gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verbindingsweg voor Lochem en Berkelland naar A1 gaat tijdelijk dicht

10968ac3a92202ac3d3c2877414b8092

De Rengersweg (N332) tussen Lochem en de snelweg A1 is van 21 juli tot 31 juli afgesloten vanwege werkzaamheden aan de Rengersweg en het kruispunt met de Kwinkweerd. Er worden verschillende maatregelen uitgevoerd om de verkeersveiligheid en de aansluiting op de A1 te verbeteren.

Redactie REGIO8 |
Aan de N332 wordt tijdens de afsluiting groot onderhoud uitgevoerd. Zo wordt onder andere het asfalt vervangen en wordt het kruispunt Kwinkweerd-Rengersweg vergroot. De aanpassing aan het kruispunt moet de toekomstige doorstroom van de N332 naar de N346 Schakel Achterhoek-A1 goed laten verlopen. Voor deze nieuwe schakel wordt een nieuwe rondweg aangelegd in Lochem, met een brug over het Twentekanaal. De nieuwe weg moet in 2025 geopend worden.

De Rengersweg is een belangrijke verbindingsweg voor Lochem en Berkelland richting de A1. De weg gaat op vrijdagavond 21 juli om 20.00 uur dicht en gaat maandagochtend 31 juli om 06.00 uur weer open. Weggebruikers die vanuit de Achterhoek richting Deventer willen worden omgeleid via Zutphen.

Foto: REGIO8

Lees ook

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.

SalmSalmEdit

Geen troon, wel invloed: bij Gendringen leeft een Duitse vorst in een kasteel

Net over de grens bij Gendringen ligt Anholt, ooit een klein vorstendom met invloed tot in het huidige Nederland en Europa. Nog altijd leeft die geschiedenis voort en dat was te merken toen in juli 2025 honderden inwoners op de been kwamen om Emanuel Fürst zu Salm-Salm als ‘hun Fürst’ te begroeten. Dit gebeurde een jaar nadat Anholt afscheid nam van zijn vader, wijlen Vorst Carl Philipp. Bij de Wasserburg Anholt wachtte hem een officiële inhuldiging door de burgemeester en het schuttersleven van Isselburg.

marechaussee

Man uit Montferland aangehouden op verdenking van mensensmokkel

Een man uit Montferland is dinsdag aangehouden op verdenking van mensensmokkel. Tevens zijn in woningen in Doetinchem, ’s-Heerenberg en Azewijn illegale bewoningen vastgesteld. Ook zijn er meerdere personen uit Oezbekistan zonder verblijfstatus aangetroffen.