gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verkeersoverlast door snoeien van bomen langs de N319

4822385ac58dbbec9d71c1d54e4d4311

In opdracht van de provincie Gelderland worden vanaf half januari ongeveer 1.500 bomen langs de N319 tussen Groenlo en de Duitse grens gesnoeid. Het werk start maandag 9 januari in Winterswijk en duurt tot halverwege februari.

Redactie REGIO8 |
Het verkeer moet tijdens de snoeiwerkzaamheden in Winterswijk rekening houden met omleidingen. Het is door de middenberm in de Rondweg Zuid niet mogelijk om een rijdende afzetting te gebruiken. Vanaf maandag 9 januari moet het verkeer in het dorp daarom omrijden via het bedrijventerrein. De N319 wordt dan, in ieder geval drie dagen, in één richting afgesloten van de Snelliusstraat tot aan de rotonde met de Wooldseweg. Vanaf woensdag wordt de N319 in de andere richting afgesloten.

Een week later worden de overige bomen langs de N319 gesnoeid, ditmaal met een rijdende afzetting. Waar werkzaamheden plaatsvinden, wordt de maximumsnelheid tijdelijk verlaagd. “Daar waar nodig worden verkeersregelaars ingezet”, meldt de provincie. “Fietsers kunnen van het fietspad gebruik blijven maken.”

Foto: Provincie Gelderland

Lees ook

Bruga70

Duitsers gebruiken plastic en aarde en minder beton en staal voor viaducten over A3

Nog één keer krijgt het grensverkeer op de A12 richting Duitsland te maken met een volledige afsluiting van de A3 bij Emmerich. Na de zomervakantie worden daar de laatste twee van de vijf vernieuwde viaducten ingehesen op de staanders van kunststof en aarde. Volgens wegbeheerder Autobahn GmbH blijft de hinder opnieuw beperkt tot slechts één weekend, dankzij een nieuwe bouwtechniek die de vernieuwing van bruggen sneller maakt.

IMG_0213

‘Angst slechte raadgever, als gemeente niet laten chanteren’

95 sociale huurwoningen in Ruurlo, Borculo en Neede. Een prachtig bouwplan, daar is iedereen het over eens. De kneep zit ’m in de aankoop van vijftien modulaire woningen voor ontheemde Oekraïners in Ruurlo, waar een tiental buurtbewoners niet permanent op zit te wachten.

regen10

Code geel van kracht: stevige onweersbuien verwacht

Code geel is afgegeven in de Achterhoek. Veel wind en stevige onweersbuien worden verwacht deze woensdagmiddag- en avond. Net als dinsdag kunnen hagel en windstoten optreden, waarschuwt het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI).

Joost van Oostrum

CDA ziet als tik op de vingers bedoelde motie juist omarmd worden

De fractie van Samen voor Berkelland (SvB) heeft in schriftelijke vragen de termen ‘Inheemse Berkellanders’ en ‘uitheemse bevolking’ gebezigd. Dat leverde niet alleen een afkeurende reactie van burgemeester Joost van Oostrum op, maar ook een motie van het CDA. Maar die tik op de vingers werd juist omarmd; niet alleen SvB maar álle zes fracties dienden het CDA-voorstel mede in.

Motorvierdaagse10

Ruim zestig motorrijders van start tijdens Achterhoekse motorvierdaagse

Nu de avondvierdaagses in de regio erop zitten, is het de beurt aan de motorrijders. Dinsdagavond trapten vier motorverenigingen uit de regio in Vorden de motorvierdaagse af. Tijdens dit evenement rijden deelnemers dagelijks een tocht van honderd kilometer. De tocht begon bij het clubgebouw van de 'Graafschaprijders' in Vorden.

bal de graafschap

De Graafschap start competitie in Helmond: Jong AZ eerste tegenstander in Doetinchem

De Graafschap speelt op zondag 9 augustus in Helmond de eerste wedstrijd van het achtste seizoen op rij in de eerste divisie. De eerste thuiswedstrijd is op maandagavond 17 augustus tegen Jong AZ. De KNVB heeft woensdagochtend het concept competitieprogramma bekendgemaakt.