Ulft, Netherlands

Organisatie Lymefestival Didam teleurgesteld

Regio8 | 29 februari 2016 13:27 | Aangepast op 29 februari 2016 13:27
"Ik heb me er zelf honderd procent voor ingezet voor twee maanden lang en alles klopte", aldus Brugman. "Als de mensen dan niet komen, dan houdt het op. Aan de line-up lag het niet. En dat steekt me dan heel erg. Dat mensen die in de buurt wonen naar zo'n halfvast-feest in Angerlo gaan. Dat is een complete zuippartij en ze hebben dan niet eens tien euro over voor een goed doel. Dat steekt me heel erg."

Er is met het festival zelfs verlies gemaakt. Hoeveel kon Brugman niet zeggen, maar hij laat het er niet bij zitten. "Ik ga eerst inventariseren met de eigenaar van Steak'm. We gaan wel opnieuw beginnen. Dave Vermeulen heeft al gezegd dat hij nog een keer komt. Steak'm is misschien ook geen goede locatie geweest. Misschien moeten we het ergens anders doen."

Voor de zieke Anniek Reijmer wordt nog meer georganiseerd om geld op te halen. Zo verzorgt het Nederlands Politie orkest op 19 april in het Amphion in Doetinchem een benefietconcert.

Lees ook

Recordaantal inzendingen voor Carnavalskrakertrofee: ‘Echt wel paar toppertjes’

Een recordaantal inzendingen maken dit jaar kans op de Carnavalskrakertrofee 2026. Deze wordt uitger...

Nettelhorsterbrug in Lochem krijgt in april officiële opening

Na lang bouwen wordt de Nettelhorsterbrug in Lochem op 11 april officieel geopend. De Provincie Geld...

Persoon raakt gewond bij overval op woning in Etten

Bij een woningoverval in Etten is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met ee...

De Graafschap hard onderuit in eigen huis tegen RKC

De Graafschap weet wederom niet te winnen in het nieuwe kalenderjaar. In eigen huis werden de Doetin...

KNMI waarschuwt met code geel de Achterhoek voor gladheid door ijzel

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek vanwege mogelijke gladheid door ijzel. De weer...

Mart de Kruif lijstduwer van Gemeentebelangen Bronckhorst

Voormalig Commandant Landstrijdkrachten Mart de Kruif wordt lijstduwer van Gemeentebelangen Bronckho...