gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ploeterend De Graafschap verliest bij Roda JC

a3a16183b9b4bb748852a8c7dd6bbf84

De slechte serie van De Graafschap heeft een vervolg gekregen op bezoek bij Roda JC. De Doetinchemmers waren opnieuw aanvallend onmachtig en verloren met 2-0, waardoor de positie van trainer Reinier Robbemond verder onder druk komt te staan.

Jasper Hazelaar |
Jonathan Vergara Berrio, Joey Konings en Danny Verbeek kregen een basisplek van trainer Reinier Robbemond, die ingreep na vier wedstrijden zonder winst. Na een miscommunicatie tussen doelman Hidde Jurjus en Ted van de Pavert tekende Patrick Pflücke in de tiende minuut voor de 1-0. De Duitser kreeg vlak daarna een nieuwe kans, ditmaal bracht Jurjus redding. De Graafschap stelde er weinig tegenover, de aanvallers werden nauwelijks aan het werk gezet. De thuisploeg werd voor rust nog gevaarlijk via Dylan Vente (schot voorlangs) en Bryan Limbombe (redding Jurjus).

In de tweede helft kwamen beide ploegen lange tijd niet tot kansen, tot de zeventigste minuut. Davy van den Berg schoot eerst met links op de kruising, direct daarna teisterde hij met zijn rechtervoet de lat. Op aangeven van Pflücke gooide Vente in de 73e minuut met een kopbal de wedstrijd op slot: 2-0. Robbemond wisselde vervolgens drie keer.Tien minuten voor tijd schoot Sam Hendriks op de vuisten van Roda-doelman Rody de Boer. Uit de corner daarop eindigde de bal van Devin Haen op de lat, ook de rebound van Van de Pavert ging er niet in.

Supporters van De Graafschap in het uitvak riepen na het verlies om het vertrek van trainer Robbemond. De club zakt door de nederlaag naar de negende plek. Het gat met tegenstander Roda JC, nu de nummer zes, is opgelopen tot vijf punten. Vrijdagavond vervolgt De Graafschap de competitie met een thuiswedstrijd tegen MVV Maastricht.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

image

Tranen van blijdschap in Ratum: ontwikkelaar ziet af van vier Duitse windturbines

Stadtwerke Münster ziet af van de bouw van vier grote windturbines vlak over de Duitse grens bij Ratum. De turbines maakten deel uit van meerdere Duitse windenergieprojecten rond Winterswijk. De geplande windmolens zouden een tiphoogte van 250 meter tot 267 meter krijgen.

SporthalVordenGLD

Financiële tegenvaller bij verbouwing sporthal Vorden minder dan eerder verwacht

Voor de renovatie en verduurzaming van sporthal 't Jebbink in Vorden is 425.000 euro extra nodig. Dat bedrag ligt fors lager dan de tegenvaller van bijna 1 miljoen euro waar de gemeente eerder rekening mee hield.

GRAEMM0

De Graafschap zoekt ommekeer in Emmen: ‘Het begint echt bij de strijd’

De Graafschap kent een dramatische seizoenstart. Eén punt uit vijf wedstrijden spreekt daarbij boekdelen. Die cijfers komen ook bij trainer Thomas Duivenvoorden en zijn ploeg hard aan. Toch is de sfeer binnen de selectie volgens de oefenmeester nog altijd goed.

vuurwerkinleveren0

Ruim 200 kilo vuurwerk ingezameld door vuurwerkbus Lochem

Er is ruim 200 kilo vuurwerk ingeleverd bij de vuurwerkbus in Lochem vorige week vrijdag. De bus rijdt door Nederland om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen. Die ene dag in Lochem was daarmee al succesvoller dan twee dagen in Zeeland bij elkaar, daar kwam 90 kilo binnen.

Bahia100

Na één week weer als nieuw: Bahia ondergaat megaklus

Zes zwembaden leegmaken, schoonmaken, controleren en opnieuw vullen, terwijl ook een van de elf sauna’s grondig wordt vernieuwd. In zwembadparadijs Bahia in Bocholt wordt deze week met man en macht gewerkt. Schilders, tegelvoegers, timmerlui, eigen technici en andere medewerkers hebben slechts één week om de enorme onderhoudsklus te klaren. Zaterdag moeten de deuren alweer opengaan voor de gasten.

GerritWolsinkRechtenvrij1

‘De vliegende tandarts’ Gerrit Wolsink blikt in Hengelo terug op carrière en roem

Hij is vijfvoudig winnaar van de Grand Prix van Carlsbad, tweevoudig vicewereldkampioen motorcross en beter bekend als de ‘vliegende tandarts’. Toch voelde Hengeloër Gerrit Wolsink zich nooit thuis in de schijnwerpers. Tijdens een eerbetoon in zijn geboortedorp blikt de 80-jarige motorcrosslegende terug op zijn carrière en de keerzijde van bekendheid.