Ulft, Netherlands

Varsseveld loopt uit voor Kramp Run

Foto: REGIO8
Het centrum van Varsseveld werd afgelopen weekend weer omgetoverd tot parcours voor de Kramp Run. Voor hardloper Tijn Piest is deze hardloopwedstrijd extra bijzonder, voor de Varssevelder is het een thuisrace. Dat doet wat met Piest.
Bart Sollman | Viggo Zweverink | 9 september 2024 16:24 | Aangepast op 9 september 2024 16:24
“Ja ik kreeg wel echt kippenvel. Zeker ook toen de mensen langs de kant mijn naam riepen. Dat is wel echt heel bijzonder”, zegt Piest. “Het eerste rondje kon ik er echt goed van genieten, dat was echt fantastisch. Het laatste rondje ging ik vooral kapot.” Hoge ogen gooide hij voor eigen publiek echter niet. “Maar toch ben ik heel trots op de prestatie. Volgend jaar hoop ik het podium te halen in het Achterhoeks Kampioenschap, maar het is sowieso al mooi om in je eigen dorp te lopen.”

Met de Kramp Run wordt ook geld opgehaald voor twee goede doelen. Dit jaar was dat voor Kanjers voor Kanjers. Met het geld kan een manege speciale zadels aanschaffen zodat kinderen met een beperking ook paard kunnen rijden. Daarnaast zijn er door atletiekverenigingen drie framerunners aangeschaft. Dit is een driewiel-loopfiets waar mensen die moeite hebben met lopen, toch mee over de atletiekbaan kunnen rennen. Volgens de organisatie is er een aanzienlijk bedrag opgehaald afgelopen weekend.

Bij het koningsnummer van de hardloopwedstrijd ging Nicolas Schyns er met de winst vandoor. Bij de vrouwen schreef Julie Voet de toprun op haar naam.

Lees ook

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Járenlang gesteggel, kantelen speelveld lijkt dé oplossing voor dé splijtzwam in Ruurlo

Is het kantelen van een speelveld dé oplossing voor dé splijtzwam in de Ruurlose samenleving? Het vo...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...