gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verkeersoverlast door snoeien van bomen langs de N319

4822385ac58dbbec9d71c1d54e4d4311

In opdracht van de provincie Gelderland worden vanaf half januari ongeveer 1.500 bomen langs de N319 tussen Groenlo en de Duitse grens gesnoeid. Het werk start maandag 9 januari in Winterswijk en duurt tot halverwege februari.

Redactie REGIO8 |
Het verkeer moet tijdens de snoeiwerkzaamheden in Winterswijk rekening houden met omleidingen. Het is door de middenberm in de Rondweg Zuid niet mogelijk om een rijdende afzetting te gebruiken. Vanaf maandag 9 januari moet het verkeer in het dorp daarom omrijden via het bedrijventerrein. De N319 wordt dan, in ieder geval drie dagen, in één richting afgesloten van de Snelliusstraat tot aan de rotonde met de Wooldseweg. Vanaf woensdag wordt de N319 in de andere richting afgesloten.

Een week later worden de overige bomen langs de N319 gesnoeid, ditmaal met een rijdende afzetting. Waar werkzaamheden plaatsvinden, wordt de maximumsnelheid tijdelijk verlaagd. “Daar waar nodig worden verkeersregelaars ingezet”, meldt de provincie. “Fietsers kunnen van het fietspad gebruik blijven maken.”

Foto: Provincie Gelderland

Lees ook

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Raad Bronckhorst wil oplossing voor onafgemaakte wijk De Punderink in Steenderen

De Bronckhorster gemeenteraad wil dat er een oplossing komt voor de problemen in de Steenderense wijk De Punderink. Door het faillissement van projectontwikkelaar BNO Vastgoed is de openbare ruimte niet afgemaakt. Bewoners zitten onder meer zonder weg, ontbrekende straatverlichting en problemen met de waterafvoer. CDA, VVD en Lokaal Bronckhorst stelden hierover vragen aan wethouder Robert van Velsen.

Gerrits Weerpraot12340

Weerboer Gerrit voorspelt vanuit zijn eigen stal een droog weekend voor de Achterhoek

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. De weerboer voorspelt vanuit zijn eigen koeienstal een droog, maar een deels bewolkt weekend.

WhatsApp Image 2026-11-06 at 13.02.33

Fatbikes mogelijk doelwit bij inbraakpoging in fietsenwinkel, eigenaar doet aangifte

Bij fietsenwinkel La Souris in Doetinchem is in de nacht van donderdag op vrijdag vermoedelijk een explosief afgegaan. Daardoor ontstond schade aan het winkelpand. Vermoedelijk waren fatbikes in de winkel het doelwit.

Gemeentehuis

Na kinderburgemeester krijgt Montferland mogelijk een kinderraad

Volgens goed gebruik in Montferland dient de kinderburgemeester elk jaar een motie in. Eerdere kinderburgemeesters zorgden bijvoorbeeld al voor gratis schoolfruit en een heksenwandelroute. Kinderburgemeester Laut van den Bosch gaat vol voor de democratie, in zijn motie roept hij op om te onderzoeken of er een kinderraad in Montferland kan komen. Dit werd door een grote meerderheid van de raad omarmt.

Beertje0

Bijna tweehonderd potentiële pleegouders melden zich na berenactie Montferland

Een actie van de gemeente Montferland waar gigantische knuffelberen op plekken in de gemeente staan is volgens wethouder Ingrid Wolsing een groot succes. Door middel van de beren en een informatiezuil hoopt de gemeente potentiële pleegouders te enthousiasmeren, en dat is gelukt. In de eerste week hebben 188 inwoners zich gemeld voor aanvullende informatie.