gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verbindingsweg voor Lochem en Berkelland naar A1 gaat tijdelijk dicht

10968ac3a92202ac3d3c2877414b8092

De Rengersweg (N332) tussen Lochem en de snelweg A1 is van 21 juli tot 31 juli afgesloten vanwege werkzaamheden aan de Rengersweg en het kruispunt met de Kwinkweerd. Er worden verschillende maatregelen uitgevoerd om de verkeersveiligheid en de aansluiting op de A1 te verbeteren.

Redactie REGIO8 |
Aan de N332 wordt tijdens de afsluiting groot onderhoud uitgevoerd. Zo wordt onder andere het asfalt vervangen en wordt het kruispunt Kwinkweerd-Rengersweg vergroot. De aanpassing aan het kruispunt moet de toekomstige doorstroom van de N332 naar de N346 Schakel Achterhoek-A1 goed laten verlopen. Voor deze nieuwe schakel wordt een nieuwe rondweg aangelegd in Lochem, met een brug over het Twentekanaal. De nieuwe weg moet in 2025 geopend worden.

De Rengersweg is een belangrijke verbindingsweg voor Lochem en Berkelland richting de A1. De weg gaat op vrijdagavond 21 juli om 20.00 uur dicht en gaat maandagochtend 31 juli om 06.00 uur weer open. Weggebruikers die vanuit de Achterhoek richting Deventer willen worden omgeleid via Zutphen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Schermafbeelding 2026-06-24 165910

Auto meters meegesleept na botsing met vrachtwagen in Steenderen

Bij een ongeval op de L. Dolfinsweg in Steenderen zijn een auto en een vrachtwagen met elkaar in botsing gekomen. Het voertuig zou meters zijn meegesleept na de aanrijding.

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

Fietstocht goede doel Keppel  (6)

Fietsactie levert ruim 88.000 euro op voor Hersenstichting: ‘Hopen dat ze een medicijn vinden’

De Gruune Cross heeft voorlopig al ruim 88.000 euro opgehaald voor de Hersenstichting. Vrijdag fietsten 94 deelnemers een tocht van 65 kilometer door de Achterhoek. Het opgehaalde geld wordt gebruikt voor onderzoek naar een medicijn tegen dementie.

ZwarteCross20

Zwarte Cross wil wereldrecord breken met katapultsprong over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross heeft een spectaculaire stunt aangekondigd voor de komende editie van het festival. Freerunners Noa Diorgina Man en Jim van Nes wagen zich in Lichtenvoorde aan een katapultsprong van maar liefst 75 meter over de bekende Megatent.

MediaMarkt

College Doetinchem wil meewerken aan 33 appartementen op voormalig MediaMarkt-pand

Het college van burgemeester en wethouders van Doetinchem heeft in principe ingestemd met een plan om 33 appartementen te realiseren op de bovenste verdieping van het pand aan de Burgemeester van Nispenstraat. Het gebouw komt vanaf augustus, na vertrek van sportschool Basic-Fit, leeg te staan. Ook voor de begane grond en eerste verdieping is nu een invulling gevonden.

weth bland

Installatie college Berkelland niet volledig: Koenderink nog niet beëdigd

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond zijn de nieuwe wethouders van de gemeente Berkelland benoemd. De avond kreeg echter een onverwachte wending bij de installatie van het nieuwe college. Wethouderskandidaat Ton Koenderink van Samen voor Berkelland kon niet worden benoemd en beëdigd, omdat de originele Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) nog niet beschikbaar was.