gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oud-Superboer schittert in eigen tattoozaak

7caf92219f82fb17a88c04bd5fd2235b
Redactie REGIO8 |

"Als je bij De Graafschap speelt, is Ajax je droom", zegt de inmiddels 26-jarige Coppoolse. "Maar als je samen met je broertje een tattooshop hebt, dan heb je het ook gemaakt." Tien jaar geleden leefde de tattoo-artiest nog toe naar een loopbaan als profvoetballer, maar hij slaagde mede door zijn eigen mentaliteit niet bij De Graafschap en SC Veendam. “Ik heb eerst twee jaar zonder werk gezeten”, zegt de oud-Superboer over de periode daarna. "Maar door de tattoos in m’n nek kreeg ik moeilijk werk.” Na kortstondige avonturen als autowasser en fabrieksarbeider, gaf een familielid een mooie mogelijkheid.

De oom van de gebroeders Coppoolse investeerde namelijk in de Ink Brothers in Drempt. "Zo werd het mogelijk om dit te gaan doen", aldus Coppoolse. Hoewel de zaak goed loopt, mist hij het voetbal stiekem nog wel. "Ik vind het allebei even leuk, maar tatoeëren is nu meer mijn passie. Ik mis wel de kleedkamerhumor en een balletje als spits in het net trappen." Binnenkort kan hij weer herinneringen ophalen aan zijn voetbaltijd. Oud-Superboer Vito Wormgoor komt namelijk langs voor een nieuwe tatoeage.

Foto: REGIO8

Lees ook

DokeTempels10

Doke Tempels uit fractie PRO Nederland Oude IJsselstreek gezet, toekomst zetel onbekend

Raadslid Doke Tempels maakt niet langer onderdeel uit van de fractie van PRO Nederland Oude IJsselstreek. De partij heeft het vertrouwen in het raadslid opgezegd nadat ze volgens PRO maanden onbereikbaar was. Tempels wilde zelf wethouder worden, maar John Haverdil won uiteindelijk die interne strijd.

GraafschapZW

Oud-voorzitter De Graafschap Hylke Enzerink overleden

Hylke Enzerink, van 1994 tot 2000 voorzitter van De Graafschap, is overleden. Dat maakt de club bekend op haar kanalen. Enzerink is 83 jaar oud geworden.

Bord Didam

Alleen bestemmingsverkeer nog welkom in centrum Didam

Automobilisten die het centrum van Didam als sluiproute gebruiken, mogen daar vanaf vandaag niet meer rijden. Alleen bestemmingsverkeer is nog welkom. Met de proef hoopt de gemeente de verkeersoverlast terug te dringen.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.54.59

Fietsster lichtgewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagochtend lichtgewond geraakt bij een ongeval op de Mozartlaan in Doetinchem. Een automobiliste reed achteruit en zag daarbij drie meisjes op de fiets over het hoofd.

Trekkers OIJ

Honderden boeren bieden brandbrief aan bij gemeentehuis Gendringen

Zo'n 250 boeren kwamen dinsdagavond met tientallen trekkers naar het gemeentehuis van de gemeente Oude IJsselstreek in Gendringen. Ze boden een brandbrief aan, aan burgemeester Laura Werger waarin ze hun zorgen uitspreken over de brief van minister van Essen. Hoewel een gemeente in eerste instantie niet over die regels gaat, is het gemeentehuis volgens de boeren tóch de geschikte plek.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.00.48

Kop-staartbotsing op A18 bij Wehl zorgt voor verkeershinder

Bij een kop-staartbotsing op de A18 ter hoogte van Wehl is een flinke ravage ontstaan. Bij het ongeval zijn geen gewonden.