Ulft, Netherlands

Vrouw gewond na val met fiets in Doetinchem

De politie en ambulance zijn vrijdagmiddag uitgerukt voor een eenzijdig ongeval met letsel in Doetinchem. Een vrouw kwam hard ten val met de fiets en raakte gewond.
Redactie REGIO8 | 24 maart 2023 14:35 | Aangepast op 24 maart 2023 14:35
Het ongeval gebeurde rond 13.15 uur op de Lijsterbeslaan. Een echtpaar was aan het fietsen toen de vrouw, mogelijk door een black-out, hard ten val kwam. Ze werd opgevangen door omstanders die ook de hulpdiensten alarmeerden. De vrouw is met onbekend letsel naar het ziekenhuis in Doetinchem gebracht, haar man kon zijn weg vervolgen.

Het overige verkeer ondervond enige hinder van het eenzijdige ongeval. De val gebeurde midden in een bocht waardoor de rijstrook tijdelijk dicht zat.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112-Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Vrijheidsstroom verbindt Duitsland en Nederland met kunst langs het water

Langs de oevers van de Bocholter Aa in Duitsland en de Oude IJssel in Doetinchem zijn sinds gisterav...

Vierde landstitel lonkt voor Orion Stars na tweede overwinning op Lycurgus

Orion Stars uit Doetinchem heeft zich een ideale uitgangspositie verschaft voor het binnenhalen van ...

Bocholts laatste ooggetuigen beschrijven het einde van de oorlog in een volledig gebombardeerde stad

"Die voortdurende luchtalarmen waren voor ons kinderen gewoonweg vreselijk!" Indringend beschreef Ma...

Estafettelopers Doetinchem zijn binnen, vrijheid vieren kan beginnen

Na een nachtelijke estafetteloop van bijna tien uur is maandag rond 10.45 uur het vrijheidsvuur aang...

Boumans geniet nog altijd na van Koningsdag: ‘Alleen maar blije mensen gezien’

Het is inmiddels alweer een week geleden, maar op zaterdag 26 april stond heel Doetinchem op zijn ko...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...