gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verkeersoverlast door snoeien van bomen langs de N319

4822385ac58dbbec9d71c1d54e4d4311

In opdracht van de provincie Gelderland worden vanaf half januari ongeveer 1.500 bomen langs de N319 tussen Groenlo en de Duitse grens gesnoeid. Het werk start maandag 9 januari in Winterswijk en duurt tot halverwege februari.

Redactie REGIO8 |
Het verkeer moet tijdens de snoeiwerkzaamheden in Winterswijk rekening houden met omleidingen. Het is door de middenberm in de Rondweg Zuid niet mogelijk om een rijdende afzetting te gebruiken. Vanaf maandag 9 januari moet het verkeer in het dorp daarom omrijden via het bedrijventerrein. De N319 wordt dan, in ieder geval drie dagen, in één richting afgesloten van de Snelliusstraat tot aan de rotonde met de Wooldseweg. Vanaf woensdag wordt de N319 in de andere richting afgesloten.

Een week later worden de overige bomen langs de N319 gesnoeid, ditmaal met een rijdende afzetting. Waar werkzaamheden plaatsvinden, wordt de maximumsnelheid tijdelijk verlaagd. “Daar waar nodig worden verkeersregelaars ingezet”, meldt de provincie. “Fietsers kunnen van het fietspad gebruik blijven maken.”

Foto: Provincie Gelderland

Lees ook

Politie logo jas

Doorzoeking bij bedrijf in Didam in onderzoek naar drugshandel

Bij een groot onderzoek naar een drugslijn in Gelderland heeft de politie de afgelopen maanden zeventien verdachten aangehouden. Tijdens een actiedag werd ook een bedrijf in Didam doorzocht.

1b016bf5-2baf-3dc5-95ee-55288b6deb7d

Christiaan (26) krijgt tbs met dwangverpleging voor doden Lisanne (23)

De 26-jarige Christiaan uit Ulft is dinsdag veroordeeld voor het doden van de toen 23-jarige Lisanne. Daarvoor krijgt hij geen celstraf, maar tbs met dwangverpleging opgelegd. Volgens de rechter is de man ontoerekeningsvatbaar.

IMG_0213

Nieuwe wethouder Samen voor Berkelland ‘principieel’ uit de gemeente

Samen voor Berkelland gaat na het snelle vertrek van Ton Koenderink op zoek naar een nieuwe wethouder en één ding is zeker: hij of zij is momenteel woonachtig in Berkelland. “We gaan in de eigen kring kijken én, dat is voor ons een principe, de nieuwe wethouder komt uit de gemeente”, zegt fractievoorzitter Bouke Winters van Samen voor Berkelland (SvB).

Hessenbad V2 10

Vrijwilligers Hessenbad in Hoog-Keppel luiden noodklok: 'Moeite om shifts te vullen'

De vrijwilligers van het Hessenbad in Hoog-Keppel luiden de noodklok. Door een flink tekort aan vrijwilligers komt het voortbestaan van het zwembad in het gedrang. Met een oproep hoopt bestuurslid Marije ten Zijthoff dat het bad de komende tijd gewoon open kan met warm weer.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344

Een volgende keer die er niet meer zal komen

COLUMN / Hij kijkt me indringend aan. Steekt de rechterhand uit en stelt zich voor, hetgeen eigenlijk overbodig is. Ik weet wie hij is. En hij blijkt op de hoogte van mijn achtergrond in de sportjournalistiek. Maarre…, wat doet hij hier?

brug lochem

Arbeidsinspectie rondt onderzoek brugdrama Lochem af

Het onderzoek van de Nederlandse Arbeidsinspectie naar het dodelijke brugdrama bij de Nettelhorsterbrug in Lochem is afgerond. Het einddossier is overgedragen aan het Openbaar Ministerie (OM), dat de zaak nog niet inhoudelijk kan beoordelen.