gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee parkeerplekken in Doetinchem alleen nog beschikbaar voor vergunninghouders

9c3014196b83094ce0d4e6b9fe1c43cd.jpg

Bezoekers van de binnenstad van Doetinchem moeten vanaf 17 februari een stukje verder lopen. De parkeerplekken bij de D-toren en op de parkeerplaats bij de Dr. Huber Noodtplaats zijn dan niet langer voor iedereen beschikbaar. Alleen vergunninghouders kunnen er gebruik van maken.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Het gaat om de parkeerplaatsen aan de Kapoeniestraat/Grutpoort (nabij de D-toren, ook wel bekend als de Kies, HV) en bij de Dr. Huber Noodtplaats (nabij de Raadhuisstraat, HV). "De aanpassing is nodig omdat er te weinig parkeerplekken beschikbaar zijn voor bewoners van het centrum", laat de gemeente Doetinchem weten. "Er komen steeds meer woningen bij in de binnenstad en daarmee is er ook extra parkeergelegenheid voor hen nodig. Bij de parkeerplaatsen komen borden om de nieuwe situatie aan te geven."

Eerder werd de parkeerlocatie op de Dr. Huber Noodtplaats al tijdelijk gereserveerd voor vergunninghouders vanwege bouwwerkzaamheden. Bezoekers die na 17 februari de binnenstad willen bezoeken, kunnen parkeren bij betaalde parkeergelegenheden zoals de Amphiongarage, de Varkensweide, de Catharinagarage en de Veemarkt. 

Lees ook

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.