gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ouders vechten op schoolplein Doetinchem

79e3146384999ec2837fb224f180cadb
Redactie REGIO8 |
''We betreuren het enorm dat het op ons schoolterrein heeft plaatsgevonden, maar we konden hier niets aan voorkomen'', schrijft de geschrokken schooldirecteur Jeroen van Beers in een brief aan alle ouders. Getuigen zeggen dat er meerdere politie-eenheden en ambulances nodig waren om het incident aan de Dichterseweg af te handelen. Volgens hen is er tenminste één persoon behandeld door ambulancepersoneel. Over de aanleiding is weinig bekend.

De school gaat het incident woensdagochtend met de leerlingen bespreken. Een groot deel van hen heeft de vechtpartij meegekregen omdat het incident zich net na het einde van de lesdag afspeelde. De directeur wil voorkomen dat de kinderen geconfronteerd worden met wilde verhalen. Bovendien wordt er volledige medewerking verleend aan de politie om herhaling te voorkomen.

Conflict in relationele sfeer
De politie laat dinsdag weten nog geen aanhoudingen te hebben verricht, maar dit niet uit te sluiten. Het ging volgens de woordvoerder om een conflict in de relationele sfeer, waarbij omstanders en schoolpersoneel de vechtende partijen uiteindelijk uit elkaar hebben gehaald. Een van de betrokken ouders moest naar het ziekenhuis voor een controle, maar is inmiddels weer thuis. De woordvoerder wil niet aangeven of de vechtersbazen bekenden zijn van de politie.

Foto: REGIO8

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.