gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee personen aangehouden en één gewonde bij schietincident in Doetinchem

9ec7fd13a4277158ac69e038ca0f3d8f.jpg

Bij een schietincident op de Verzetslaan in Doetinchem is één persoon gewond geraakt en zijn er twee mannen aangehouden. Er zijn meerdere schoten gelost.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Rond 22.00 uur kwam er een melding binnen bij de meldkamer van een schietincident in de wijk Overstegen in Doetinchem. Er is meerdere keren geschoten. Eén persoon is door het incident gewond geraakt maar is buiten levensgevaar. De hulpdiensten kwamen massaal ter plaatsen en er werd een groot gebied rond het incident afgezet.

Twee mannen zijn aangehouden in de buurt van de locatie van het incident. De politie doet verder onderzoek naar het incident en mogelijke betrokkenen. “We sluiten niet uit dat er meer aanhoudingen gaan volgen”, laat een woordvoerder van de politie weten. “Het team is opzoek naar getuigen. Als er mensen zijn die iets gezien of gehoord hebben, of over camerabeelden beschikken, dan horen wij dat graag.”

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).