Ulft, Netherlands

Nominatie voor SKB Winterswijk

Regio8 | 8 december 2015 17:24 | Aangepast op 8 december 2015 17:24
"We hebben de laatste jaren dit ziekenhuis verbouwd", legt orthopedagoog Lutz Hollmann uit. "Met de verbouwing hebben we er zeer op gelet dat met name de poliklinieken en afdelingen zo patiëntvriendelijk worden verbouwd. Bijvoorbeeld de poliklinieken dat die toegankelijk zijn voor rolstoelen en scootmobiels. Invalideparkeerplaatsen direct voor de deur, korte wegen. En bij langere wegen zoals bijvoorbeeld naar de röntgenafdeling ondersteuning door de elektromobiel waar mensen door vervoerd worden." 

Hollmann ziet de toekomst positief in voor het ziekenhuis. "Ik hoop dat we dit jaar de eerste plaats halen. En we zijn nog niet klaar met alle verbouwingen. Sommige afdelingen moeten nog en daar kunnen we nog wat slagen maken."

Woensdagmiddag is gebleken dat SKB Winterswijk de prijs niet gewonnen heeft. Het Deventerziekenhuis werd het meest patiëntvriendelijke ziekenhuis 2015.

Lees ook

Persoon raakt gewond bij overval op woning in Etten

Bij een woningoverval in Etten is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met ee...

De Graafschap hard onderuit in eigen huis tegen RKC

De Graafschap weet wederom niet te winnen in het nieuwe kalenderjaar. In eigen huis werden de Doetin...

KNMI waarschuwt met code geel de Achterhoek voor gladheid door ijzel

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek vanwege mogelijke gladheid door ijzel. De weer...

Mart de Kruif lijstduwer van Gemeentebelangen Bronckhorst

Voormalig Commandant Landstrijdkrachten Mart de Kruif wordt lijstduwer van Gemeentebelangen Bronckho...

Bürgerbad Elten per direct gesloten door technisch defect

Het Bürgerbad in Elten, ook bekend als de Kleinschwimmhalle, is per direct en tot nader order geslot...

Duits en Nederlands carnaval worstelen met dezelfde problemen

Een groeiend gebrek aan bouw- en feestlocaties, strengere regelgeving, eisen van de verzekering en o...