Ulft, Nederland
Terug

Nog geen verdachten voor lek steken banden

88a1f7166065c845d08079a5030c9846.jpg
Redactie REGIO8 |
''We hebben een zestal meldingen ontvangen over lek gestoken autobanden'', aldus de politie Oost Nederland. ''Over eventuele verdachten of motieven kunnen we op dit moment nog niks zeggen.'' De politie laat weten nog altijd bezig te zijn met het onderzoek. ''Het buurtonderzoek heeft tot op heden nog niks opgeleverd. Maar we gaan verder en kijken of er eventueel camerabeelden zijn.'' Omdat de parkeerplaats dicht bij het centrum ligt zullen er meerdere camera’s in de omgeving van het centrum bekeken worden.

Buurtbewoners uitten zondag op social media hun woedde over de actie. ''Wij kwamen er zondagochtend achter via onze buren'', laat buurtbewoner Kevin desgevraagd weten. ''Bij hun waren de banden ook lek geprikt. We hebben gelijk aangifte gedaan.'' Op social media hebben de buurtbewoners een duidelijke boodschap voor de dader(s): ''Meld je gewoon bij politie, jullie worden toch wel gevonden.''

Foto: REGIO8 

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?

1b961b14-e520-4801-b69c-6ab5923bad39.jpg

Uitverkocht huis lonkt bij De Graafschap voor Gelderse clash: Vitesse zet verkoop stil

Met nog slechts enkele kaarten in de verkoop is het een kwestie van tijd voordat de Gelderse ontmoeting op zondag 8 maart tussen De Graafschap en Vitesse uitverkocht is. De laatste keer dat de Doetinchemmers op een uitverkocht huis aan de aftrap stond was in 2024, ook tijdens de derby. Voor deze editie is het nog de maar de vraag of het uitvak vol zit.

Paratafeltennis0.png

Eerste grote paratafeltennistoernooi in Achterhoek trekt sporters uit hele land

Ruim negentig parasporters met en zonder rolstoel speelden zaterdag fanatiek tafeltennis in de IJsselweidehal in Gendringen. Voor het eerst is er in de Achterhoek namelijk een groot paratafeltennistoernooi georganiseerd. Volgens Robert van de organisatie leent de sport zich uitstekend voor mensen met een beperking.