Ulft, Netherlands

Twee Doetinchemmers aangehouden in verband met mogelijke schietpartij

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Twee mannen van 34 en 36 jaar uit Doetinchem zijn vrijdagavond 7 juni aangehouden bij een pand aan de Voltastraat, wegens een mogelijke schietpartij. Het is nog onduidelijk wat er precies gebeurt is.
Redactie REGIO8 | 8 juni 2024 17:35 | Aangepast op 8 juni 2024 17:35
"We kregen een melding dat iemand op een bootje mogelijk beschoten zou zijn," aldus de politiewoordvoerder. De politie stuurde zeven wagens naar een pand aan de Voltastraat, waar ze de twee mannen aantroffen met visspullen. De mannen werden in verband met de mogelijke schietpartij aangehouden. Beide Doetinchemmers kregen een grote zak om hun handen en werden afgevoerd in een politieauto.

Hun exacte rol is nog onduidelijk. Ook is nog niet bevestigd of er daadwerkelijk geschoten is. Vanwege het lopende onderzoek kon de politie vrijdagavond geen verdere details geven.

Lees ook

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...

Onvoltooide Betuwelijn zet ongewild druk op plannen voor Noordtak

De Betuwelijn ligt in Nederland al jaren klaar. Maar het echte rendement van die miljardeninvesterin...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij de keet #2

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Piek in sluipverkeer Beek verwacht, Montferland zet verkeersregelaars in

De gemeente Montferland zet, net als in de zomervakantie, op verwachte piekmomenten verkeersregelaar...

Externe controle bij IKC ’s-Heerenberg zorgt mogelijk voor nieuwe vertraging

De ingreep van de gemeenteraad om het vastgelopen IKC-project weer op gang te brengen, zorgt voorlop...