gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion weer met beide benen op de grond

5eb280e0943ab87fb8df9ed7aa493942.jpg
Redactie REGIO8 |

Orion kwam geen moment in de wedstrijd tegen de sterke volleyballers uit Apeldoorn. De uitslag van de eerste set schetste de verhoudingen in de Topsporthal: 19-25. Hoewel de Doetinchemmers in de tweede set aanspraak maakten op een punt, ging ook deze set verloren (24-26). De derde set wisten de mannen van Goran Aleksov niet door te drukken. Bijna elk gewonnen punt werd opgevolgd door Apeldoornse scores. Dynamo pakte deze set uiteindelijk met 22-25.

De 3-0 nederlaag in sets komt hard aan in Doetinchem. Zeker na de 2-3 voorsprong uit de eerste wedstrijd. "Dat is de harde waarheid", zegt aanvoerder Pim Kamps na de wedstrijd. "De cijfers liegen niet. Je gaat er 3-0 af. Het is een collectieve wanprestatie." Goran Aleksov: "We hebben onze doelstelling, de Final Four, niet bereikt. Dat is jammer, maar er zijn nog wedstrijden te spelen."

Vizier op de competitie
Hoewel de bekernederlaag een grote telleurstelling is, kan Orion zich wel vol overgave richten op de Nederlandse competitie. "Daar hebben we nog steeds een goede uitgangssituatie", weet aanvoerder Kamps. "Wij zullen heel hard aan de bak moeten om er in de play-offs goed voor te staan." De laatste twee wedstrijden van de competitie, tegen Landstede (3e) en Dynamo (4e), kunnen nog weleens heel belangrijk worden. "Daar moeten we het laten zien."

Zaterdagavond wacht eerst de wedstrijd tegen TT Papendal uit Arnhem in de eigen Doetinchemse Topsporthal.

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.