gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion-dames verliezen topper van VC Weert

b964134ad50c610b0297e8fadaae717a
Redactie REGIO8 |

“We waren heel erg aan elkaar gewaagd, maar we lieten aan het einde te veel punten liggen”, aldus libero Jaël Veenstra. Hoewel de eerste set een simpele prooi was voor Orion (25-16), maakte Weert daarna het verschil. De tweede (22-25), derde (22-25) en vierde (24-26) gingen naar de Limburgers. “We hebben 750 man fantastisch vermaakt met mooi spectaculair volleybal”, vindt trainer Eric Robbers, die de hoeveelheid persoonlijke fouten als reden voor de nederlaag ziet. “Op het einde trekken we niet aan het langste eind, en dat is jammer. Het was heel close.”

Door de overwinning slaat koploper Weert een flinke slag in de titelstrijd, terwijl Orion afzakt naar de vierde plek op de ranglijst. Het kampioenschap lijkt daardoor ver weg. “Die ambities staan even op een lager pitje”, weet ook Veenstra. Bij twee 3-0 overwinningen op rij had Orion de koppositie gegrepen. “Maar als telt niet in topsport”, aldus Robbers. “De eerste plek is een eindje weg. We kijken op het einde wel waar we staan en anders is er een top volgend seizoen, want deze groep groeit elk jaar weer.”

Trainer Robbers gelooft in proces

Hoewel Orion lijkt af te haken in de titelstrijd in de Topdivisie, verlengde trainer Robbers deze week wel zijn verbintenis met de Doetinchemse volleybaldames deze week met een jaar. “Dit is een proces”, vertelt de coach. “Dat roep ik al drie jaar. Van de tweede-, naar de eerste-, naar de Topdivisie en nu al bovenin spelen. Dat proces is nog niet klaar.” De speelsters zijn na drie jaar nog niet uitgekeken op hun trainer. “Nee”, aldus Veenstra. “Dat we bovenin meedraaien laat zien dat we met z’n allen kunnen groeien.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WolfInZak0

De wolf kent geen grenzen maar de aanpak wel

Nederland heeft de Duitse aanpak van de wolf als voorbeeld genomen. Maar de Duitse regels en ervaringen blijken niet één op één toepasbaar. In Duitsland kan in gebieden met veel wolven sneller kan worden ingegrepen tegen dieren die problemen veroorzaken.

20230709-onweer-in-barchem-foto-diger-rossel-van-rtv-ideaal

Code geel voor Achterhoek: kans op stevige onweersbuien

Het KNMI heeft voor vrijdagmiddag code geel afgegeven voor de Achterhoek vanwege een plaatselijke stevige onweersbui. Er worden tussen 14:00 uur en 20:00 uur stevige buien verwacht.

Bruggenbouw A3

A3 opnieuw geheel dicht bij Emmerich in eerste weekend september

Voor het inhijsen van twee nieuwe viaducten is de A3 van vrijdag 4 september om 20.00 uur tot maandag 7 september om 05.00 uur volledig afgesloten. De afsluiting geldt in beide richtingen tussen de aansluitingen Beek en Emmerich-Ost.

SluisEefde0

Na weken droogte komt sluis Eefde eindelijk weer in beweging

De sluis bij Eefde gaat weer voorzichtig open voor de scheepvaart. Ook het onttrekkingsverbod van oppervlaktewater is per direct ingetrokken.

Solex0

‘Oudere jongeren’ op solex door Etten: ‘Dat gepruttel doet het hem’

Geen groepen jongeren op fatbikes, maar een groep oudere jongeren op solexen in Etten woensdagavond. Solexclub Sorelax Etten hield één van de zomerritten. Inmiddels zijn de ritten van de Ettense club een ware traditie.

ef28407a-a6b8-3032-8e01-6015281b9242

Rijschoolhouder ziet zijn levenswerk en pensioen in vlammen opgaan

In het bedrijfsverzamelpand in Winterswijk, dat in de nacht van woensdag op donderdag tot de grond toe afbrandde, gingen een rijschool, meerdere auto's en spullen van een poffertjeskraam verloren. De rijschoolhouder verloor onder meer een lesauto.