Ulft, Netherlands

Voetganger aangereden door bus in Etten

Een man is maandagavond aangereden door de bestuurder van een buurtbus in Etten. De voetganger is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 28 november 2023 09:47 | Aangepast op 28 november 2023 09:47
Het ongeval gebeurde rond 17.45 uur op de kruising van de Zeddamseweg en Ulftsestraat. De bestuurder van de bus kwam vanuit Terborg aanrijden en wilde links afslaan naar de Ulftsestraat. De chauffeur zag daarbij een overstekende voetganger over het hoofd met de aanrijding tot gevolg. Mogelijk was de regen de oorzaak, aldus de politie ter plaatse.

De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis, maar is wel buiten levensgevaar.in eerste instantie werd er ook een traumahelikopter opgeroepen maar deze werd al snel afgeblazen. Dichtbij de plek van het ongeval is een ambulancepost, er was dan ook snel een ziekenwagen ter plaatse.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Aanrijding|Etten|112-Achterhoek|

Lees ook

Brand in schuur bij woning Beltrum zorgt voor veel rookontwikkeling

De brandweer is vrijdagochtend vroeg uitgerukt voor een brand in een schuur bij een woning aan de He...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Oude IJsselstreek steekt stokje voor komst gigantisch zonnepark Etten

Er gaat een streep door het plan voor een gigantisch zonnepark rondom het crematorium in Etten. Ontw...

Wederom explosie bij coffeeshop Doetinchem, schade is groot

Er heeft alweer een explosie plaatsgevonden bij de coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem. Maandag...

UPDATE Woning en schuur volledig verwoest na brand Halle

Een woning en schuur aan de Dorpsstraat in Halle zijn vrijdag in vlammen opgegaan. De vlammen sloege...