gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee overleden personen gevonden in woning in Doetinchem

6289392cd9c409e2b6fc4ca5c1091f0e

De politie heeft donderdagmiddag twee overleden personen gevonden in een woning ter hoogte van de Stadsheidelaan, tussen Doetinchem en Westendorp. Dit laat de politie vrijdagochtend weten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
“Gisteren rond half 5 's middags zijn twee overleden personen gevonden in een woning ter hoogte van de Stadsheidelaan in Doetinchem. We doen onderzoek naar de toedracht”, zo bracht de Politie Gelderland vrijdagochtend het nieuws via X. Over de toedracht van het incident kan een woordvoerder van de politie niets zeggen, momenteel loopt er nog een onderzoek. "Er kunnen meerdere scenario's zijn zoals onder andere suïcide, een natuurlijke dood of een misdrijf", laat een woordvoerder weten. "Daarom zijn wij terughoudend in het delen van informatie."

Er volgt een update wanneer er meer bekend is over het onderzoek en de toedracht van het incident. Over de identiteit van de slachtoffers kan de politie ook nog niks zeggen.

Lees meer over:

Lees ook

7e1086ee-5b74-465d-b041-ef2c1f5f909c

De Graafschap hard onderuit tegen Jong AZ

De Graafschap heeft de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen met 2-5 verloren van Jong AZ. Bij rust stond het nog 1-1 op De Vijverberg. Maar zoals wel vaker bleek een beloftenploeg een flinke bananenschil te zijn.

jANtOOROP2

Gietpannen van failliete Vulcanus naar DRU: ‘Het laatste Achterhoekse ijzer zit hieraan’

De gietpannen van de failliete ijzergieterij Vulcanus uit Langerak staan sinds kort op het DRU Industriepark in Ulft. De zware pannen werden gebruikt om gesmolten ijzer binnen de fabriek te vervoeren en zijn nu onderdeel van een expositie over de relatie tussen kunst en de Achterhoekse ijzerindustrie.

Rijnvaart extreem lage waterstand

Extreem lage Rijn trekt bekijks in Emmerich, maar beperkt toerisme bij Rees

In Emmerich is de extreem lage waterstand van de Rijn inmiddels bijna een toeristische attractie op zich. Met name dagjesmensen uit de Achterhoek komen naar de promenade om het uitzonderlijk lage water met eigen ogen te zien. Elders in de Duitse grensstreek raakt de lage Rijn het toerisme juist: grote rondvaarten vanuit Rees naar Duisburg en Nijmegen zijn geschrapt en drie van de vier veerponten in het gebied liggen uit de vaart.

Ophaalbrug Doetinchem

Energiebrug Doetinchem blijft langer dicht vanwege kabeldiefstal

De Energiebrug over de Oude IJssel in Doetinchem blijft twee weken langer dicht. Tijdens werkzaamheden zijn er elektriciteitskabels gestolen waardoor het werk nu stilligt.

Wasserbal10

Brandweer Bergh terug op Wasserballtoernooi Elten: ‘Goed voor onderlinge band’

Brandweer Bergh heeft zaterdag na zeventien jaar weer meegedaan aan het Wasserballtoernooi in het Duitse Elten. Veertien Nederlandse en Duitse brandweerkorpsen namen het tegen elkaar op tijdens het evenement, waarbij met brandslangen een grote bal in het doel van de tegenstander moet worden gespoten.

34310063-d35b-3aec-9869-b17f2849d340

De Graafschap Vrouwen onderuit bij debuut in Eredivisie

De Graafschap Vrouwen heeft hun eerste wedstrijd in de Eredivisie verloren van FC Twente. Ze gingen met 2-1 onderuit in Enschede.