Ulft, Netherlands

Oliespoor op de weg veroorzaakt mogelijk kettingbotsing in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een kettingbotsing in Doetinchem waarbij drie voertuigen betrokken waren, zijn vrijdagochtend geen gewonden gevallen. Een oliespoor op de weg heeft mogelijk een rol gespeeld bij het ongeval.
Redactie REGIO8 | 6 december 2024 11:04 | Aangepast op 6 december 2024 11:04
Het ongeval gebeurde rond 10.15 uur op de Bedrijvenweg. De drie voertuigen kwamen vanaf de Europaweg, de N317. Vlak voor de rotonde met de Transportweg knalden de drie voertuigen op elkaar. Hoe de botsing heeft kunnen gebeuren is niet bekend. Wel lag er voordat het ongeval plaatsvond al een oliespoor op de weg volgens de politie. Dit maakte het remmen voor de auto's moeilijker. De gemeente Doetinchem gaat het spoor verwijderen.

Geen van de inzittenden raakte gewond bij het ongeval. Wel is één van de voertuigen afgesleept, deze raakte behoorlijk beschadigd. Een andere automobilist kon zelfstandig naar de garage rijden en een andere kon zijn weg vervolgen.

Lees ook

Motorcrosser zwaargewond na valpartij op crossbaan in Hummelo

Op de motorcrossbaan in Hummelo is woensdagavond een motorrijder ernstig gewond geraakt. De man is m...

Aanrijding tussen bestuurder fatbike en scooterrijder in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een persoon op een fatbike en een scooterrijder in Doetinchem is maandagmi...

Needenaar (84) overleden na ongeval in Beltrum

Een 84-jarige man uit Neede is overleden aan zijn verwondingen na een ongeval donderdag in Beltrum, ...

Wereldtop vrouwenwielrennen keert terug naar de Achterhoek

De wereldtop van het vrouwenwielrennen keert dit jaar terug naar de Achterhoek. De Simac Ladies Tour...

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...