gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Paasvuur eerste stap naar dorpsplan Halle

896c76f9470d335c4af5019d72c1039e
Redactie REGIO8 |
“Halle is een dorp voor en door elkaar. We zijn erg blij met alle input die we vanuit het dorp hebben gekregen voor het Dorpsplan. Eén van de punten die sterk naar voren kwam is dat mensen graag samenkomen en het vooral ook gezellig willen hebben’’, aldus Emmelie Prins namens de werkgroep in een verklaring. ‘’Ook op 16 april hopen we er met z’n allen een gezellige avond van te maken. Uiteraard hopen we er veel Hallenaren te treffen, maar ook mensen van buiten Halle zijn meer dan welkom.”

Diverse ondernemers uit Halle sponsoren dit jaar eten en muziek, naast de drank die door SV Halle wordt aangeboden. De festiviteiten starten zondag 16 april om 19.45 uur op het Dorpsplein en moeten een eerste stap vormen naar een nieuw dorpsplan. De werkgroep inventariseerde in januari de zorgen van inwoners, zoals het tekort aan starterswoningen en het zware vrachtverkeer. Samen met de gemeente wordt er gekeken welke realiseerbare oplossingen voor handen zijn.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

weth bland

Installatie college Berkelland niet volledig: Koenderink nog niet beëdigd

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond zijn de nieuwe wethouders van de gemeente Berkelland benoemd. De avond kreeg echter een onverwachte wending bij de installatie van het nieuwe college. Wethouderskandidaat Ton Koenderink van Samen voor Berkelland kon niet worden benoemd en beëdigd, omdat de originele Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) nog niet beschikbaar was.

LivingSatues20

Extreme hitte zet streep door Kids Living Statues: ‘Willen we kinderen niet aandoen’

Met temperaturen ruim boven de 30 graden en een gevoelstemperatuur die mogelijk zelfs oploopt tot boven de 40 graden, heeft de organisatie van het Living Statues-weekend in Doetinchem een moeilijke beslissing moeten nemen. Kids Living Statues, dat zaterdag op het programma stond, gaat niet door. Volgens de organisatie staat de gezondheid van de deelnemers voorop.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 12.17.55

Vrouw met rollator valt in vijver bij Ruimzicht in Doetinchem

Een vrouw op leeftijd is dinsdagmiddag met een rollator in de vijver terecht gekomen bij Villa Ruimzicht. De vrouw heeft vervuild vijverwater binnengekregen en moet voor controle mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 00.11.27

Grote brand in ijzergieterij in Isselburg, geen gewonden

Bij een grote brand in een opslaghal van een ijzergieterij in het Duitse grensplaatsje Isselburg zijn maandagavond geen gewonden gevallen. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan is nog niet duidelijk.

Glowmovies Boek30

Glowmovies trekt meer dan honderd jonge fans naar Doetinchem: 'Lezen is ook gezond'

Fans van het YouTube-kanaal Glowmovies kwamen zaterdag naar kinderboekwinkel Meester Mokka in Doetinchem. Het populaire Limburgse duo Rik Kleeven en Jesper Weijs, dat meer dan een miljoen abonnees heeft, signeerde daar hun nieuwe boek 'Rik en Jesper en de frikandelbroodjescrisis'. Met hun boek hopen ze vooral kinderen weer vaker aan het lezen te krijgen.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 08.30.27

Auto uitgebrand in Varsseveld, sporthal en bestelbus ook schade

Een geparkeerde auto is in de nacht van maandag op dinsdag volledig uitgebrand in Varsseveld. Door de brand raakten ook een bestelbus en de deur van de sporthal beschadigd.