gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oude IJsselstreek legt kettingzaag in ijskast

6097c2c8e741eab35b0ffcdbf1f76ac7
Redactie REGIO8 |
‘’Het college vindt het belangrijk dat er breed draagvlak is voor de uit te voeren werkzaamheden van het dunningsplan, dat is opgesteld op basis van het huidige bomenbeheersplan. Het overleg dat tot op heden is gevoerd over het dunningsplan heeft dit nog niet opgeleverd’’, aldus de betrokken bestuurders in een verklaring. ‘’Daarom heeft het college besloten eerst het huidige bomenbeheersplan te evalueren. Belanghebbende organisaties en personen worden betrokken bij het opstellen van het nieuwe bomenbeheersplan.’’

Het nieuwe plan moet in 2019 operationeel zijn. Tot die tijd wordt het noodzakelijke beheer uitgevoerd. Tegen de oorspronkelijke plannen was veel weerstand, onder meer door organisaties als de Bomenstichting Achterhoek en Kappen Nou.

Foto: REGIO8

Lees ook

Politie logo jas

Doorzoeking bij bedrijf in Didam in onderzoek naar drugshandel

Bij een groot onderzoek naar een drugslijn in Gelderland heeft de politie de afgelopen maanden zeventien verdachten aangehouden. Tijdens een actiedag werd ook een bedrijf in Didam doorzocht.

1b016bf5-2baf-3dc5-95ee-55288b6deb7d

Christiaan (26) krijgt tbs met dwangverpleging voor doden Lisanne (23)

De 26-jarige Christiaan uit Ulft is dinsdag veroordeeld voor het doden van de toen 23-jarige Lisanne. Daarvoor krijgt hij geen celstraf, maar tbs met dwangverpleging opgelegd. Volgens de rechter is de man ontoerekeningsvatbaar.

IMG_0213

Nieuwe wethouder Samen voor Berkelland ‘principieel’ uit de gemeente

Samen voor Berkelland gaat na het snelle vertrek van Ton Koenderink op zoek naar een nieuwe wethouder en één ding is zeker: hij of zij is momenteel woonachtig in Berkelland. “We gaan in de eigen kring kijken én, dat is voor ons een principe, de nieuwe wethouder komt uit de gemeente”, zegt fractievoorzitter Bouke Winters van Samen voor Berkelland (SvB).

Hessenbad V2 10

Vrijwilligers Hessenbad in Hoog-Keppel luiden noodklok: 'Moeite om shifts te vullen'

De vrijwilligers van het Hessenbad in Hoog-Keppel luiden de noodklok. Door een flink tekort aan vrijwilligers komt het voortbestaan van het zwembad in het gedrang. Met een oproep hoopt bestuurslid Marije ten Zijthoff dat het bad de komende tijd gewoon open kan met warm weer.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344

Een volgende keer die er niet meer zal komen

COLUMN / Hij kijkt me indringend aan. Steekt de rechterhand uit en stelt zich voor, hetgeen eigenlijk overbodig is. Ik weet wie hij is. En hij blijkt op de hoogte van mijn achtergrond in de sportjournalistiek. Maarre…, wat doet hij hier?

brug lochem

Arbeidsinspectie rondt onderzoek brugdrama Lochem af

Het onderzoek van de Nederlandse Arbeidsinspectie naar het dodelijke brugdrama bij de Nettelhorsterbrug in Lochem is afgerond. Het einddossier is overgedragen aan het Openbaar Ministerie (OM), dat de zaak nog niet inhoudelijk kan beoordelen.