Ulft, Netherlands

OV Museum wil tramlijn

Regio8 | 7 augustus 2015 09:27 | Aangepast op 7 augustus 2015 09:27
Op dit moment lijkt een trammetje op luchtbanden het meest voor de hand, zodat er geen rails aangelegd hoeft de worden. Chargois is daarover in gesprek met centrummanager Jos Tiemessen.

Volgens Jos Tiemessen is in dit plan ook een rol weggelegd voor de ondernemers. Alex van Kalken van de stationsrestauratie ziet het wel voor zich. "Als het trammetje hier voor de deur stopt kunnen reizigers hier een kop koffie of een broodje halen. Of wij gaan koeken uitdelen op de tram."

De inspiratie voor het plan van Chargois is krimpdeskundige Gert-Jan Hospers, volgens hem moet Doetinchem het accent leggen op historisch vervoer.

Lees ook

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...

Achterhoekse Laura van Kaam staat in Ziggo Dome: 'Echt een droom'

Een primeur voor de Achterhoekse zangeres Laura van Kaam dit weekend. Komende zondag staat ze voor h...

Nettelhorsterweg (N825) weer open voor verkeer

De Nettelhorsterweg (N825) tussen Lochem en Borculo is vanaf vrijdag aan het eind van de dag weer op...

Achterhoekers bepalen zelf het bord: streekeditie Monopoly in de maak

Veel landen hebben hun eigen variant van Monopoly, sommige Nederlandse gemeenten of plekken hebben z...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Ulft een zacht en regenachtig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...