gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrouw loopt hoofdletsel op na aanrijding met trekker in Ruurlo

26dabb37eb4bdd8d2173e6da5775c754

Een fietsster is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een trekker in het buitengebied van Ruurlo. De vrouw is door het ambulancepersoneel nagekeken en is meegenomen naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval vond woensdag 12 juni rond 13.30 uur plaats op de kruising van de Batsdijk en de Foekendijk. Een trekker, komende vanaf de Foekendijk, zag tijdens het oversteken van het kruispunt een fietsster die van links kwam over het hoofd. De bestuurder van de trekker tikte hierbij de vrouw aan die ten val kwam. De vrouw had echter wel voorrang, omdat zij op een voorrangsweg fietste.

De vrouw is met hoofdletsel afgevoerd naar het ziekenhuis, het is nog onduidelijk hoe ernstig deze verwondingen zijn. De provincie Gelderland leidt het verkeer momenteel langs het ongeluk.

Lees ook

112Doetinchem

Brand in groenstrook Doetinchem: aangifte tegen daders gedaan

Een stuk bosschage langs de Oostelijke Randweg in Doetinchem is dinsdagmiddag afgebrand. Dit gebeurde nadat vier jongeren daar met vuur speelden. Eén van de vier jongeren bleef ter plaatse, terwijl de andere drie wegvluchtten.

04 Sluis de Pol0

Historische maatregel; sluizen Oude IJssel voor het eerst op slot

Sluis de Pol bij Gaanderen en sluis Doesburg gaan op slot. Waterschap Rijn en IJssel zet de enige twee sluizen van de Oude IJssel dicht om te voorkomen dat er te veel water uit de rivier loopt. Het is een historisch ingrijpen, nooit eerder gingen de sluizen volledig dicht voor de recreatievaart.

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

BloemenHalen10

Logistieke operatie in Varsseveld: 1600 kratten met bloemen voor het corso aangekomen

Het is jaarlijks een hele logistieke operatie. De organisatie van het Volksfeest Varsseveld haalt in de week van de optocht maar liefst 1600 kratten met bloemen naar het dorp, bedoelt voor de wagenbouwers. Maandagavond werd er begonnen met ophalen in Lichtenvoorde en Winterswijk. Later volgen nog Rekken, Beltrum en het Brabantse Zundert.

WhatsApp Image 2026-08-11 at 11.58.25

Auto brandt volledig af op rotonde in Gendringen

Een auto is dinsdagochtend volledig afgebrand op een rotonde in Gendringen. De bestuurder van het voertuig is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer had brandwonden.

NUB-Auto-Neede1

Auto belandt in sloot in Neede

Dinsdagochtend is een auto in Neede in een sloot belandt. Bij het incident is niemand gewond geraakt.