gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oud-Superboer schittert in eigen tattoozaak

7caf92219f82fb17a88c04bd5fd2235b
Redactie REGIO8 |

"Als je bij De Graafschap speelt, is Ajax je droom", zegt de inmiddels 26-jarige Coppoolse. "Maar als je samen met je broertje een tattooshop hebt, dan heb je het ook gemaakt." Tien jaar geleden leefde de tattoo-artiest nog toe naar een loopbaan als profvoetballer, maar hij slaagde mede door zijn eigen mentaliteit niet bij De Graafschap en SC Veendam. “Ik heb eerst twee jaar zonder werk gezeten”, zegt de oud-Superboer over de periode daarna. "Maar door de tattoos in m’n nek kreeg ik moeilijk werk.” Na kortstondige avonturen als autowasser en fabrieksarbeider, gaf een familielid een mooie mogelijkheid.

De oom van de gebroeders Coppoolse investeerde namelijk in de Ink Brothers in Drempt. "Zo werd het mogelijk om dit te gaan doen", aldus Coppoolse. Hoewel de zaak goed loopt, mist hij het voetbal stiekem nog wel. "Ik vind het allebei even leuk, maar tatoeëren is nu meer mijn passie. Ik mis wel de kleedkamerhumor en een balletje als spits in het net trappen." Binnenkort kan hij weer herinneringen ophalen aan zijn voetbaltijd. Oud-Superboer Vito Wormgoor komt namelijk langs voor een nieuwe tatoeage.

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.

Herenboerderij0

Eerste Herenboerderij van de Achterhoek wil groeien

Meer dan honderd huishoudens delen in Gaanderen samen één boerderij. Op ’t Maatje verbouwen zij hun eigen groenten en fruit en zorgen ze samen voor hun voedsel. Het is de eerste Herenboerderij van de Achterhoek. Volgens voorzitter Karin Aalders was de start best spannend.

Schermafbeelding 2026-08-31 142012

Auto gelanceerd door omgevallen boom en botst op vrachtwagen in Geesteren

Bij een ongeval met een auto en een vrachtwagen op de Nettelhorsterweg in Geesteren is maandagmiddag een automobilist gewond geraakt. De auto reed over een omgevallen boom, werd gelanceerd en botste vervolgens hard tegen een tegemoetkomende vrachtwagen.

Lochem Gemeentehuis 2026

Lochem vraagt inwoners naar profiel voor ideale burgemeester

Lochem roept haar inwoners op om hun wensen voor een nieuwe burgemeester kenbaar te maken. Via een enquête kunnen inwoners aangeven welke eigenschappen en kwaliteiten zij belangrijk vinden voor de opvolger van Sebastiaan van 't Erve. De gemeenteraad gebruikt de uitkomsten bij het opstellen van de profielschets.

241d36ef-9f89-35f2-9c31-c3f3d0ab171c

1 miljard euro nodig om de Achterhoek klaar te maken voor droogte

Eén miljard euro in dertig jaar. Zoveel geld denkt de regio nodig te hebben om de Achterhoek beter bestand te maken tegen droogte. Maar juist daar wringt het. Voor bijvoorbeeld stikstof en schoon water zijn er duidelijke doelen, regels en geld. Voor droogte niet.

WhatsApp Image 2026-08-31 at 09.28.07

Fietser gewond na voorrangsfout Terborg

Een fietser is maandagochtend gewond geraakt bij een val na een voorrangsfout op de Varsseveldseweg ter hoogte van de Stationsweg in Terborg. Verkeersregelaars die toevallig aanwezig waren, hebben het verkeer geregeld.