gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Pijnlijk afscheid Vreman voor De Graafschap

fcac0e981a1887917019bdd44a2a5309.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik vond het een moeilijk bericht naar Jan Vreman toe”, aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede, die aangeeft dat het gebrek aan goede resultaten oorzaak was van de beslissing. “We hebben een reeks van wedstrijden gehad waarvan we hoopten dat de ommekeer zou komen. De resultaten bleven echter ver achter bij de verwachtingen. Dan moet je op een gegeven moment beslissen om het anders te doen. We kunnen ons niet veroorloven om hier te blijven staan of nog verder weg te zakken.”

Een plaats in de play-offs is volgens Hofstede noodzakelijk. “Voor een club als De Graafschap is een jaar Jupiler League niet rendabel, je zult de play-offs moeten halen om nog iets van het seizoen te maken.” Wat dat betreft hoopt de manager op een schokeffect. “Ik denk dat het goed is dat er een nieuw gezicht voor de groep komt. De jongens zitten in een spiraal van negativiteit en weinig vertrouwen. We hopen dat dat met de komst van een nieuwe man terugkeert.”

Nog geen duidelijkheid over opvolging
Het is nog niet duidelijk wie er maandag leiding geeft aan de selectie tijdens de training. “We hebben daar ideeën over, maar het is nu nog zo vers”, aldus Hofstede. De Graafschap verwacht maandagochtend duidelijkheid te kunnen geven over wie er vrijdagavond tegen MVV op de bank zit. “Ik denk niet dat er intern mogelijkheden zijn om het op te vangen”, vertelt de manager voetbalzaken. “Maar ik ga niet in op namen. We moeten heel erg ons best doen om de juiste opvolger te vinden. Die hopen we heel snel te presenteren.”

Lees ook

20260520_104721.jpg

Varsseveldse leerlingen in de ban van Water Race: ‘Water is goud waard’

Op basisschool de Meeander in Varsseveld is woensdagochtend de Water Race gelanceerd. 41 leerlingen uit groep 8 gaan de komende weken de strijd met elkaar aan voor een betere waterkwaliteit in hun omgeving. Samen met milieuorganisatie Race Against Waste wil Provincie Gelderland waterbewustzijn onder kinderen vergroten.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 16.14.33.jpeg

Automobilist gewond nadat auto over de kop slaat op Netterdseweg in Azewijn

Bij een eenzijdig ongeval op de Netterdseweg in Azewijn is woensdagmiddag een persoon gewond geraakt. De auto kwam in de sloot terecht en maakte vervolgens een koprol.

OpeningN348 Provincie/Gemeente.jpeg

Werkzaamheden N348 tussen Eefde en Gorssel klaar: maximumsnelheid verlaagd

De provincie Gelderland heeft vorige week samen met onder andere de gemeente Lochem de N348 tussen Eefde en Gorssel geopend. De weg zat de afgelopen zeven weken dicht door werkzaamheden.

NieuweMolen0.jpg

Nieuwe Molen in Sinderen honderd jaar: voorzitter (97) trots

Maalderij De Nieuwe Molen viert haar 100-jarig jubileum. Het industrieel historisch erfgoed in Sinderen wordt beheerd door een stichting, die onderhoud verzorgt en af en toe nog brood bakt. Voorzitter Dolf Kersjes (97) kijkt met trots naar de geschiedenis aan de Keurhorsterweg, waar hij opgroeide.

Bijen0.jpg

Imkeropleiding populair in Achterhoek: vrouwelijke interesse groeit

De populariteit van het bijenhouden groeit in de Achterhoek. Bij de Bijenstal van imkervereniging de Grensstreek in natuurgebied Engbergen merken ze dat er een groeiende interesse is om het imkervak te leren. Imker Arie Doornink ziet een bijzondere trend.

Duitsland Drukte.jpg

Vervanging viaducten op A3 bij Emmerich: opnieuw belemmeringen voor grensverkeer

Automobilisten die eind mei via de A3 verder Duitsland in willen, moeten opnieuw rekening houden met flinke vertraging. De Duitse Autobahn gaat van vrijdag 29 mei 20.00 uur tot maandag 1 juni 05.00 uur helemaal dicht tussen de grensovergang bij Beek en Emmerich-Ost.