gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verkeersoverlast door snoeien van bomen langs de N319

4822385ac58dbbec9d71c1d54e4d4311.jpg

In opdracht van de provincie Gelderland worden vanaf half januari ongeveer 1.500 bomen langs de N319 tussen Groenlo en de Duitse grens gesnoeid. Het werk start maandag 9 januari in Winterswijk en duurt tot halverwege februari.

Redactie REGIO8 |
Het verkeer moet tijdens de snoeiwerkzaamheden in Winterswijk rekening houden met omleidingen. Het is door de middenberm in de Rondweg Zuid niet mogelijk om een rijdende afzetting te gebruiken. Vanaf maandag 9 januari moet het verkeer in het dorp daarom omrijden via het bedrijventerrein. De N319 wordt dan, in ieder geval drie dagen, in één richting afgesloten van de Snelliusstraat tot aan de rotonde met de Wooldseweg. Vanaf woensdag wordt de N319 in de andere richting afgesloten.

Een week later worden de overige bomen langs de N319 gesnoeid, ditmaal met een rijdende afzetting. Waar werkzaamheden plaatsvinden, wordt de maximumsnelheid tijdelijk verlaagd. “Daar waar nodig worden verkeersregelaars ingezet”, meldt de provincie. “Fietsers kunnen van het fietspad gebruik blijven maken.”

Foto: Provincie Gelderland

Lees ook

kerk silvolde2.jpg

Oranjetempel Silvolde mag niet open tijdens nachtwedstrijden Oranje

Zes keer was de Oranjetempel in Silvolde stijf uitverkocht tijdens het EK van 2024. Honderden Oranjesupporters keken samen naar de wedstrijden van het Nederlands elftal in de Silvoldse kerk. Dit WK wordt het wat lastiger, voor nachtwedstrijden krijgt de tempel tot onbegrip en frustratie geen ontheffing.

87c9b5b85dc06c68242858fcdf1be369.jpg

Afspraken wegaanpassingen Slingeland Ziekenhuis rond: miljoeneninvestering nodig

De veelbesproken wegaanpassingen rond het nieuwe Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem aan de A18 gaan definitief door. Er komt onder meer een extra afslag vanaf de snelweg en meerdere rijbanen worden aangepast om de verwachte verkeersdrukte in goede banen te leiden.

Graafschap Vrouwen voor promotiewedstrijd 2026.jpeg

Vrouwen van De Graafschap op drempel van eredivisie: ‘Gezonde sinterklaasspanning’

De vrouwen van De Graafschap staan voor de allesbeslissende wedstrijd van het seizoen. In Amsterdam promoveert het team van trainer Timo Kleinhesselink bij winst naar de eredivisie. Daarmee kan de doelstelling voor de Doetinchemse dames uitkomen: binnen twee jaar naar het hoogste niveau.

WhatsApp Image 2026-05-21 at 21.43.22.jpeg

Nieuwe wethouders Oude IJsselstreek: gemiddelde leeftijd college flink omlaag

Oude IJsselstreek heeft als eerste Achterhoekse gemeente een nieuw college geïnstalleerd. Lokaal Belang, PvdAGroenLinks, CDA en VVD zijn eruit, met deze vijf wethouders gaan ze het de komende vier jaar doen. Waar de eerste twee partijen drie oudgedienden inzetten, komen de VVD en het CDA met twee jonge nog onervaren wethouders. De gemiddelde leeftijd van het college gaat hiermee van ongeveer 59 naar 49 jaar.

FietsBingo40.jpg

Bingo en opfriscursus: aandacht voor fietsveiligheid in Doetinchem

De Nationale Doortrapdagen zijn woensdag afgetrapt bij de Verse Kers in Wehl. Dit gebeurde met een fietsbingo door Doetinchem gericht op senioren. Deelnemers kunnen de komende tijd langs verschillende ondernemingen om stickers te halen, met als belangrijkste doel: ouderen die zo lang mogelijk veilig blijven fietsen. En natuurlijk om bingo te krijgen. 

burgemeester Staprlkamp.jpg

Kunstproject: Poëziemachine brengt Bocholt en Aalten dichterlijk dichter bij elkaar

Lyriek aan beide kanten van de grens: met de Poëziemachine komen Bocholt en Aalten op dichterlijke wijze dichter bij elkaar. In totaal zijn 23 teksten geselecteerd uit zo’n 50 inzendingen, met bijdragen van onder anderen de burgemeesters Christian Mangen en Anton Stapelkamp.