gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oud-Superboer schittert in eigen tattoozaak

7caf92219f82fb17a88c04bd5fd2235b
Redactie REGIO8 |

"Als je bij De Graafschap speelt, is Ajax je droom", zegt de inmiddels 26-jarige Coppoolse. "Maar als je samen met je broertje een tattooshop hebt, dan heb je het ook gemaakt." Tien jaar geleden leefde de tattoo-artiest nog toe naar een loopbaan als profvoetballer, maar hij slaagde mede door zijn eigen mentaliteit niet bij De Graafschap en SC Veendam. “Ik heb eerst twee jaar zonder werk gezeten”, zegt de oud-Superboer over de periode daarna. "Maar door de tattoos in m’n nek kreeg ik moeilijk werk.” Na kortstondige avonturen als autowasser en fabrieksarbeider, gaf een familielid een mooie mogelijkheid.

De oom van de gebroeders Coppoolse investeerde namelijk in de Ink Brothers in Drempt. "Zo werd het mogelijk om dit te gaan doen", aldus Coppoolse. Hoewel de zaak goed loopt, mist hij het voetbal stiekem nog wel. "Ik vind het allebei even leuk, maar tatoeëren is nu meer mijn passie. Ik mis wel de kleedkamerhumor en een balletje als spits in het net trappen." Binnenkort kan hij weer herinneringen ophalen aan zijn voetbaltijd. Oud-Superboer Vito Wormgoor komt namelijk langs voor een nieuwe tatoeage.

Foto: REGIO8

Lees ook

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

BloemenHalen10

Logistieke operatie in Varsseveld: 1600 kratten met bloemen voor het corso aangekomen

Het is jaarlijks een hele logistieke operatie. De organisatie van het Volksfeest Varsseveld haalt in de week van de optocht maar liefst 1600 kratten met bloemen naar het dorp, bedoelt voor de wagenbouwers. Maandagavond werd er begonnen met ophalen in Lichtenvoorde en Winterswijk. Later volgen nog Rekken, Beltrum en het Brabantse Zundert.

WhatsApp Image 2026-08-11 at 11.58.25

Auto brandt volledig af op rotonde in Gendringen

Een auto is dinsdagochtend volledig afgebrand op een rotonde in Gendringen. De bestuurder van het voertuig is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer had brandwonden.

NUB-Auto-Neede1

Auto belandt in sloot in Neede

Dinsdagochtend is een auto in Neede in een sloot belandt. Bij het incident is niemand gewond geraakt.

rechtbankZutphen

Doetinchemmer die op politieagent inreed tijdens Koningsdag blijft vastzitten

Een 35-jarige man uit Doetinchem die op Koningsdag in Apeldoorn met vol gas zou zijn ingereden op een politieagent, komt voorlopig niet op vrije voeten. Dat heeft de rechtbank in Zutphen beslist.

WhatsApp Image 2026-08-10 at 22.11.36

Brand in park in Gaanderen mogelijk aangestoken: politie start onderzoek

Bij park De Doorbraak in Gaanderen is maandagavond brand uitgebroken in de berm, ter hoogte van de speeltuin. Daarbij is ongeveer honderd vierkante meter aan natuur verloren gegaan. De politie is een onderzoek gestart.