gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ulftse Avondvierdaagse gaat toch door na succesvolle oproep

348a54e4f6b6c0da9a68b12072498865

De Ulftse Avondvierdaagse gaat dit jaar tóch door. De organisatie beschikt, mede dankzij een oproep bij REGIO8, inmiddels over 114 vrijwilligers. “Onze secretaris is er tureluurs van geworden”, zegt een opgeluchte Toon Tomberg namens de organisatie.

Bart Sollman |
Dat de editie van 2023 doorgaat is volgens de organisatie extra belangrijk. De vorige Ulftse Avondvierdaagse, in 2022, werd namelijk op het laatste moment afgeblazen vanwege een tekort aan verkeersregelaars, waardoor het evenement op het randje van de afgrond balanceerde. Met 55 vrijwilligers die verkeersregelaar willen zijn én 59 vrijwilligers voor andere ondersteuning, is er nu zekerheid. Tomberg: “Dat is ongekend in deze tijd van schaarste aan vrijwilligers. Dit geeft aan hoe het evenement nog leeft voor Ulft en omgeving.”

Daardoor kan de eerste avondvierdaagse sinds de coronacrisis op 7,8,9 en 10 juni plaatsvinden. “Ook bijzonder is het dat politieke partijen in de gemeente zich hebben gemeld met meerdere leden uit de fracties”, vertelt Tomberg. “Dat is fijn, want we hebben ze hard nodig om na 2023 de Ulftse Avondvierdaagse ook financieel rond te kunnen krijgen. We gaan de fracties uitnodigen om met ons mee te denken hoe we dat zouden kunnen aanpakken. Voor dat aanbod hebben ze trouwens zelf initiatief genomen.”

Individuele wandelaars en wandelgroepen kunnen zich inschrijven via de website van de Ulftse Avondvierdaagse.

Foto: Ulftse Avondvierdaagse

Lees meer over:

|

Lees ook

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.

VBVVVGRA10

De Graafschap treft oud-trainer Dijkhuizen in duel tegen VVV-Venlo

De Graafschap maakt zich op voor de derde competitiewedstrijd van het seizoen. Na een stroeve seizoenstart met een gelijkspel tegen Helmond Sport en een thuisnederlaag tegen Jong AZ treffen de superboeren zondagmiddag VVV-Venlo in de Koel.

WIELRENARCHIEF

Wielrenners trotseren opnieuw Baakse klinkers tijdens Hel van Baok

De klinkers in het buitengebied van Baak vormen zondag 23 augustus het decor van de wielerwedstrijd ‘Hel van Baok’. Zo’n negentig wielrenners strijden dan om de winst op een parcours, waarbij vooral de beruchte klinkerstrook op de Vrendenbargsedijk het verschil moet maken. Martin Weijers van Wielervereniging Vierakker Wichmond is blij dat er nog wielerwedstrijden zoals deze worden gereden.

Gerrits WeerpraotDUIM0

Weerboer Gerrit voorspelt een wisselvallig weekend vanuit Mariënvelde

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Mariënvelde voorspelt de weerboer een wisselvallig weekend.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 15.34.37

Keijenborgse zorgcentrum staat voor flinke verandering

Zorgcentrum Maria Postel in Keijenborg krijgt een nieuwe toekomst. Remon van Amersfoort, eigenaar van Huize Sonnevanck in Hengelo, gaat de zorglocatie voortzetten nadat de vorige zorginstelling failliet ging. Hij wil van de Maria Postel weer een plek maken die een actieve rol speelt in het dorp en de maatschappij.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 14.31.25

Geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn donderdagmiddag met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte niemand gewond.