Ulft, Netherlands

Politie bevestigt verband tussen schietincidenten in Doetinchem

Foto: REGIO8
De politie heeft laten weten dat uit onderzoek blijkt dat de schietpartijen die in Doetinchem hebben plaatsgevonden, met elkaar te maken hebben. Binnen een week tijd ging het twee keer mis in Doetinchem. Bij een schietincident aan de Verzetslaan raakte iemand gewond en op de Mackaylaan werd een huis beschoten.
Redactie REGIO8 | 16 oktober 2024 15:14 | Aangepast op 16 oktober 2024 15:14
In de avond van 1 oktober ging het helemaal mis op de Verzetslaan in Doetinchem. Er werden meerdere schoten gelost, waarbij één iemand zwaar gewond raakte. Naar aanleiding van het incident werden twee mannen van 19 en 45 aangehouden voor betrokkenheid bij het incident. Beiden zitten nog steeds vast. Nog geen week later ging het mis op de Mackaylaan in Doetinchem, waarbij een woning werd beschoten. Meerdere kogels doorzeefde de woning, maar niemand raakte gewond.

Hoewel het onderzoek nog in volle gang is, bleek dat de twee incidenten wel met elkaar te maken hebben. Hoe de zaken aan elkaar verbonden zijn kon de politie vanwege het lopende onderzoek niet melden. Voor het onderzoek zijn er vier locaties doorzocht vanwege de incidenten. Waarom dit is gedaan kon de politie ook geen uitspraak over doen. Wel laten ze weten nog steeds op zoek te zijn naar mogelijke verdachten. “Hoewel er al twee aanhoudingen zijn verricht, sluiten we nieuwe aanhoudingen niet uit”, aldus de politie.

Verband met drugspand Ulft?
Volgens de politie gingen er meerdere geruchten rond dat het gevonden drugspand, in een bedrijfspand aan de Ettenseweg in Ulft, ook iets te maken had met de schietincidenten. Deze vondst werd op dezelfde avond gedaan waardoor de geruchten mogelijk rond gingen. Door de vondst van het drugspand zijn twee personen aangehouden. Echter liet de politie weten dat de geruchten onjuist zijn en de vondst niets te maken heeft met de schietincidenten.

Lees meer over:

Doetinchem|Schietincident|

Lees ook

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...

Slang ontsnapt in Doetinchem: 'Het is een onschuldig diertje'

In Doetinchem is sinds woensdagavond een slang vermist. Het gaat om een python van ongeveer een mete...

De Graafschap wint met jeugdige ploeg de stadsderby van DZC'68

De Graafschap speelde dinsdagavond de stadsderby tegen DZC’68 in aanloop naar het nieuwe seizoen. De...

'Italiaans' haventje geopend bij nieuwbouwproject Iseldoks in Doetinchem

Inwoners van het bijna voltooide nieuwbouwproject Iseldoks vierden maandagmiddag feest. De Haven en ...

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...