gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verbindingsweg voor Lochem en Berkelland naar A1 gaat tijdelijk dicht

10968ac3a92202ac3d3c2877414b8092

De Rengersweg (N332) tussen Lochem en de snelweg A1 is van 21 juli tot 31 juli afgesloten vanwege werkzaamheden aan de Rengersweg en het kruispunt met de Kwinkweerd. Er worden verschillende maatregelen uitgevoerd om de verkeersveiligheid en de aansluiting op de A1 te verbeteren.

Redactie REGIO8 |
Aan de N332 wordt tijdens de afsluiting groot onderhoud uitgevoerd. Zo wordt onder andere het asfalt vervangen en wordt het kruispunt Kwinkweerd-Rengersweg vergroot. De aanpassing aan het kruispunt moet de toekomstige doorstroom van de N332 naar de N346 Schakel Achterhoek-A1 goed laten verlopen. Voor deze nieuwe schakel wordt een nieuwe rondweg aangelegd in Lochem, met een brug over het Twentekanaal. De nieuwe weg moet in 2025 geopend worden.

De Rengersweg is een belangrijke verbindingsweg voor Lochem en Berkelland richting de A1. De weg gaat op vrijdagavond 21 juli om 20.00 uur dicht en gaat maandagochtend 31 juli om 06.00 uur weer open. Weggebruikers die vanuit de Achterhoek richting Deventer willen worden omgeleid via Zutphen.

Foto: REGIO8

Lees ook

bal de graafschap

De Graafschap start competitie in Helmond: Jong AZ eerste tegenstander in Doetinchem

De Graafschap speelt op zondag 9 augustus in Helmond de eerste wedstrijd van het achtste seizoen op rij in de eerste divisie. De eerste thuiswedstrijd is op maandagavond 17 augustus tegen Jong AZ. De KNVB heeft woensdagochtend het concept competitieprogramma bekendgemaakt.

WhatsApp Image 2026-06-10 at 09.09.48

Geen gewonden bij frontale botsing bij Lievelde

Bij een frontale botsing tussen twee personenauto’s in Lievelde zijn woensdagochtend wonder boven wonder geen gewonden gevallen. Door de harde botsing zijn beide auto’s flink beschadigd.

arrivabus2

Bushaltes tussen Doetinchem en Zutphen vervallen: pendelbussen worden ingezet

Tussen Doetinchem en Zutphen vervallen bushaltes op lijn 28 van maandag 22 tot en met vrijdag 26 juni. Dat vanwege grootschalig onderhoud aan de N314. Arriva, de aanbieder van openbaar vervoer, zorgt voor pendelbussen van en naar het gemeentehuis in Hengelo en een aangepaste dienstregeling.

JennekeLaurense2

Eenpitter Laurense van Lijst Groot Montferland met tijdelijk ziekteverlof

Fractievoorzitter en enig raadslid van Lijst Groot Montferland Jenneke Laurense gaat tijdelijk met ziekteverlof, dat meldt de partij. Erik Wassing, tot 2025 nog fractievoorzitter neemt voorlopig de honneurs waar.

Schermafbeelding-2026-06-09-145349

Willem Buunk beoogd wethouder voor VVD in Berkelland

Willem Buunk is de beoogde nieuwe wethouder namens de VVD in de gemeente Berkelland. De ervaren bestuurder uit de Achterhoek was eerder wethouder in de gemeente Bronckhorst en werkte de afgelopen jaren als adviseur bij Berenschot. Dinsdagavond wordt tijdens de gemeenteraadsvergadering mogelijk meer duidelijk over het nieuwe coalitieakkoord en de installatie van het nieuwe college.

WhatsApp Image 2026-06-09 at 10.56.23

Een nieuwkomer, een terugkomer en twee blijvers in nieuwe college Lochem, meerderheid vrouw

GemeenteBelangen, PRO en de VVD zijn eruit over wat er de komende jaren in de gemeente Lochem moet gebeuren. Het coalitieakkoord is op hoofdlijnen en bevat vooral veel doelen. Om de ambities waar te kunnen maken schuiven de partijen als wethouders een nieuwkomer, een terugkeerder en twee blijvers naar voren. Opvallend: De vrouwen zijn hier wél in de meerderheid.