gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verzekeraar Menzis positief over gesprekken met Slingeland

49e74cca979be712df8fa0ea3f6a1edb.jpg

Menzis verwacht dat er op korte termijn alsnog een akkoord wordt bereikt met het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem voor 2023. Tot nu toe hebben de partijen elkaar nog niet kunnen vinden in nieuwe prijsafspraken.

Jasper Hazelaar |
“Het gaat vooral nog om de financiële voorwaarden voor het nieuwe contract”, laat een woordvoerder van de verzekeraar weten. “Wij gaan er van uit dat ziekenhuis en Menzis alsnog snel tot een akkoord komen.” Die hoop sprak het Slingeland eerder ook al uit. Met ongeveer 135.000 klanten uit de regio is Menzis de grootste verzekeraar van de Achterhoek. Menzis-klanten kunnen ook zonder een akkoord ‘gewoon’ terecht bij het ziekenhuis in Doetinchem. Voor de klanten heeft het feit dat er nog geen overeenstemming is bereikt geen gevolgen”, bevestigd de woordvoerder.

Wanneer er daadwerkelijk een klap wordt gegeven op de nieuwe prijsafspraken, is nog niet bekend. Binnenkort vinden nieuwe gesprekken plaats. “Er is geen harde deadline, maar het is in het belang van alle partijen om zo snel mogelijk overeenstemming te bereiken”, aldus de woordvoerder van Menzis.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.