Ulft, Netherlands

Vitesse-leuzen gekalkt bij trainingscomplex van De Graafschap

Op sportpark De Bezelhorst in Doetinchem zijn vernielingen gepleegd, vermoedelijk door liefhebbers van voetbalclub Vitesse. Onder meer de poort van het trainingscomplex van De Graafschap is voorzien van leuzen.
Jasper Hazelaar | 14 november 2023 09:55 | Aangepast op 14 november 2023 09:55
Meerdere objecten op het sportpark zijn door onbekende daders onder handen genomen met geel-zwarte verf. Zo is onder meer het getal ‘026’, het netnummer van Arnhem, op verschillende plaatsen achtergelaten. Ook is de tekst ‘Dood aan DTC’ gespoten op een transformatorhuisje en is het logo van VV Doetinchem op het hekwerk zwart gemaakt.

De Graafschap is op de hoogte van de situatie. “We gaan deze week bekijken wat we ermee doen”, laat een woordvoerder van de Doetinchemse voetbalclub weten. “Ook in hoeverre het makkelijk te verwijderen is. We weten nog niet of we aangifte gaan doen.”

Nieuwe derby?
De Vitesse-liefhebbers lijken zich op deze manier al voor te bereiden op een mogelijke terugkeer van de derby met De Graafschap, mochten de Doetinchemmers naast promotie grijpen. De Arnhemmers staan laatste in de eredivisie en namen afgelopen weekend afscheid van hun trainer.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Doetinchem|De Graafschap|Politie|

Lees ook

De Graafschap beloont aanvaller Boersma met profcontract tot 2027

Aanvaller Bouke Boersma heeft zijn eerste profcontract getekend bij De Graafschap. De 20-jarige spit...

De Graafschap wint weer in de slotfase

De Graafschap heeft in de blessuretijd met 1-2 gewonnen van FC Den Bosch. Het was invaller Tim Braem...

Blamage De Graafschap in beker: amateurs GVVV met 4-2 te sterk

Het bekeravontuur van De Graafschap is dinsdagavond al in de eerste ronde gestrand in Veenendaal. Op...

Achterhoekse ‘hoornaarsjacht’ in de herfst: ‘Nu is het juist zo handig’

De opkomst van de Aziatische hoornaar blijft een groot probleem in de Achterhoek. Hoewel ze vooral i...

GroenLinks-PvdA in Doetinchem bekogeld met vuurwerk: 'Het wordt steeds vaker goedgepraat'

Tijdens een campagneactie van GroenLinks-PvdA in het centrum van Doetinchem zijn partijleden zaterda...

De Graafschap buigt achterstand om in spectaculaire wedstrijd

De Graafschap heeft vrijdagavond op de eigen Vijverberg veerkracht getoond. De Doetinchemmers wisten...