gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Piraten Power Hour beleven 'hun liefste wens' op de Zwarte Cross

5bf7baf844a60a23dec704f6a5fb9ee9

De Paladijns zongen het in 1982 maar het zijn de mannen van Piraten Power Hour die hem echt beleven: Hun liefste wens. Donderdagmiddag stonden zij in een kolkende Megatent op de Zwarte Cross.

Bart Sollman |  | Aangepast op
"We moesten nog beginnen, maar ik stond echt al met tranen in mijn ogen te wachten. Niet normaal", zegt Danny Blom, één van de twee heren van de formatie. "Donders, donders, donders. Echt absoluut een groot feest", aldus Hermen Schomaker, de andere piraat. Vorig jaar stonden ze ook al eens op de Zwarte Cross. Binnen mum van tijd stroomde de agenda toen vol. Schomaker: "Na vorige editie hebben we echt tientallen boekingen gehad."

Blom is naast artiest, ook vaste bezoeker van het festival. Ook dit jaar staat hij op de camping: "Dat maakt het extra mooi, ik krijg een hele hoop gratis bier als ze weten dat ik in de Megatent opgetreden heb." Die tent heeft volgens de heren iets magisch. "We staan door het hele land, we vertrekken binnenkort zelfs naar Mallorca. Aan de Megatent kan echter geen enkel optreden tippen", zegt Schomaker.

Zaterdag mag het Piraten Power Hour nog een keer optreden, dan staan ze in de Loco Arena op de crossbaan.

Lees ook

BoerinnenkalenderBRONBoerenDingen.nl

Achterhoekse boerinnen stralen op Boerinnenkalender: ‘Ik voelde me een prinsesje’

De 21-jarige Evanne Wolsink uit Halle en de 23-jarige Majorie Roeterdink uit Gorssel schitteren in de vijftiende editie van de Boerinnenkalender. Beide Achterhoekse boerendochters hadden in eerste instantie niet verwacht uitgekozen te worden, maar zijn nu toch in lingerie te zien op de kalender.

ongelukaaltenlichtenvoorde

Motorrijder zwaargewond na mislukte inhaalactie tussen Aalten en Lichtenvoorde

Een motorrijder is woensdagmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding na een inhaalmanoeuvre op de N313 tussen Aalten en Lichtenvoorde. De weg is tijdelijk afgesloten en de Verkeersongevallenanalyse (VOA) komt ter plaatse.

HaenRots

Achterhoekers Haen en Rots genieten van ‘thuiswedstrijd’ met Jong Oranje

Het was dinsdagavond een spannende voetbalavond op De Vijverberg. Niet voor de Superboeren, maar voor Jong Oranje, dat na bijna zeven jaar terugkeerde in Doetinchem. Met een 4-0 overwinning op Jong Bosnië en Herzegovina stelde Oranje een plek in de play-offs voor het EK veilig. Voor Achterhoekers Mats Rots en Devin Haen was de avond extra bijzonder.

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

_IMG0981_isselburg_feuerwehr_umzug_blaulichtfahrt

Korpsen uit grensstreek rukken uit voor verhuizing brandweer Isselburg

Brandende fakkels, veel blauwe zwaailichten, vier brandweerwagens en veel Isselburgers op de been. De Isselburgse brandweer verhuisde vrijdag in een optocht naar hun gloednieuwe herbouwde brandweerkazerne. De uitvalsbasis is van betekenis voor de grensstreek. De ruimte kent tevens een opleidcentrum waarmee hulp en bestrijding van incidenten van deze lokale brandweerpost verder reikt dan alleen het blussen van lokale branden.

RichardRoelofs0

Roelofsen na 22 jaar weg bij De Graafschap: ‘Mijn blauwwitte hart blijft voor altijd’

De wegen van Richard Roelofsen en De Graafschap scheiden dit seizoen na 22 jaar. Het contract van de voormalig assistent-trainer en interim hoofdtrainer wordt door de Doetinchemmers niet verlengd vanwege een verschil van inzicht over zijn rol.