gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nog geen verdachten voor lek steken banden

88a1f7166065c845d08079a5030c9846
Redactie REGIO8 |
''We hebben een zestal meldingen ontvangen over lek gestoken autobanden'', aldus de politie Oost Nederland. ''Over eventuele verdachten of motieven kunnen we op dit moment nog niks zeggen.'' De politie laat weten nog altijd bezig te zijn met het onderzoek. ''Het buurtonderzoek heeft tot op heden nog niks opgeleverd. Maar we gaan verder en kijken of er eventueel camerabeelden zijn.'' Omdat de parkeerplaats dicht bij het centrum ligt zullen er meerdere camera’s in de omgeving van het centrum bekeken worden.

Buurtbewoners uitten zondag op social media hun woedde over de actie. ''Wij kwamen er zondagochtend achter via onze buren'', laat buurtbewoner Kevin desgevraagd weten. ''Bij hun waren de banden ook lek geprikt. We hebben gelijk aangifte gedaan.'' Op social media hebben de buurtbewoners een duidelijke boodschap voor de dader(s): ''Meld je gewoon bij politie, jullie worden toch wel gevonden.''

Foto: REGIO8 

Lees ook

MontferlandProtest2

Didam stroomt vol met anti azc-demonstranten: vrouwenmars door centrum

Honderden mensen zijn woensdagavond naar Didam gekomen voor een anti-azc demonstratie. PVV-leider Geert Wilders spreekt na een mars door het centrum bij het voormalige gemeentehuis in Didam. De demonstratie wordt georganiseerd door de actiegroep 'Geen azc in Montferland', die oproept tot een vreedzame avond.

Gosens0

Duits international Robin Gosens opent speelbos op plek waar zijn droom begon

Twee bomen als doelpalen, een bal aan de voet en urenlang spelen in het bos. Voor Robin Gosens begon daar, boven op de Eltenerberg, zijn liefde voor voetbal en sport. Nu keert de Duitse international terug naar die plek in Elten, niet als voetballer, maar als initiatiefnemer van een natuurspeelplaats voor kinderen.

03 Gemeentehuis Montferland0

Inwoners Montferland verlangen grip op plan arbeidsmigranten: ‘Twintig jaar is een generatie’

Niet tien, maar twintig jaar. Zolang moet de tijdelijke huisvesting van 300 tot 400 arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst blijven om het plan financieel haalbaar te maken voor marktpartijen. Hoewel deze termijn doorgerekend is door adviseurs van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) vrezen omwonenden dat het begrip van ‘tijdelijke opvang’ dat hieraan gehangen is, een andere werkelijkheid gaat worden.

FlexFlitser

Flexflitser Gaanderen verhuist na twee maanden en duizenden boetes

De flexflitser die sinds eind april aan de Rijksweg in Gaanderen stond is woensdag verplaatst naar de Gaanderenseweg, ongeveer een kilometer verderop in de richting van Doetinchem. Op de vorige locatie registreerde de flitser duizenden snelheidsovertredingen.

FotoGijsBolkCopyrightDeGraafschapMedia

De Graafschap legt 21-jarige verdediger Gijs Bolk vast

De 21-jarige verdediger Gijs Bolk maakt de transfervrije overstap van FC Emmen naar De Graafschap. Hij tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

dorpsstraat Laag-Keppel10

Werkzaamheden Dorpsstraat Laag-Keppel starten in juli, verkeersproef uitgesteld

De provincie Gelderland gaat tussen 6 en 24 juli werkzaamheden uitvoeren aan de Dorpsstraat in Laag-Keppel. De werkzaamheden zijn geen onderdeel van de verkeersproef met de eenrichtingswegen bij de Dorpsstraat. De proef wordt op een later moment uitgevoerd.