gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion weer met beide benen op de grond

5eb280e0943ab87fb8df9ed7aa493942.jpg
Redactie REGIO8 |

Orion kwam geen moment in de wedstrijd tegen de sterke volleyballers uit Apeldoorn. De uitslag van de eerste set schetste de verhoudingen in de Topsporthal: 19-25. Hoewel de Doetinchemmers in de tweede set aanspraak maakten op een punt, ging ook deze set verloren (24-26). De derde set wisten de mannen van Goran Aleksov niet door te drukken. Bijna elk gewonnen punt werd opgevolgd door Apeldoornse scores. Dynamo pakte deze set uiteindelijk met 22-25.

De 3-0 nederlaag in sets komt hard aan in Doetinchem. Zeker na de 2-3 voorsprong uit de eerste wedstrijd. "Dat is de harde waarheid", zegt aanvoerder Pim Kamps na de wedstrijd. "De cijfers liegen niet. Je gaat er 3-0 af. Het is een collectieve wanprestatie." Goran Aleksov: "We hebben onze doelstelling, de Final Four, niet bereikt. Dat is jammer, maar er zijn nog wedstrijden te spelen."

Vizier op de competitie
Hoewel de bekernederlaag een grote telleurstelling is, kan Orion zich wel vol overgave richten op de Nederlandse competitie. "Daar hebben we nog steeds een goede uitgangssituatie", weet aanvoerder Kamps. "Wij zullen heel hard aan de bak moeten om er in de play-offs goed voor te staan." De laatste twee wedstrijden van de competitie, tegen Landstede (3e) en Dynamo (4e), kunnen nog weleens heel belangrijk worden. "Daar moeten we het laten zien."

Zaterdagavond wacht eerst de wedstrijd tegen TT Papendal uit Arnhem in de eigen Doetinchemse Topsporthal.

Lees ook

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.