gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion-dames verliezen topper van VC Weert

b964134ad50c610b0297e8fadaae717a
Redactie REGIO8 |

“We waren heel erg aan elkaar gewaagd, maar we lieten aan het einde te veel punten liggen”, aldus libero Jaël Veenstra. Hoewel de eerste set een simpele prooi was voor Orion (25-16), maakte Weert daarna het verschil. De tweede (22-25), derde (22-25) en vierde (24-26) gingen naar de Limburgers. “We hebben 750 man fantastisch vermaakt met mooi spectaculair volleybal”, vindt trainer Eric Robbers, die de hoeveelheid persoonlijke fouten als reden voor de nederlaag ziet. “Op het einde trekken we niet aan het langste eind, en dat is jammer. Het was heel close.”

Door de overwinning slaat koploper Weert een flinke slag in de titelstrijd, terwijl Orion afzakt naar de vierde plek op de ranglijst. Het kampioenschap lijkt daardoor ver weg. “Die ambities staan even op een lager pitje”, weet ook Veenstra. Bij twee 3-0 overwinningen op rij had Orion de koppositie gegrepen. “Maar als telt niet in topsport”, aldus Robbers. “De eerste plek is een eindje weg. We kijken op het einde wel waar we staan en anders is er een top volgend seizoen, want deze groep groeit elk jaar weer.”

Trainer Robbers gelooft in proces

Hoewel Orion lijkt af te haken in de titelstrijd in de Topdivisie, verlengde trainer Robbers deze week wel zijn verbintenis met de Doetinchemse volleybaldames deze week met een jaar. “Dit is een proces”, vertelt de coach. “Dat roep ik al drie jaar. Van de tweede-, naar de eerste-, naar de Topdivisie en nu al bovenin spelen. Dat proces is nog niet klaar.” De speelsters zijn na drie jaar nog niet uitgekeken op hun trainer. “Nee”, aldus Veenstra. “Dat we bovenin meedraaien laat zien dat we met z’n allen kunnen groeien.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Zonne-energie-zonne-panelen-Foto-gemeente-Lochem

Bronckhorst wil energietransitie voortaan samen met inwoners vormgeven

Bronckhorst wil inwoners, ondernemers en organisaties in de gemeente een grotere rol geven in de energietransitie. Zoals eerder naar buiten is gebracht wordt de realisatie van grootschalige energieopwekking gepauzeerd, zoals de plannen voor een windpark bij Keppel-Eldrik.

WhatsApp Image 2026-09-29 at 07.22.05

Explosie Dinxperlo jaagt buurt de stuipen op het lijf: 'Ik voel me niet meer veilig'

"Het ging zo hard. De muren trilden", vertelt een vrouw uit Dinxperlo dinsdagochtend. Iets na 03.30 uur ging bij de woning naast haar een explosief af. De schrik zit er nog altijd goed in bij buurtbewoners. In de Aaldersbeeklaan, waar de knal te horen was, overheerst het gevoel van onveiligheid.

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.