gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oranje treft Zweden in kwartfinale WEURO

ebc60072b4079650dfc6ad914a230697
Redactie REGIO8 |
Het Nederlands vrouwenelftal werd maandagavond eerste in poule A door met 2-1 van België te winnen. Daarmee plaatste het team zich voor de kwartfinale, die wordt gespeeld op de Vijverberg in Doetinchem. Dinsdagavond werd duidelijk dat de Zweedse ploeg zaterdagavond de tegenstander is. Het Scandinavische team hoeft zaterdag niet ver te reizen, want de staf en de selectie verblijven in Duiven.

De kaarten voor de kwartfinale waren donderdagavond na winst op Denemarken snel uitverkocht. Mensen die geen kaartje hebben weten te bemachtigen kunnen de wedstrijd live volgen op de IJsselkade in Doetinchem.

Foto: REGIO8

Lees ook

JMO-20260611-Mark Pabai-SF0015

De Graafschap legt Liberiaans international Pabai vast

De Graafschap heeft de rechtervleugelverdediger Mark Pabai transfervrij overgenomen van het Sloveense FC Koper. De 25-jarig Liberiaanse-Nederlander komt uit de jeugdopleiding van FC Utrecht. Hij tekent in Doetinchem een contract voor twee seizoenen.

440402bb-505e-4e9d-beca-34b3218f0148

Fietser gewond na botsing met vrachtwagen in Doetinchem

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een vrachtwagen in Doetinchem. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Oranjetempel3

Oranjetempel Silvolde mag tóch open tijdens nachtwedstrijden: ‘Dit is echt fantastisch’

De Oranjetempel in Silvolde mag tóch nachtelijke WK-wedstrijden van het Nederlands Elftal uitzenden. Lang werd het verboden door de gemeente Oude IJsselstreek, dat leidde tot veel onbegrip van inwoners, ondernemers én de gemeenteraad. Nu maakt het college een draai tot grote blijdschap van de ondernemer.

Rijnbrug

Rijnbrug Emmerich weekend lang dicht: verkeer moet omrijden via Rees

De Rijnbrug bij Emmerich gaat opnieuw een weekend volledig dicht voor autoverkeer. De afsluiting begint op vrijdag 19 juni om 20.00 uur en duurt volgens de huidige planning tot maandag 22 juni om 05.00 uur. Daardoor is de verbinding via de B220 tussen Emmerich en Kleve tijdelijk onderbroken.

Blikseminslag Zeddam

Bliksem slaat in boom Zeddam: niemand gewond

Een boom raakte woensdagavond zwaar beschadigd aan de Vinkenbroeksestraat in Zeddam. Tijdens een onweersbui sloeg de bliksem in de boom. Er waren geen gewonden.

WhatsApp Image 2026-06-10 at 20.44.28

Grootschalige oefening met hulpdiensten bij waterschap in Etten

Bij een locatie van het waterschap Rijn en IJssel heeft woensdagmiddag een grootschalige oefening van de VNOG plaatsgevonden. Meerdere hulpdiensten en figuranten waren betrokken bij de oefening.