Ulft, Nederland
Terug

Varsseveld loopt uit voor Kramp Run

83a11f0820e99ddabf5b6892b0ace6bb.jpg

Het centrum van Varsseveld werd afgelopen weekend weer omgetoverd tot parcours voor de Kramp Run. Voor hardloper Tijn Piest is deze hardloopwedstrijd extra bijzonder, voor de Varssevelder is het een thuisrace. Dat doet wat met Piest.

Viggo Zweverink | Bart Sollman |  | Aangepast op
“Ja ik kreeg wel echt kippenvel. Zeker ook toen de mensen langs de kant mijn naam riepen. Dat is wel echt heel bijzonder”, zegt Piest. “Het eerste rondje kon ik er echt goed van genieten, dat was echt fantastisch. Het laatste rondje ging ik vooral kapot.” Hoge ogen gooide hij voor eigen publiek echter niet. “Maar toch ben ik heel trots op de prestatie. Volgend jaar hoop ik het podium te halen in het Achterhoeks Kampioenschap, maar het is sowieso al mooi om in je eigen dorp te lopen.”

Met de Kramp Run wordt ook geld opgehaald voor twee goede doelen. Dit jaar was dat voor Kanjers voor Kanjers. Met het geld kan een manege speciale zadels aanschaffen zodat kinderen met een beperking ook paard kunnen rijden. Daarnaast zijn er door atletiekverenigingen drie framerunners aangeschaft. Dit is een driewiel-loopfiets waar mensen die moeite hebben met lopen, toch mee over de atletiekbaan kunnen rennen. Volgens de organisatie is er een aanzienlijk bedrag opgehaald afgelopen weekend.

Bij het koningsnummer van de hardloopwedstrijd ging Nicolas Schyns er met de winst vandoor. Bij de vrouwen schreef Julie Voet de toprun op haar naam.

Lees ook

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.