gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion weer met beide benen op de grond

5eb280e0943ab87fb8df9ed7aa493942.jpg
Redactie REGIO8 |

Orion kwam geen moment in de wedstrijd tegen de sterke volleyballers uit Apeldoorn. De uitslag van de eerste set schetste de verhoudingen in de Topsporthal: 19-25. Hoewel de Doetinchemmers in de tweede set aanspraak maakten op een punt, ging ook deze set verloren (24-26). De derde set wisten de mannen van Goran Aleksov niet door te drukken. Bijna elk gewonnen punt werd opgevolgd door Apeldoornse scores. Dynamo pakte deze set uiteindelijk met 22-25.

De 3-0 nederlaag in sets komt hard aan in Doetinchem. Zeker na de 2-3 voorsprong uit de eerste wedstrijd. "Dat is de harde waarheid", zegt aanvoerder Pim Kamps na de wedstrijd. "De cijfers liegen niet. Je gaat er 3-0 af. Het is een collectieve wanprestatie." Goran Aleksov: "We hebben onze doelstelling, de Final Four, niet bereikt. Dat is jammer, maar er zijn nog wedstrijden te spelen."

Vizier op de competitie
Hoewel de bekernederlaag een grote telleurstelling is, kan Orion zich wel vol overgave richten op de Nederlandse competitie. "Daar hebben we nog steeds een goede uitgangssituatie", weet aanvoerder Kamps. "Wij zullen heel hard aan de bak moeten om er in de play-offs goed voor te staan." De laatste twee wedstrijden van de competitie, tegen Landstede (3e) en Dynamo (4e), kunnen nog weleens heel belangrijk worden. "Daar moeten we het laten zien."

Zaterdagavond wacht eerst de wedstrijd tegen TT Papendal uit Arnhem in de eigen Doetinchemse Topsporthal.

Lees ook

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.