Ulft, Netherlands

Twee personen gewond na 'geweldsincident' bij huis in Wehl

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Twee personen zijn vrijdagmiddag gewond geraakt bij een geweldsincident bij een huis in Wehl. De politie werd gealarmeerd voor een steekincident, maar er is nog veel onduidelijk.
Redactie REGIO8 | 1 maart 2024 16:40 | Aangepast op 1 maart 2024 16:40
Het incident speelde rond 15.30 uur bij een woning aan het Elzenerf. Een politiewoordvoerder bevestigt dat er een geweldsincident is gebeurd, maar is verder terughoudend in het geven van informatie. “We moeten echt onderzoeken wat er precies is gebeurd”, geeft ze aan. Of er is gestoken, kan ze ook niet bevestigen: “Het is allemaal nog een beetje onduidelijk."

De twee personen die gewond zijn geraakt, zijn per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Of zij ook verdachte zijn in de zaak en of ze eventueel zijn aangehouden, kon de woordvoerder ook nog niet aangeven.

Lees meer over:

112Achterhoek|Wehl|Politie|

Lees ook

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...

Terborgenaar (20) en Dinxperloër (29) aangehouden bij woning door politie in kogelwerende vesten

Bij een uit de hand gelopen ruzie aan de Prinses Margrietstraat in Terborg is een 20-jarige man uit ...

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...