gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwaar ongeval op B220 bij Emmerich, meerdere Nederlanders gewond

50a9ff391f2846e9b8dfc8567668c017

Bij een ernstig ongeval op de B220 bij Emmerich zijn zaterdagmorgen meerdere personen zwaar gewond geraakt. Op de kruising met de Weseler Straße en Ostermayerstraße botsten twee auto’s frontaal op elkaar.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeluk gebeurde rond 11.00 uur. Een 52-jarige vrouw reed met haar Opel vanuit de richting van de Rijnbrug richting ’s-Heerenberg en wilde linksaf de Ostermayerstraße inslaan. Daarbij gaf ze geen voorrang aan een tegemoetkomende Mercedes, bestuurd door een 48-jarige man uit Emmerich. De voertuigen kwamen met grote kracht in botsing.

De 52-jarige bestuurster en haar 21-jarige dochter raakten zwaar gewond. Een 19-jarige passagier in dezelfde auto liep eveneens ernstige verwondingen op. De drie inzittenden van de Opel komen uit Nederland. Ook de bestuurder van de Mercedes raakte zwaar gewond. De brandweer moest enkele inzittenden met zwaar materieel uit hun voertuigen bevrijden.

De slachtoffers zijn overgebracht naar verschillende ziekenhuizen in de omgeving. Nabestaanden zijn door de politie van Kleef en hun Nederlandse collega’s opgevangen. Een speciaal verkeersonderzoeksteam uit Recklinghausen heeft het ongeval vastgelegd. De kruising bleef tot ongeveer 16.00 uur afgesloten voor verkeer.

Lees meer over:

|

Lees ook

Boumans

Mark Boumans stopt als burgemeester van Doetinchem

Mark Boumans stopt per 1 december als burgemeester van Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag.

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.