Ulft, Netherlands

Orion naar halve finale play-offs

Regio8 | 25 maart 2015 19:41 | Aangepast op 25 maart 2015 19:41
Na de eerste twee overtuigende sets (14-25 en 16-25) leek Orion de wedstrijd snel te beslissen, maar in de derde set kwam het een kleine achterstand niet meer te boven (23-25). De vierde set werd uiteindelijk moeizaam met 23-25 gewonnen. De heenwedstrijd in Doetinchem werd door Orion al gewonnen met 3-0. 
In de volgende ronde treffen de Doetinchemmers Landstede Volleybal. De meervoudig kampioen uit Zwolle was als nummer één van de competitie vrijgesteld voor de eerste ronde. In de competitie verloor Orion twee keer van Landstede (1-3 en 3-0). 

Ook in de halve finale wordt gespeeld volgens een best of three systeem. Orion moet op zaterdag 4 april eerst een uitwedstrijd in Zwolle spelen, waarna op woensdag 8 april de return in de eigen Topsporthal volgt. Als de stand dan gelijk is, volgt nog een beslissingswedstrijd in Zwolle.

Lees ook

Jong kind op een fiets aangereden op Keizersweg in Aalten

Bij een aanrijding op de Keizersweg in Aalten is dinsdagmiddag een kind aangereden door een automobi...

Raadslid De Lange wil extra debat over financiële positie Stichting Dru Industriepark

Raadslid Richard de Lange van ADA wil donderdagavond tijdens de raadsvergadering een zogenaamd inter...

Vervuilde PFAS-grond uit Doetinchem gebruikt voor huizen: ‘Daar kun je acht tot tien woningen mee bouwen’

Van vieze PFAS-kleigrond uit Doetinchem naar schone bakstenen: een mogelijke oplossing voor het grot...

Oorzaak verwoestende brand Didam nog altijd onbekend

De oorzaak van de grote brand in Didam aan de Begoniastraat is nog altijd niet bekend. Vier Didamse ...

Doetinchemmer Beau Wortelboer verlaat Orion en kiest voor België

Doetinchemmer Beau Wortelboer verlaat Orion Stars en kiest voor een avontuur bij Lindemans Aalst in ...

Fietser ongedeerd na botsing met auto op Willy Brandtplein in Doetinchem

Bij een aanrijding op het Willy Brandtplein in Doetinchem zijn een fietser en een automobilist met e...