gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wederom ongeluk bij beruchte kruising nabij Etten

a17ffc5ca59a16c53b42732b73d4dfbf

Bij een ongeval met twee auto's nabij Etten zijn dinsdagavond geen gewonden gevallen. Het ongeval gebeurde bij de beruchte kruising van de Slingerparallel (N317) met de Oude IJsselweg.

Redactie REGIO8 | Charlotte van de Kant |
Het ongeval vond plaats rond 20.30 uur bij de kruising waar meermaals ongelukken zijn gebeurd en vorig jaar een dodelijk ongeluk met een scholier plaatsvond. Een automobilist komende vanaf de richting van Etten wilde bij het kruispunt linksaf slaan, de Oude IJsselweg op. Hierbij zag de automobilist een auto vanuit de richting van Doetinchem op de N317 over het hoofd met een aanrijding tot gevolg.

Bij het ongeval zijn geen gewonden gevallen. De inzittenden zijn wel gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulance personeel. Beide voertuigen moesten worden geborgen en de weg is enige tijd afgesloten voor weggebruikers.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl



Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-09 at 23.34.37

Brand in schuur van zeilmakerij in Zelhem snel onder controle

In een schuur van een zeilmakerij aan de Handelsweg in Zelhem is donderdagavond brand uitgebroken. Het bijgebouw op het terrein liep daarbij flinke schade op

lochem gemeentehuis0

Centrum Lochem gaat op de schop: meerdere werkzaamheden in augustus

Het centrum van Lochem wordt in augustus flink onder handen genomen. De gemeente richt de parkeerplaats aan de Slootwijkersteeg opnieuw in en maakt het terrein aan de Zuiderbleek bouwrijp voor woningbouw.

WhatsApp Image 2026-07-10 at 09.16.19

Vrouw op fatbike gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw op een fatbike is donderdagavond gewond geraakt in Doetinchem. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp over de grens: hoe Rijn en IJssel ineens voorbeeld werd

Duitse en Nederlandse waterbeheerders en ministeries stonden woensdag stil bij de waterramp in Zuid-Limburg en delen van Duitsland, vijf jaar geleden. Tijdens een bijeenkomst in het Duitse Aachen spraken minister Vincent Karremans van Infrastructuur en Waterstaat en dijkgraaf Hein Pieper van waterschap Rijn en IJssel.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.