gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Winterswijkse keepster Bussman van Ajax naar FC Twente

7f4d33c92cd3f1a099811aa8a7e37486.jpg

Keepster Fiene Bussman stapt van Ajax over naar FC Twente Vrouwen. De achttienjarige Winterswijkse tekent een contract voor twee seizoenen bij de eredivisionist uit Enschede.

Redactie REGIO8 |
"Toen ik benaderd werd door FC Twente was het gevoel meteen goed", vertelt Bussman in reactie op haar overstap. "Ik hoop mij hier bij FC Twente optimaal te ontwikkelen, vooral door veel mee te trainen en te leren bij de eerste selectie. Ik kijk er erg naar uit." Bussman startte haar carrière bij FC Winterswijk. In 2020 maakte ze vanuit de Achterhoek de overstap naar Ajax. Met de stap naar Enschede keert de Winterswijkse nu weer terug naar het oosten van het land.

“Ik ben heel tevreden dat we met Fiene een jonge, talentvolle keepster hebben kunnen binnenhalen”, meldt technisch manager Rene Roord van FC Twente. “Ik ben heel tevreden dat we met Fiene een jonge, talentvolle keepster hebben kunnen binnenhalen. We hebben de verwachting dat zij zich bij ons verder kan ontwikkelen tot een eredivisiewaardige keepster."

Foto: FC Twente Media

Lees meer over:

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.