finaleplek veilig in snikhete Saza Topsporthal

De Nederlandse volleyballers hebben zaterdag en zondag gewonnen van Israël in de Saza Topsporthal in Doetinchem, in de halve finale van de CEV European League. Ondanks het behalen van de finale, ging het na afloop vooral over de zomerse omstandigheden.

Ibrahim El Kadiri (2)

De Graafschap verkoopt El Kadiri aan SV Darmstadt

Ibrahim El Kadiri laat na twee seizoenen De Graafschap achter zich en vervolgt zijn carrière in Duitsland bij SV Darmstadt 98. De 24-jarige buitenspeler speelde in totaal 67 wedstrijden voor de Doetinchemmers en was hierin dertien keer trefzeker.

Schermafbeelding 2026-06-29 093928

Verdacht voorwerp bij school in Doetinchem blijkt stuk vuurwerk

Bij de parkeerplaats van het Graafschap College aan de J.F. Kennedylaan in Doetinchem is zondag een verdacht voorwerp onderzocht. Omdat niet duidelijk was wat het voorwerp was, werd de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) ingeschakeld.

112Wintersiwjk

Motorrijder (20) uit Winterswijk overleden bij eenzijdig ongeval

Een 20-jarige motorrijder uit Winterswijk is zondagavond om het leven gekomen bij een eenzijdig ongeval tussen Groenlo en Winterswijk. De politie is een onderzoek gestart.

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op FC Utrecht

De Graafschap heeft zaterdag de eerste wedstrijd van de oefencampagne in aanloop naar het nieuwe seizoen gewonnen van eredivisionist FC Utrecht. In Elinkwijk werd het 1-2 voor de Doetinchemmers.