Ulft, Nederland
Terug

Pijnlijk afscheid Vreman voor De Graafschap

fcac0e981a1887917019bdd44a2a5309.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik vond het een moeilijk bericht naar Jan Vreman toe”, aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede, die aangeeft dat het gebrek aan goede resultaten oorzaak was van de beslissing. “We hebben een reeks van wedstrijden gehad waarvan we hoopten dat de ommekeer zou komen. De resultaten bleven echter ver achter bij de verwachtingen. Dan moet je op een gegeven moment beslissen om het anders te doen. We kunnen ons niet veroorloven om hier te blijven staan of nog verder weg te zakken.”

Een plaats in de play-offs is volgens Hofstede noodzakelijk. “Voor een club als De Graafschap is een jaar Jupiler League niet rendabel, je zult de play-offs moeten halen om nog iets van het seizoen te maken.” Wat dat betreft hoopt de manager op een schokeffect. “Ik denk dat het goed is dat er een nieuw gezicht voor de groep komt. De jongens zitten in een spiraal van negativiteit en weinig vertrouwen. We hopen dat dat met de komst van een nieuwe man terugkeert.”

Nog geen duidelijkheid over opvolging
Het is nog niet duidelijk wie er maandag leiding geeft aan de selectie tijdens de training. “We hebben daar ideeën over, maar het is nu nog zo vers”, aldus Hofstede. De Graafschap verwacht maandagochtend duidelijkheid te kunnen geven over wie er vrijdagavond tegen MVV op de bank zit. “Ik denk niet dat er intern mogelijkheden zijn om het op te vangen”, vertelt de manager voetbalzaken. “Maar ik ga niet in op namen. We moeten heel erg ons best doen om de juiste opvolger te vinden. Die hopen we heel snel te presenteren.”

Lees ook

Lasergun0.png

Politie Oost-Nederland wijst N319 aan als projectweg na groot aantal ongevallen

De politie Oost-Nederland heeft de N319 tussen Warnsveld en Kotten in de Achterhoek bestempeld als een zogenaamde ‘Projectweg’ en gaat hier de komende tijd meer controleren, zoals langs de Zutphenseweg bij Vorden. Dit betekent dat deze weg een stuk meer verkeersongevallen heeft dan soortgelijke wegen, en dit komt door meerdere factoren.

Sporthal de Kamp Hengelo

Verduurzaamde Hengelose sporthal geopend: ‘Bouw je dit nieuw, ben je 25 miljoen euro kwijt’

De gemeente Bronckhorst wil in 2030 energieneutraal zijn. Met de verduurzaming van sporthal de Kamp in Hengelo is een nieuwe stap in die ambitie gezet. Met energielabel A+++ op zak moet het complex uit de jaren 70 nog zeker twintig jaar mee.

FransBauer0.png

Van Koningsweekend tot concert op De Vijverberg: volle evenementenagenda in Doetinchem

Muziek vanaf de kade langs de Oude IJssel, foodtrucks aan het water en een stadionconcert op De Vijverberg: Doetinchem maakt zich op voor een nieuw jaar vol evenementen. De stadsgemeente wil daarbij niet alleen vernieuwen, maar ook bijvoorbeeld het vertrouwde en feestelijke gevoel van het Koningsweekend van vorig jaar opnieuw laten herleven. Daarnaast verschijnen er sommige evenementen in een nieuw jasje.

Zwembad30.jpg

Zwembad(en) Berkelland wordt onderwerp van verkiezingsstrijd

ANALYSE | De jarenlange discussie over één, twee of zelfs vijf zwembaden wordt in Berkelland over de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart getild. Maar daarmee is voor een deel van de zittende raadsleden de kous niet af: het wordt een verkiezingsitem!

Politie handboeien 4.JPG

'Gevoelloos monster' Mark S. uit Borculo hoort jarenlange celstraf en tbs tegen zich eisen

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een straf van 12 jaar cel en tbs met dwang voor Mark S., de 32-jarige man uit Borculo die verdacht wordt van grootschalige en jarenlange sextortion van jonge vrouwen. De officier van justitie stelde de eis op de vierde dag van de rechtszaak in Groningen.

ToerismeCampingCaravanTent0.png

Bronckhorst wil investeren in recreatie en toerisme: toeristenbelasting moet omhoog

De gemeente Bronckhorst wil meer investeren in recreatie en toerisme, blijkt uit een door hun gepresenteerde visie. Zij willen dat toeristen vaker terugkomen, langer blijven en meer besteden in de gemeente.