gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee overleden personen gevonden in woning in Doetinchem

6289392cd9c409e2b6fc4ca5c1091f0e.jpg

De politie heeft donderdagmiddag twee overleden personen gevonden in een woning ter hoogte van de Stadsheidelaan, tussen Doetinchem en Westendorp. Dit laat de politie vrijdagochtend weten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
“Gisteren rond half 5 's middags zijn twee overleden personen gevonden in een woning ter hoogte van de Stadsheidelaan in Doetinchem. We doen onderzoek naar de toedracht”, zo bracht de Politie Gelderland vrijdagochtend het nieuws via X. Over de toedracht van het incident kan een woordvoerder van de politie niets zeggen, momenteel loopt er nog een onderzoek. "Er kunnen meerdere scenario's zijn zoals onder andere suïcide, een natuurlijke dood of een misdrijf", laat een woordvoerder weten. "Daarom zijn wij terughoudend in het delen van informatie."

Er volgt een update wanneer er meer bekend is over het onderzoek en de toedracht van het incident. Over de identiteit van de slachtoffers kan de politie ook nog niks zeggen.

Lees meer over:

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.