gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Paasvuur eerste stap naar dorpsplan Halle

896c76f9470d335c4af5019d72c1039e
Redactie REGIO8 |
“Halle is een dorp voor en door elkaar. We zijn erg blij met alle input die we vanuit het dorp hebben gekregen voor het Dorpsplan. Eén van de punten die sterk naar voren kwam is dat mensen graag samenkomen en het vooral ook gezellig willen hebben’’, aldus Emmelie Prins namens de werkgroep in een verklaring. ‘’Ook op 16 april hopen we er met z’n allen een gezellige avond van te maken. Uiteraard hopen we er veel Hallenaren te treffen, maar ook mensen van buiten Halle zijn meer dan welkom.”

Diverse ondernemers uit Halle sponsoren dit jaar eten en muziek, naast de drank die door SV Halle wordt aangeboden. De festiviteiten starten zondag 16 april om 19.45 uur op het Dorpsplein en moeten een eerste stap vormen naar een nieuw dorpsplan. De werkgroep inventariseerde in januari de zorgen van inwoners, zoals het tekort aan starterswoningen en het zware vrachtverkeer. Samen met de gemeente wordt er gekeken welke realiseerbare oplossingen voor handen zijn.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

FlexFlitserBoetes

Beruchte flitspaal Rijksweg in Gaanderen bezorgt inwoner zes verkeersboetes

Een flexflitser in Gaanderen houdt de gemoederen van inwoners al weken bezig. Ook op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem moet hard rijden worden teruggedrongen. Henk te Mebel (74) was in mei zes keer de sjaak aan de Rijksweg. Zijn boeteteller staat nu op 778 euro.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.