gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion weer met beide benen op de grond

5eb280e0943ab87fb8df9ed7aa493942.jpg
Redactie REGIO8 |

Orion kwam geen moment in de wedstrijd tegen de sterke volleyballers uit Apeldoorn. De uitslag van de eerste set schetste de verhoudingen in de Topsporthal: 19-25. Hoewel de Doetinchemmers in de tweede set aanspraak maakten op een punt, ging ook deze set verloren (24-26). De derde set wisten de mannen van Goran Aleksov niet door te drukken. Bijna elk gewonnen punt werd opgevolgd door Apeldoornse scores. Dynamo pakte deze set uiteindelijk met 22-25.

De 3-0 nederlaag in sets komt hard aan in Doetinchem. Zeker na de 2-3 voorsprong uit de eerste wedstrijd. "Dat is de harde waarheid", zegt aanvoerder Pim Kamps na de wedstrijd. "De cijfers liegen niet. Je gaat er 3-0 af. Het is een collectieve wanprestatie." Goran Aleksov: "We hebben onze doelstelling, de Final Four, niet bereikt. Dat is jammer, maar er zijn nog wedstrijden te spelen."

Vizier op de competitie
Hoewel de bekernederlaag een grote telleurstelling is, kan Orion zich wel vol overgave richten op de Nederlandse competitie. "Daar hebben we nog steeds een goede uitgangssituatie", weet aanvoerder Kamps. "Wij zullen heel hard aan de bak moeten om er in de play-offs goed voor te staan." De laatste twee wedstrijden van de competitie, tegen Landstede (3e) en Dynamo (4e), kunnen nog weleens heel belangrijk worden. "Daar moeten we het laten zien."

Zaterdagavond wacht eerst de wedstrijd tegen TT Papendal uit Arnhem in de eigen Doetinchemse Topsporthal.

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.