Ulft, Nederland
Terug

Paarden Riders Ranch hebben nieuwe plek

706fe4482ca0e61c1b9b993f232a489a.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik heb er nu wel een goed gevoel over”, aldus Edith Wiermsa-Arts. “Anders zou ik ze niet naar die plekken laten gaan.” In eerste instantie hoopte ze dat de paarden als groep een nieuwe plek zouden vinden, maar dat is niet gelukt. “Zes paarden zijn naar Noord-Duitsland, tien blijven hier in de directe omgeving en de rest is verspreid over het land.” Het is niet op de manier gegaan zoals ze hoopte, maar toch is ze blij dat er nieuwe eigenaren zijn gevonden. “Het zal wel moeten, dus ik ben erg blij met de mensen die ik heb gevonden”, aldus Wiersma-Arts.

Inmiddels wordt het hekwerk van de paardenweide te koop aangeboden op Facebook, want de laatste twee paarden vertrekken de aankomende tijd. “Gelukkig kunnen we de paarden nog eens opzoeken. Hein (haar echtgenoot red.) kan straks nog eens langs gaan.” Hein verblijft op dit moment in een revalidatiekliniek, nadat hij begin dit jaar werd getroffen door een herseninfarct.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?

1b961b14-e520-4801-b69c-6ab5923bad39.jpg

Uitverkocht huis lonkt bij De Graafschap voor Gelderse clash: Vitesse zet verkoop stil

Met nog slechts enkele kaarten in de verkoop is het een kwestie van tijd voordat de Gelderse ontmoeting op zondag 8 maart tussen De Graafschap en Vitesse uitverkocht is. De laatste keer dat de Doetinchemmers op een uitverkocht huis aan de aftrap stond was in 2024, ook tijdens de derby. Voor deze editie is het nog de maar de vraag of het uitvak vol zit.

Paratafeltennis0.png

Eerste grote paratafeltennistoernooi in Achterhoek trekt sporters uit hele land

Ruim negentig parasporters met en zonder rolstoel speelden zaterdag fanatiek tafeltennis in de IJsselweidehal in Gendringen. Voor het eerst is er in de Achterhoek namelijk een groot paratafeltennistoernooi georganiseerd. Volgens Robert van de organisatie leent de sport zich uitstekend voor mensen met een beperking.

Schermafbeelding 2026-02-23 141747.png

Automobilist belandt met voertuig in sloot in Borculo

Een automobilist is woensdagmiddag op de Wessel van Eylllaan, met zijn voertuig in Borculo een sloot beland. De bestuurder raakte eerst in de berm en schoof daarna door een stuurcorrectie naar links de nabijgelegen sloot in.