gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ouders vechten op schoolplein Doetinchem

79e3146384999ec2837fb224f180cadb
Redactie REGIO8 |
''We betreuren het enorm dat het op ons schoolterrein heeft plaatsgevonden, maar we konden hier niets aan voorkomen'', schrijft de geschrokken schooldirecteur Jeroen van Beers in een brief aan alle ouders. Getuigen zeggen dat er meerdere politie-eenheden en ambulances nodig waren om het incident aan de Dichterseweg af te handelen. Volgens hen is er tenminste één persoon behandeld door ambulancepersoneel. Over de aanleiding is weinig bekend.

De school gaat het incident woensdagochtend met de leerlingen bespreken. Een groot deel van hen heeft de vechtpartij meegekregen omdat het incident zich net na het einde van de lesdag afspeelde. De directeur wil voorkomen dat de kinderen geconfronteerd worden met wilde verhalen. Bovendien wordt er volledige medewerking verleend aan de politie om herhaling te voorkomen.

Conflict in relationele sfeer
De politie laat dinsdag weten nog geen aanhoudingen te hebben verricht, maar dit niet uit te sluiten. Het ging volgens de woordvoerder om een conflict in de relationele sfeer, waarbij omstanders en schoolpersoneel de vechtende partijen uiteindelijk uit elkaar hebben gehaald. Een van de betrokken ouders moest naar het ziekenhuis voor een controle, maar is inmiddels weer thuis. De woordvoerder wil niet aangeven of de vechtersbazen bekenden zijn van de politie.

Foto: REGIO8

Lees ook

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.

Koemstraat

Geen betaalbaar huis in de Achterhoek? Over de grens lonkt ‘goedkoop’, maar ook regelwerk

Een eigen huis in de Achterhoek? Voor veel starters is het onvindbaar of onbetaalbaar. De Achterhoekse Woondeal laat zien dat de bouw het tekort voorlopig niet inhaalt. Een paar kilometer verderop, over de grens, liggen huizen die wél binnen bereik zijn. Een uitweg, misschien zelfs een tussenstap. Maar hoeveel regelwerk heb je daarvoor over?