gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee personen gewond na 'geweldsincident' bij huis in Wehl

c3e7209dd2849ca018fc6c0f1ef2a96c

Twee personen zijn vrijdagmiddag gewond geraakt bij een geweldsincident bij een huis in Wehl. De politie werd gealarmeerd voor een steekincident, maar er is nog veel onduidelijk.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het incident speelde rond 15.30 uur bij een woning aan het Elzenerf. Een politiewoordvoerder bevestigt dat er een geweldsincident is gebeurd, maar is verder terughoudend in het geven van informatie. “We moeten echt onderzoeken wat er precies is gebeurd”, geeft ze aan. Of er is gestoken, kan ze ook niet bevestigen: “Het is allemaal nog een beetje onduidelijk."

De twee personen die gewond zijn geraakt, zijn per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Of zij ook verdachte zijn in de zaak en of ze eventueel zijn aangehouden, kon de woordvoerder ook nog niet aangeven.

Lees ook

HELGRA10

De Graafschap opent in Helmond: 'Nu gaat het om de knikkers'

Het gaat beginnen voor De Graafschap. Op Sportpark Pluimerskamp in Zelhem werd vrijdag onder toeziend oog van tientallen supporters getraind en voorbereid voor zondagmiddag. De Doetinchemmers trappen dan hun achtste seizoen op rij in de eerste divisie af met een bezoek aan Helmond Sport.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 15.15.40

Kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in centrum Doetinchem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de Europaweg in Doetinchem. De kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in het centrum.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 14.37.15

Weerboer Gerrit voorspelt een zomers weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij sluis de Pol bij Gaanderen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.11.35

Erwin Versteeg beoogd wethouder Berkelland als opvolger Koenderink

Samen voor Berkelland draagt de Enschedese Erwin Versteeg voor als wethouder in de gemeente Berkelland. Versteeg wordt hiermee de opvolger van Ton Koenderink die na vijf dagen stopte als wethouder. Versteeg is momenteel raadslid in Enschede namens Belang van Enschede.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.02.19

Koninklijke Marechaussee betrokken bij ongeval in Beek

Een auto van de Koninklijke Marechaussee is vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een ongeval in Beek. Het verkeer wordt om het ongeval geleid.

4-DSC08136

De Graafschap legt Jannes Wieckhoff vast: Duitse rechtsback tekent voor twee jaar

De Graafschap heeft donderdagmiddag de Duitser Jannes Wieckhoff gepresenteerd. De 26-jarige rechtsback komt transfervrij over van competitiegenoot Heracles Almelo.