gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verbindingsweg voor Lochem en Berkelland naar A1 gaat tijdelijk dicht

10968ac3a92202ac3d3c2877414b8092

De Rengersweg (N332) tussen Lochem en de snelweg A1 is van 21 juli tot 31 juli afgesloten vanwege werkzaamheden aan de Rengersweg en het kruispunt met de Kwinkweerd. Er worden verschillende maatregelen uitgevoerd om de verkeersveiligheid en de aansluiting op de A1 te verbeteren.

Redactie REGIO8 |
Aan de N332 wordt tijdens de afsluiting groot onderhoud uitgevoerd. Zo wordt onder andere het asfalt vervangen en wordt het kruispunt Kwinkweerd-Rengersweg vergroot. De aanpassing aan het kruispunt moet de toekomstige doorstroom van de N332 naar de N346 Schakel Achterhoek-A1 goed laten verlopen. Voor deze nieuwe schakel wordt een nieuwe rondweg aangelegd in Lochem, met een brug over het Twentekanaal. De nieuwe weg moet in 2025 geopend worden.

De Rengersweg is een belangrijke verbindingsweg voor Lochem en Berkelland richting de A1. De weg gaat op vrijdagavond 21 juli om 20.00 uur dicht en gaat maandagochtend 31 juli om 06.00 uur weer open. Weggebruikers die vanuit de Achterhoek richting Deventer willen worden omgeleid via Zutphen.

Foto: REGIO8

Lees ook

graviod

VIOD thuisbasis voor De Graafschap Vrouwen: ‘Een zorgvuldig traject doorlopen’

De Graafschap Vrouwen speelt dit seizoen haar thuiswedstrijden in de eredivisie op Sportpark Dichteren van de Doetinchemse tweedeklasser VIOD. Dit besluit is genomen na overleg tussen gemeente, beide clubs en de omwonenden.

DroogteVrachtwagen

Duitsland tornt aan ‘heilige’ zondag: vrachtwagens mogen de weg op uit economische nood

Geen vrachtwagens op zondag: in Duitsland is het al zeventig jaar bijna heilig. Maar om te voorkomen dat de lage waterstand van de Rijn ook de economie tot stilstand brengt, gaan Noordrijn-Westfalen en nog drie deelstaten waar de Rijn door stroomt overstag. Vrachtwagens mogen tijdelijk ook op zon- en feestdagen de weg op. Een kleine cultuurdoorbraak waar Nederlandse transporteurs al jaren op hopen.

kerkuilen theo weijers

Een goed muizenjaar zorgt voor een opvallende groei van populatie kerkuilen in de Achterhoek

Het gaat heel goed met de kerkuilen in de Achterhoek. Voor het eerst in jaren is de populatie opvallend gegroeid. En vliegen er weer meer uilen door de regio. Theo Weijers is een van de vrijwilligers die zich inzet voor de leefbaarheid van de uilen.

Euroscope_040

Vierde aflevering 'EuroScope': Is het gras voor boeren in Duitsland groener?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. Aflevering 4 gaat over waartoe samenwerking in het grensgebied leidt.

Othniël Raterink (2)

Winterswijker Raterink op huurbasis naar ADO Den Haag

Winterswijker Othniël Raterink speelt dit seizoen op huurbasis voor eredivisionist ADO Den Haag. De voormalig Superboer komt over van Italiaanse Cagliari Calcio. De Hagenaren hebben ook een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-12 at 09.07.25

Geen gewonden bij botsing tussen auto's bij Harreveld

Bij een botsing op een kruising in het buitengebied van Harreveld zijn woensdagochtend twee auto’s beschadigd geraakt. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen.