Ulft, Netherlands

Nominatie voor SKB Winterswijk

Regio8 | 8 december 2015 17:24 | Aangepast op 8 december 2015 17:24
"We hebben de laatste jaren dit ziekenhuis verbouwd", legt orthopedagoog Lutz Hollmann uit. "Met de verbouwing hebben we er zeer op gelet dat met name de poliklinieken en afdelingen zo patiëntvriendelijk worden verbouwd. Bijvoorbeeld de poliklinieken dat die toegankelijk zijn voor rolstoelen en scootmobiels. Invalideparkeerplaatsen direct voor de deur, korte wegen. En bij langere wegen zoals bijvoorbeeld naar de röntgenafdeling ondersteuning door de elektromobiel waar mensen door vervoerd worden." 

Hollmann ziet de toekomst positief in voor het ziekenhuis. "Ik hoop dat we dit jaar de eerste plaats halen. En we zijn nog niet klaar met alle verbouwingen. Sommige afdelingen moeten nog en daar kunnen we nog wat slagen maken."

Woensdagmiddag is gebleken dat SKB Winterswijk de prijs niet gewonnen heeft. Het Deventerziekenhuis werd het meest patiëntvriendelijke ziekenhuis 2015.

Lees ook

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Járenlang gesteggel, kantelen speelveld lijkt dé oplossing voor dé splijtzwam in Ruurlo

Is het kantelen van een speelveld dé oplossing voor dé splijtzwam in de Ruurlose samenleving? Het vo...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...