gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwak De Graafschap verliest van Jong Ajax

1bd286b4668cf6cfcbacf8337fe9accd.jpg

Een zeer zwak De Graafschap heeft maandagavond met 2-0 verloren van Jong Ajax. De Doetinchemmers oogden voor de derde wedstrijd op rij ondermaats. Door de nederlaag verzuimen de Doetinchemmers om aansluiting te houden bij Excelsior en FC Volendam.

Hidde Vinkenvleugel | Dean van het Laar |  | Aangepast op
Al in de twaalfde minuut kwam de thuisploeg op voorsprong. Christian Rasmussen, een van de eerste selectiespelers die maandagavond aan de aftrap verscheen, schoot een slecht uitverdedigde bal in de verre hoek achter doelman Joshua Smits. Na de openingstreffer bleven de jonge Amsterdammers druk uitoefenen en kwamen ze er meerdere keren doorheen. Smits wist de Superboeren op de been te houden.

Na twintig minuten kwam De Graafschap beter in de wedstrijd, maar leidde het nog niet tot grote kansen. In de 38ste minuut rolde een voorzet van Ibrahim El Kadiri binnen, maar werd het afgekeurd vanwege hinderlijk buitenspel van Donny Warmerdam.

In de tweede helft kwamen beide ploegen de eerste tien minuten nog niet tot grote kansen. In de 57ste minuut wisselde Jan Vreman twee keer. Philip Brittijn maakte plaats voor Wanya Marcal en Maas Willemsen verving de geblesseerd geraakte Joran Hardeman.

De Graafschap slaagde er daarna ook niet meer in om in de tweede helft in de wedstrijd te komen. Het spel oogde zeer zwak en ook de tweede ballen waren vooral voor Jong Ajax. De thuisploeg kreeg nog enkele grote mogelijkheden maar wist deze niet te verzilveren. De Graafschap wist niet gevaarlijk te worden en tot grote kansen te komen. Een van richting veranderd schot van Rio Hillen en een kansje voor Jesse van der Haar waren de belangrijkste wapenfeiten.

In de allerlaatste seconde van de wedstrijd wist debutant aan Amsterdamse kant, Rayane Bounida, de marge te verdubbelen en De Graafschap de genadeklap te geven, 2-0.

Ondanks de nederlaag blijven de Doetinchemmers wel op een derde plek staan. Wel verliezen ze FC Volendam en Excelsior verder uit het oog. Vrijdag is er kans op revanche, dan komt SC Cambuur van voormalig trainer Henk de Jong op bezoek in Doetinchem.

Lees ook

DeAchterhoek10.png

Gemeenten en bedrijven bundelen krachten onder merk ‘De Achterhoek’

Doormiddel van een gloednieuwe samenwerking tussen Achterhoekse gemeenten en het bedrijfsleven is maandagavond het merk 'De Achterhoek' in de DRU Industriepark gepresenteerd. Met de slogan 'Hier doen we gewoon' hopen de betrokken partijen een gezamenlijke visie uit te dragen naar de rest van het land.

Gorssel, gemeente Lochem.jpg

Verkeerssituatie Gorssel voorbereid op toekomst: groot dertig kilometergebied

De gemeente Lochem wil van vrijwel heel Gorssel een groot dertig kilometergebied maken. Dat staat in het nieuwe plan voor de verkeerscirculatie in het dorp. Met de maatregel wil de gemeente het dorp veiliger en leefbaarder maken, vooral nu er grote ontwikkelingen op de planning staan.

WhatsApp Image 2026-05-18 at 16.41.40.jpeg

Fietser gewond na botsing met vrachtwagen in Aalten

Bij een ernstig ongeval op de kruising van de Hamelandroute en Hoeninkdijk in Aalten is maandagmiddag een fietser gewond geraakt. De hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse.

WoningbouwprojectLochem OmroepGLD.jpg

Honderden woningen gepland in Lochem-Oost+, inwoners blijven kritisch

De gemeente Lochem wil de komende jaren fors uitbreiden met woningbouw aan de oostkant van de stad. Lochem heeft flinke ambities als het gaat om woningbouw: tot 2030 wil de gemeente 1300 woningen bouwen, verspreid over de verschillende dorpen in de gemeente.

BoumansWerger.jpg

Burgemeester Boumans naar spoedoverleg, burgemeester Werger zit Achterhoek Raad voor

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem heeft zich afgemeld voor de vergadering van de Achterhoek Raad en de lancering van het merk Achterhoek maandagavond. Hij reist af naar Den Haag voor een spoedoverleg met het kabinet over de onrust rond asielopvang. Burgemeester Laura Werger van Oude IJsselstreek neemt de honneurs waar bij de DRU in Ulft

PaviljoenDeStrang0.png

Paviljoen de Strang in Ulft opent deuren: ‘Bijna handdoek in de ring gegooid’

Het had niet veel gescheeld of Paviljoen de Strang in Ulft zou er helemaal niet komen, nu draait de horecagelegenheid die ook dagbesteding is volop. "Wat ooit begon als een idee tijdens een praatje bij de schutterij, is nu uitgegroeid tot wat het nu is", zegt bestuurslid en één van de kartrekkers Theo Hendriksen.