Ulft, Nederland
Terug

Zand en gras gestort op de oprit bij N18

30e1157b79d40425e0286222aaa9244b.jpg

Op de op- en afrit bij de N18 is vrijdag onder andere zand, kuilgras en autobanden gestort. De gedumpte materialen zijn inmiddels door Rijkswaterstaat van de weg afgehaald.

Charlotte van de Kant |
Bij de oprit van de N18 naar de A18, van Doetinchem in de richting van Varsseveld, zijn aan beide kanten op de weg materialen gestort. Boeren hebben onder meer zand en kuilgras bij de op- en afrit gelegd en hebben daarmee geprobeerd de A18 dicht te gooien. Rond 00.30 uur is de blokkade ontdekt door een van de medewerkers van Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer schoongemaakt door Rijkswaterstaat. De materialen liggen opgehoopt naast de A18 aan beide zijde.

Het verkeer heeft er in de nacht van donderdag op vrijdag weinig hinder van ondervonden omdat er weinig verkeer op de weg was. De politie laat weten onderzoek te doen naar de personen die verantwoordelijk zijn voor de gevaarlijke afvaldumpingen op snelwegen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.