Ulft, Nederland
Terug

Vijfjarig jongetje in gezicht gebeten door hond in Didam

60b385009c9fb88ccde177f553d35481.jpg

Een vijfjarige jongen is zondagochtend in zijn gezicht gebeten door een hond in Didam. Het jongetje was buiten aan het spelen toen het gebeurde, de eigenaar van het dier is ondanks een zoektocht van de politie nog niet gevonden.

Redactie REGIO8 |
Het incident gebeurde rond 11.45 uur aan de Koolmeesstraat. Het jongetje was daar aan het spelen toen hij slachtoffer werd van een hondenbeet in zijn gezicht. Hij is daarna naar het ziekenhuis geweest voor behandeling en is inmiddels weer thuis. "Het gaat naar omstandigheden oké met hem", meldt de politie. De hond liep volgens het jongetje met een man en een vrouw door het dorp. Zij zijn er na het incident allebei vandoor gegaan zonder het jongetje te helpen of hun identiteit bekend te maken. Ze liepen weg in de richting van de Zuiderlaan.

De politie laat weten op zoek te zijn naar deze mensen. Een van de honden was volgens het jongetje groter en bruin van kleur, de andere kleiner en wit, met rimpels. De man zou meerdere tatoeages in zijn nek, been en arm of hand hebben. "De informatie over de honden en eigenaren is summier gezien de leeftijd van het slachtoffertje en hetgeen hij er over vertellen kon", laat de politie weten. Eventuele getuigen worden gevraagd om zich te melden.

Foto: REGIO8 (archief)


Lees ook

Jan Baggen winnaar beste boek Erfgoedcentrum.jpg

De Berkel van Baggen Beste Boek Achterhoek en Liemers: ‘Misschien volgt de Oude IJssel’

Jan Baggen is de winnaar van de prijs Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De Zutphense kunstschilder won zondagmiddag de wedstrijd van het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers met zijn boek ‘De Berkel, in de baan van de zon’.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 08.32.04.jpeg

Automobilist ziet fietser over het hoofd in Gendringen

Een fietser is dinsdagochtend op de rotonde van de Staringstraat in Gendringen in botsing gekomen met een automobilist. De bestuurder van de auto zag de fietser bij het afslaan over het hoofd.

WhatsApp Image 2026-03-02 at 16.58.38.jpeg

Fietser raakt gewond door aanrijding met gemeentevoertuig in Groenlo

Een fietser is maandagmiddag gewond geraakt bij aanrijding met gemeentevoertuig op de Stationslaan in Groenlo. Het slachtoffer is meegenomen per ambulance naar het ziekenhuis.

BerkhyusenKruisberg.jpg

Kan Doetinchem Herdenkt gevangenen op De Kruisberg blijven herdenken? ‘Cruciaal jaar’

Het zijn onzekere tijden voor stichting Doetinchem Herdenkt, gevestigd op voormalig gevangenisterrein De Kruisberg. Maandag is het 81 jaar geleden dat 46 mannen gefusilleerd werden aan de Rademakersbroek bij Varsseveld. Zij zaten gevangen op De Kruisberg. Op welke manier hun verhalen daar verteld blijven worden is nog ongewis.

e13f704a-62b8-3ae4-8971-a5faf5ee98b1.jpg

Doetinchemse lelieteler stopt door onduidelijk beleid rond lelieteelt

Het beleid rond de lelieteelt in Nederland dreigt een lappendeken te worden nu meer dan tien gemeenten eigen regels opstellen. In onze provincie gaat het om Lochem. De onzekerheid heeft inmiddels één lelieteler doen besluiten te stoppen.

Tulpenwochende.jpeg

Grensoverstijgende tulpenliefde: druk Tulpenweekend in Elten ondanks afsluitingen

Aan de grens bij Beek en de A12 is het dit weekend zoeken naar een doorgang, maar een kilometer verderop lopen de paden juist vol tussen een zee aan tulpen. Bij Blumenhaus Hülkenberg in Elten trekt het jaarlijkse Tulpenweekend opnieuw veel bekijks. Tussen de kassen en op het erf plukken bezoekers hun eigen bos tulpen, terwijl de ondernemer merkt dat de gedeeltelijke afsluiting van de grens ook voelbaar is: vooral het publiek uit de Achterhoek blijft deels weg. Toch overheersen de drukte en de liefde voor de tulp.