gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ouders vechten op schoolplein Doetinchem

79e3146384999ec2837fb224f180cadb.jpg
Redactie REGIO8 |
''We betreuren het enorm dat het op ons schoolterrein heeft plaatsgevonden, maar we konden hier niets aan voorkomen'', schrijft de geschrokken schooldirecteur Jeroen van Beers in een brief aan alle ouders. Getuigen zeggen dat er meerdere politie-eenheden en ambulances nodig waren om het incident aan de Dichterseweg af te handelen. Volgens hen is er tenminste één persoon behandeld door ambulancepersoneel. Over de aanleiding is weinig bekend.

De school gaat het incident woensdagochtend met de leerlingen bespreken. Een groot deel van hen heeft de vechtpartij meegekregen omdat het incident zich net na het einde van de lesdag afspeelde. De directeur wil voorkomen dat de kinderen geconfronteerd worden met wilde verhalen. Bovendien wordt er volledige medewerking verleend aan de politie om herhaling te voorkomen.

Conflict in relationele sfeer
De politie laat dinsdag weten nog geen aanhoudingen te hebben verricht, maar dit niet uit te sluiten. Het ging volgens de woordvoerder om een conflict in de relationele sfeer, waarbij omstanders en schoolpersoneel de vechtende partijen uiteindelijk uit elkaar hebben gehaald. Een van de betrokken ouders moest naar het ziekenhuis voor een controle, maar is inmiddels weer thuis. De woordvoerder wil niet aangeven of de vechtersbazen bekenden zijn van de politie.

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_0213.jpeg

CDA trekt zich terug uit gesprekken over raadsakkoord in Berkelland

Het CDA heeft de stekker getrokken uit de gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland. Fractievoorzitter Biense Klein Braskamp gaf dinsdagavond tijdens de raadsvergadering aan geen vertrouwen te voelen, dat er nog geen échte keuzes waren gemaakt en dat de gesprekken geen recht deden aan de verkiezingsuitslag.

WhatsApp Image 2026-05-12 at 15.50.39.jpg

Fietser gewond bij aanrijding met automobilist in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een fietser en een automobilist op de Eduard Schilderinkstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een fietser gewond geraakt. De fietser verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

VVD heeft met drie zetels troefkaarten in handen in Berkelland

ANALYSE / Het CDA in Berkelland is met gekromde tenen aangeschoven bij de nieuwe informateur Erik Haverkort om te praten over een raadsakkoord. De grootste partij heeft de teugels niet in handen. Heeft het CDA de slag gemist of was die niet te winnen?

Gijssel0.png

In plaats van opgeheven hoofd met staart tussen de benen weg

COMMENTAAR / Arjen van Gijssel is per direct gestopt als wethouder namens het CDA in Berkelland. De Ruurlose bestuurder zegt ‘ruimte te willen maken’; niet alleen voor een opvolger ‘om verder te bouwen’, maar ook voor zijn eigen welzijn en dat van zijn gezin.

DSC02388.jpg

Organisatie Dwars deur Zelhem wil meer na succesvolle tweede editie

Ruim 800 deelnemers fietsten vrijdagavond tijdens Dwars deur Zelhem door winkels, autogarages, fabriekshallen en koeienstallen. Zelhemmers kregen op een sportieve manier een uniek kijkje achter de schermen bij bedrijven, waar je normaal gesproken niet zomaar naar binnen loopt.

aanrijding.jpg

Personenauto zwaar beschadigd bij botsing met busje in ’s-Heerenberg

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een busje zijn maandagavond op de Ulenpasweg in ’s-Heerenberg twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Het busje kreeg geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.