gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vermiste meiden gevonden in auto bij Wehl

80dd1a64a8d915c7af503bbead4045c4.jpg

De twee vermiste vrouwen die werden gezocht zijn donderdagmiddag na een een zoektocht van tientallen uren gevonden in een auto langs de weg tussen Doetinchem en Wehl. Hun voertuig raakte van de weg en eindigde in de bosjes, waarbij de negentienjarige Myrthe Massop ter plekke is overleden.

Redactie REGIO8 |

Hulpdiensten kwamen rond 15.00 uur ter plaatse langs de Liemersweg voor een ongevalsmelding. Ter plaatse bleek het te gaan om de auto waar de twee vermiste vrouwen vermoedelijk in zijn weggereden. Volgens de politie ter plaatse gaat het om een eenzijdig ongeval, waarbij één van de twee inzittenden is overleden. Een familielid bevestigt dat het om de negentienjarige Myrthe Massop gaat. De andere inzittende, de 22-jarige Ruth Rikken, is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De twee werden sinds dinsdagnacht gezocht, toen ze voor het laatst werden gezien op het Simonsplein in Doetinchem.

Onder meer drie brandweerauto’s en een traumahelikopter zijn ter plaatse gekomen voor hulpverlening. De Liemersweg is volledig afgesloten geweest voor het overige verkeer. De Verkeersongevallenanalyse is ter plaatse gekomen om onderzoek te doen naar de situatie.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Masturberende automobilist uit Borculo (28) krijgt taakstraf

Een automobilist uit Borculo die minderjarige meisjes op de fiets de stuipen op het lijf joeg door ze masturberend in te halen krijgt een taakstraf van 160 uur, waarvan 40 uur voorwaardelijk. Dat heeft de rechtbank in Arnhem bepaald.

Stadstheater Bocholt.jpg

Theater Bocholt mist 650 stoelen, gemeente laat het er niet bij zitten

De Duitse grensgemeente Bocholt heeft een rechtszaak aangespannen naar aanleiding van de mogelijke verduistering van theaterstoelen. Er is bij het Openbaar Ministerie in Hildesheim een klacht ingediend tegen de eigenaar van een stoffeerdersbedrijf uit de regio Hannover. Die liet halverwege het uitvoeren van een opdracht opeens niets meer van zich horen.

Teun Gijselhart (2).jpg

Smaakmaker Gijselhart vertrekt naar Spaanse promovendus Deportivo La Coruña

Middenvelder Teun Gijselhart ruilt de Achterhoek in voor de Spaanse zon. De absolute smaakmaker van het afgelopen seizoen tekent bij promovendus Deportivo La Coruña uit en gaat spelen op het hoogste niveau van Spanje.

gwwp0.png

Weerboer Gerrit voorspelt een warm weekend met kans op onweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanaf De Pol in Aalten voorspelt de weerboer een onstuimige zaterdag en een bewolkte zondag.

Huntenkunst_37.JPG

Voor de 32e keer Huntenkunst: ‘het is logisch om je op Duitsland te richten’

“Het is hier geen kunstgalerie, maar een beursvloer vol kunstenaars.” De Duitse beeldend kunstenaar Wilma Ruth uit Düsseldorf had Huntenkunst nauwelijks beter kunnen typeren. In de SSP-hal van het DRU Industriepark in Ulft krijgt de kunstbeurs dit weekend opnieuw een nadrukkelijk Duits accent. Van de 250 deelnemers komen er ongeveer zestig uit Duitsland. Ook in de ballotagecommissie, die het niveau van de beurs bewaakt, zitten Duitse juryleden

Transformator10.png

Loeizware transformator in het holst van de nacht over Achterhoekse wegen

Een transformator van maar liefst 250 ton, wat ongeveer te vergelijken is met een volledig beladen Boeing 747-400. Moest in het holst van de nacht van Doetinchem naar Hengelo worden verplaatst. Met een afmeting van 4,5 meter hoog, bijna 4 meter breed en 11,5 meter lang was dat een flinke klus.