gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vijf inbraken in Bronckhorst in één week tijd

fde95c65b61296f23cf9da0d3f07c683

Bij een woning in Vorden is deze week een zitmaaier gestolen, dat laat de politie in Bronckhorst vrijdag op Facebook weten. De diefstal is de vijfde in een reeks inbraken in de gemeente in één week tijd.

Viggo Zweverink |
De politie laat weten dat er een rode zitmaaier, van het merk Shibaura, is gestolen uit een schuur bij een vrijstaande woning in Vorden aan de Mosselseweg. Daarnaast is er een hogedrukreiniger uit een stal aan de Zelledijk gestolen. Op de nacht van zondag op maandag werd er ook in de Rusthoek in Hengelo ingebroken. Ditmaal bij een oudere vrouw en haar zoon waar de inbrekers geld en sieraden hebben meegenomen.

"Op maandag 15 mei 2023 is er melding gemaakt van een inbraak bij een bedrijf aan de Zutphen Emmerikseweg in Baak", laat de Politie op Facebook weten. De inbraak in Baak is niet het enige incident in het dorp die dag. Er werd ook bij een bedrijf aan de Dambroek ingebroken. Het is onduidelijk of bij deze inbraken iets is meegenomen. De Politie vraagt mensen, die iets gezien hebben, contact met ze op te nemen.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal.
Foto: REGIO8

Lees ook

Vogelshow0

Vogelshow in Keijenborg kan na jaar afwezigheid weer doorgaan: 'De mooiste wordt kampioen'

Het was zaterdag een explosie van kleur in de zaal van Coens Tapperij in Keijenborg. Honderden vogels, van klein tot groot, werden daar tentoongesteld tijdens de jaarlijkse vogelshow van Vogelvereniging Exokan. De passievolle vogelbezitters hopen dat hun diertje de jury omver blaast en gekroond wordt tot kampioen.

Geen azc

Azc-plan terug van de tekentafel; Montferland wil 181 asielzoekers opvangen

De gemeente Montferland wil 181 asielzoekers opvangen, in plaats van de eerder beoogde 250. Dat staat in nieuwe kaders die het college aan de gemeenteraad voorlegt. Een meerderheid van de raad stuurde het college in mei terug naar de tekentafel om met een aangepast plan te komen.

EKVeldrijdenVoorbereidingen0

Zeddammers maken parcours EK Veldrijden klaar: 'We doen het met veel plezier'

Het EK Veldrijden in Zeddam staat op het punt van beginnen. De trap is zo goed als klaar en de laatste voorbereidingen zijn in volle gang. Meer dan zestig vrijwilligers van het Sint Oswaldus Gilde uit Zeddam staken zaterdag de handen uit de mouwen om het parcours in optimale staat op te leveren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst moet onderhoudsbudget met bijna 3,9 miljoen euro verhogen

Het onderhoud van gemeentelijke gebouwen en sportaccommodaties in de gemeente Bronckhorst gaat de komende vijf jaar bijna 3,9 miljoen euro extra kosten. Dit blijkt uit een nieuw onderhoudsplan van de gemeente, die fors duurder uitvalt dan het plan van zeven jaar geleden.

OngevalEibergen

Vrachtwagen vol varkens kantelt op rotonde Eibergen, meerdere varkens overleden

Een vrachtwagen met tweehonderd varkens is maandagochtend gekanteld op een rotonde aan de Groenloseweg in Eibergen. Meerdere varkens hebben het ongeluk niet overleefd.

Inwonersbijeenkomst nabij Epse Windmolens Omroep Gelderland

Windmolens van maximaal 280 meter hoog vlak bij Epse, bewoners bezorgd

Inwoners uit Epse maken zich zorgen over het plan voor vier windmolens van maximaal 280 meter hoog langs de A1 bij Deventer. Hoewel het plan volledig op Overijssels grondgebied is, is de dichtstbijzijnde molen gepland op slechts 50 meter van gemeente Lochem. Omwonenden vrezen voor hun leefomgeving en de natuur. Donderdag kwamen ze naar een informatieavond in Deventer om hun zorgen te uiten en informatie op te halen.