Ulft, Netherlands

Ulftse Avondvierdaagse gaat toch door na succesvolle oproep

De Ulftse Avondvierdaagse gaat dit jaar tóch door. De organisatie beschikt, mede dankzij een oproep bij REGIO8, inmiddels over 114 vrijwilligers. “Onze secretaris is er tureluurs van geworden”, zegt een opgeluchte Toon Tomberg namens de organisatie.
Bart Sollman | 1 februari 2023 15:36 | Aangepast op 1 februari 2023 15:36
Dat de editie van 2023 doorgaat is volgens de organisatie extra belangrijk. De vorige Ulftse Avondvierdaagse, in 2022, werd namelijk op het laatste moment afgeblazen vanwege een tekort aan verkeersregelaars, waardoor het evenement op het randje van de afgrond balanceerde. Met 55 vrijwilligers die verkeersregelaar willen zijn én 59 vrijwilligers voor andere ondersteuning, is er nu zekerheid. Tomberg: “Dat is ongekend in deze tijd van schaarste aan vrijwilligers. Dit geeft aan hoe het evenement nog leeft voor Ulft en omgeving.”

Daardoor kan de eerste avondvierdaagse sinds de coronacrisis op 7,8,9 en 10 juni plaatsvinden. “Ook bijzonder is het dat politieke partijen in de gemeente zich hebben gemeld met meerdere leden uit de fracties”, vertelt Tomberg. “Dat is fijn, want we hebben ze hard nodig om na 2023 de Ulftse Avondvierdaagse ook financieel rond te kunnen krijgen. We gaan de fracties uitnodigen om met ons mee te denken hoe we dat zouden kunnen aanpakken. Voor dat aanbod hebben ze trouwens zelf initiatief genomen.”

Individuele wandelaars en wandelgroepen kunnen zich inschrijven via de website van de Ulftse Avondvierdaagse.

Foto: Ulftse Avondvierdaagse

Lees meer over:

Ulft|Wandelvierdaagse|

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Wereldrecord buitensport in Ulft: ‘Belangrijk dat ouderen actief blijven’

De Vitality Club FreeWheel Ulft doet op woensdag 1 oktober mee aan een wereldrecordpoging bewegen in...

Huntenpop viert de jaren tachtig muziek met Nena, maar kijkt tegelijk over de grens

Een witte ballon gaat op handen van bezoekers het Huntenpop-terrein rond in Ulft. Op de ballon staat...

Dione Housheer verlengt in Hongarije bij Champions League-winnaar

Handbalster Dione Housheer uit Ulft heeft haar contract bij het Hongaarse topclub Györ verlengd. De ...

De Bankzitters en Duitse popzangeres Nena zetten Huntenpop Ulft op z’n kop

Op het weiland naast het DRU Industriepark in Ulft vond dit weekend de 34e editie van Huntenpop plaa...

Ben Lukassen (26) uit Ulft jaagt in Duitsland trainersdroom na

De 26-jarige Ben Lukassen uit Ulft heeft een droom en dat is trainer worden in het professionele voe...

Nieuwe wegwerkzaamheden rondom Ulft vanaf midden augustus

Provincie Gelderland begint op 18 augustus weer aan werkzaamheden aan de N317 en de N335. Waar de we...