gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee overleden personen gevonden in woning in Doetinchem

6289392cd9c409e2b6fc4ca5c1091f0e

De politie heeft donderdagmiddag twee overleden personen gevonden in een woning ter hoogte van de Stadsheidelaan, tussen Doetinchem en Westendorp. Dit laat de politie vrijdagochtend weten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
“Gisteren rond half 5 's middags zijn twee overleden personen gevonden in een woning ter hoogte van de Stadsheidelaan in Doetinchem. We doen onderzoek naar de toedracht”, zo bracht de Politie Gelderland vrijdagochtend het nieuws via X. Over de toedracht van het incident kan een woordvoerder van de politie niets zeggen, momenteel loopt er nog een onderzoek. "Er kunnen meerdere scenario's zijn zoals onder andere suïcide, een natuurlijke dood of een misdrijf", laat een woordvoerder weten. "Daarom zijn wij terughoudend in het delen van informatie."

Er volgt een update wanneer er meer bekend is over het onderzoek en de toedracht van het incident. Over de identiteit van de slachtoffers kan de politie ook nog niks zeggen.

Lees meer over:

Lees ook

9236ca55cc08bed6168dc9c5d22a6a43

Sporthal Breedenbroek luidt noodklok: 'Waarom Etten en Megchelen wel?'

Sportbelangen Breedenbroek heeft woensdagavond tijdens een commissievergadering de noodklok geluid over de toekomst van de sporthal. De stichting vraagt de gemeente om zes ton voor renovatie en verduurzaming. "Waarom andere kernen wel en Breedenbroek niet?", vraagt secretaris Margriet Koenders zich af.

DokeTempels10

Doke Tempels uit fractie PRO Nederland Oude IJsselstreek gezet, toekomst zetel onbekend

Raadslid Doke Tempels maakt niet langer onderdeel uit van de fractie van PRO Nederland Oude IJsselstreek. De partij heeft het vertrouwen in het raadslid opgezegd nadat ze volgens PRO maanden onbereikbaar was. Tempels wilde zelf wethouder worden, maar John Haverdil won uiteindelijk die interne strijd.

GraafschapZW

Oud-voorzitter De Graafschap Hylke Enzerink overleden

Hylke Enzerink, van 1994 tot 2000 voorzitter van De Graafschap, is overleden. Dat maakt de club bekend op haar kanalen. Enzerink is 83 jaar oud geworden.

Bord Didam

Alleen bestemmingsverkeer nog welkom in centrum Didam

Automobilisten die het centrum van Didam als sluiproute gebruiken, mogen daar vanaf vandaag niet meer rijden. Alleen bestemmingsverkeer is nog welkom. Met de proef hoopt de gemeente de verkeersoverlast terug te dringen.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.54.59

Fietsster lichtgewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagochtend lichtgewond geraakt bij een ongeval op de Mozartlaan in Doetinchem. Een automobiliste reed achteruit en zag daarbij drie meisjes op de fiets over het hoofd.

Trekkers OIJ

Honderden boeren bieden brandbrief aan bij gemeentehuis Gendringen

Zo'n 250 boeren kwamen dinsdagavond met tientallen trekkers naar het gemeentehuis van de gemeente Oude IJsselstreek in Gendringen. Ze boden een brandbrief aan, aan burgemeester Laura Werger waarin ze hun zorgen uitspreken over de brief van minister van Essen. Hoewel een gemeente in eerste instantie niet over die regels gaat, is het gemeentehuis volgens de boeren tóch de geschikte plek.