Ulft, Netherlands

OV Museum wil tramlijn

Regio8 | 7 augustus 2015 09:27 | Aangepast op 7 augustus 2015 09:27
Op dit moment lijkt een trammetje op luchtbanden het meest voor de hand, zodat er geen rails aangelegd hoeft de worden. Chargois is daarover in gesprek met centrummanager Jos Tiemessen.

Volgens Jos Tiemessen is in dit plan ook een rol weggelegd voor de ondernemers. Alex van Kalken van de stationsrestauratie ziet het wel voor zich. "Als het trammetje hier voor de deur stopt kunnen reizigers hier een kop koffie of een broodje halen. Of wij gaan koeken uitdelen op de tram."

De inspiratie voor het plan van Chargois is krimpdeskundige Gert-Jan Hospers, volgens hem moet Doetinchem het accent leggen op historisch vervoer.

Lees ook

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...