Ulft, Netherlands

Ouders vechten op schoolplein Doetinchem

Regio8 | 3 oktober 2017 08:43 | Aangepast op 3 oktober 2017 08:43
''We betreuren het enorm dat het op ons schoolterrein heeft plaatsgevonden, maar we konden hier niets aan voorkomen'', schrijft de geschrokken schooldirecteur Jeroen van Beers in een brief aan alle ouders. Getuigen zeggen dat er meerdere politie-eenheden en ambulances nodig waren om het incident aan de Dichterseweg af te handelen. Volgens hen is er tenminste één persoon behandeld door ambulancepersoneel. Over de aanleiding is weinig bekend.

De school gaat het incident woensdagochtend met de leerlingen bespreken. Een groot deel van hen heeft de vechtpartij meegekregen omdat het incident zich net na het einde van de lesdag afspeelde. De directeur wil voorkomen dat de kinderen geconfronteerd worden met wilde verhalen. Bovendien wordt er volledige medewerking verleend aan de politie om herhaling te voorkomen.

Conflict in relationele sfeer
De politie laat dinsdag weten nog geen aanhoudingen te hebben verricht, maar dit niet uit te sluiten. Het ging volgens de woordvoerder om een conflict in de relationele sfeer, waarbij omstanders en schoolpersoneel de vechtende partijen uiteindelijk uit elkaar hebben gehaald. Een van de betrokken ouders moest naar het ziekenhuis voor een controle, maar is inmiddels weer thuis. De woordvoerder wil niet aangeven of de vechtersbazen bekenden zijn van de politie.

Foto: REGIO8

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Sociale kerstsfeer voorop in Bocholt, met oog voor veiligheid

Dit weekend zijn er in de regio weer volop kerstmarkten te bezoeken, ook net over de grens in Duitsl...

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...