gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verzekeraar Menzis positief over gesprekken met Slingeland

49e74cca979be712df8fa0ea3f6a1edb

Menzis verwacht dat er op korte termijn alsnog een akkoord wordt bereikt met het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem voor 2023. Tot nu toe hebben de partijen elkaar nog niet kunnen vinden in nieuwe prijsafspraken.

Jasper Hazelaar |
“Het gaat vooral nog om de financiële voorwaarden voor het nieuwe contract”, laat een woordvoerder van de verzekeraar weten. “Wij gaan er van uit dat ziekenhuis en Menzis alsnog snel tot een akkoord komen.” Die hoop sprak het Slingeland eerder ook al uit. Met ongeveer 135.000 klanten uit de regio is Menzis de grootste verzekeraar van de Achterhoek. Menzis-klanten kunnen ook zonder een akkoord ‘gewoon’ terecht bij het ziekenhuis in Doetinchem. Voor de klanten heeft het feit dat er nog geen overeenstemming is bereikt geen gevolgen”, bevestigd de woordvoerder.

Wanneer er daadwerkelijk een klap wordt gegeven op de nieuwe prijsafspraken, is nog niet bekend. Binnenkort vinden nieuwe gesprekken plaats. “Er is geen harde deadline, maar het is in het belang van alle partijen om zo snel mogelijk overeenstemming te bereiken”, aldus de woordvoerder van Menzis.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

156c5aee-c93a-4d3b-8129-631b99613626

De Graafschap draait wedstrijd om en wint kelderkraker van Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft de wedstrijd tegen Jong FC Utrecht gewonnen. De ploeg van Thomas Duivenvoorden keek grotendeels tegen een achterstand aan, maar door een inhaalslag in de tweede helft, bleven de drie punten in Doetinchem: 2-1.

SmdiHagelkruis0

Hagelkruis in Kilder wordt na ruim zes eeuwen grondig gerestaureerd

Na meer dan zeshonderd jaar in weer en wind in een weiland in Kilder te hebben gestaan, is het Rijksmonument het Hagelkruis aan een broodnodige restauratiebeurt toe. Wethouder Merel Balduk van de gemeente Montferland vindt het belangrijk dat historische plekken zoals deze worden behouden.

ToegankelijkheidDTC10

Studenten zoeken naar obstakels in Doetinchem: 'De binnenstad is niet heel toegankelijk'

Een fiets die verkeerd geparkeerd staat of een reclamebord die midden in het loopgebied staat. Voor velen een klein obstakel maar voor mensen met een beperking bijvoorbeeld een mogelijk probleem. Studenten van het Graafschap College gingen daarom donderdagmiddag tijdens de Week van de Toegankelijkheid, samen met ervaringsdeskundige Saskia Tieben de binnenstad van Doetinchem in om te kijken waar er verbeterpunten zijn.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 12.29.50

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een prima herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanaf restaurant Op de Brusse in De Heurne voorspelt de weerboer een prima herfstweekend met af en toe en bui.

PHOTO-2026-07-01-11-34-37

Studenten Graafschap College steken handen uit de mouwen in Gambia: 'Met weinig een heleboel kunnen'

Hoe verbouw je een school met beperkte middelen in een arm Afrikaans land? Dat gaan zestien studenten van het Graafschap College vanaf november zelf ervaren. Samen met docenten en begeleiders reizen ze voor bijna drie weken naar Gambia, waar ze een school en andere voorzieningen gaan opknappen.

John Haverdil en Marco Bouman

Help DRU de winter door, 573.000 euro nodig van raad Oude IJsselstreek

Het DRU Industriepark in Ulft is in acute nood. Het college van Oude IJsselstreek vraagt de gemeenteraad van Oude IJsselstreek om 573.000 euro om het theater met popzaal, horeca, onderwijs en ondernemingen door de winter te helpen.