gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verzekeraar Menzis positief over gesprekken met Slingeland

49e74cca979be712df8fa0ea3f6a1edb

Menzis verwacht dat er op korte termijn alsnog een akkoord wordt bereikt met het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem voor 2023. Tot nu toe hebben de partijen elkaar nog niet kunnen vinden in nieuwe prijsafspraken.

Jasper Hazelaar |
“Het gaat vooral nog om de financiële voorwaarden voor het nieuwe contract”, laat een woordvoerder van de verzekeraar weten. “Wij gaan er van uit dat ziekenhuis en Menzis alsnog snel tot een akkoord komen.” Die hoop sprak het Slingeland eerder ook al uit. Met ongeveer 135.000 klanten uit de regio is Menzis de grootste verzekeraar van de Achterhoek. Menzis-klanten kunnen ook zonder een akkoord ‘gewoon’ terecht bij het ziekenhuis in Doetinchem. Voor de klanten heeft het feit dat er nog geen overeenstemming is bereikt geen gevolgen”, bevestigd de woordvoerder.

Wanneer er daadwerkelijk een klap wordt gegeven op de nieuwe prijsafspraken, is nog niet bekend. Binnenkort vinden nieuwe gesprekken plaats. “Er is geen harde deadline, maar het is in het belang van alle partijen om zo snel mogelijk overeenstemming te bereiken”, aldus de woordvoerder van Menzis.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

gemeentehuis_doetinchem

Doetinchem wil rioolheffing vanaf 2028 koppelen aan waterverbruik

Gemeente Doetinchem wil vanaf 2028 de rioolheffing op de schop gooien. Vanaf dat jaar willen ze die anders gaan berekenen. Momenteel betaalt ieder perceel hetzelfde vaste bedrag, maar als het aan het college ligt wordt er straks ook nadrukkelijk gekeken naar het drinkwaterverbruik.

Zijspancross00

WK zijspancross na dertien jaar terug op Vennebulten: ‘Begint alweer te kriebelen’

Crossbaan De Vennebulten bij Varsseveld was afgelopen weekend voor het eerst in dertien jaar weer het decor voor het WK zijspancross. Het wereldkampioenschap kwam er dankzij drie particuliere initiatiefnemers, die na het wegvallen van een wedstrijd elders besloten zelf de organisatie op zich te nemen.

Busongeval Zwitserland credits Kantonspolizei Graubünden

Strafrechtelijk onderzoek naar chauffeur dodelijk Zwitsers busongeval

Naar de chauffeur van de bus die donderdag betrokken raakte bij het dodelijke ongeval in Zwitserland is een strafrechtelijk onderzoek gestart. De chauffeur wordt verdacht van meerdere gevallen van dood door schuld en lichamelijk letsel door schuld. Dat meldt de Zwitserse krant Blick maandag op basis van de Zwitserse justitie.

270600_Politie_zwaailicht_2

Touringcarbedrijf komt met statement na ernstig ongeval Zwitserland: ‘Diep geraakt’

Touringcarbedrijf Hartemink uit Eibergen heeft een statement naar buiten gebracht nadat één van hun bussen donderdag betrokken raakte bij een ernstig ongeval in Zwitserland. Bij het ongeval, waar een bus van de weg kantelde, kwamen vijf mensen om het leven, veertig passagiers raakten gewond.

WhatsApp Image 2026-09-13 at 14.09.50

Automobilist botst tegen boom in Breedenbroek

Een auto is zondagmiddag bij een eenzijdig ongeval tegen een boom gebotst in Breedenbroek. De bestuurder is ter plekke gecontroleerd door het ambulancepersoneel.

809616073_1924049878980239_8749060348880390535_n

De Graafschap Vrouwen nipt onderuit tegen ADO Den Haag

De Graafschap Vrouwen heeft zondagmiddag in eigen huis nipt verloren van ADO Den Haag met 2-3. In een gelijkopgaande wedstrijd kwamen de Superboeren tot twee keer toe terug in de wedstrijd. Uiteindelijk trok de ploeg uit Den Haag aan het langste eind.