gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee auto’s flink beschadigd bij botsing in Zeddam

68cdd90bce7422832976814e9ccce5cb

Twee auto’s zijn donderdagavond flink beschadigd na een botsing op de Drieheuvelenweg in Zeddam. Geen van de inzittenden raakte gewond.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 21.30 uur op de T-splitsing van de Lengelseweg met de Drieheuvelenweg. Een van de bestuurders wilde links afslaan naar de Lengelseweg, maar nam hierbij de binnenbocht. Hierdoor zag de bestuurder een tegemoetkomende auto over het hoofd, met een botsing tot gevolg.

Naast de materiële schade, lijken beide bestuurders met de schrik te zijn vrij gekomen. Beide voertuigen moesten wel worden afgesleept. Het doorgaande verkeer ondervond weinig hinder van het ongeval.

Lees ook

RN20260901-9070

De Graafschap huurt doelman Paul Reverson van Ajax

De 21-jarige Paul Reverson speelt komend seizoen in het shirt van De Graafschap. De doelman komt op huurbasis over van Ajax en tekent voor één seizoen. De Superboeren hebben daarnaast een optie tot koop bedongen.

112rekken_BLUR

Geen gewonden bij flinke botsing tegen boom in Rekken

Bij een eenzijdig ongeval in Rekken in een auto flink beschadigd geraakt. De inzittende is niet gewond geraakt, wel was hij onder invloed.

WhatsApp Image 2026-08-31 at 18.03.37

Automobilist schiet uit bocht en belandt in beek in Winterswijk

Een automobilist is maandagavond met zijn auto in een beek in Winterswijk beland. De bestuurder verloor de macht over het stuur, maar raakte niet gewond.

DSC05405

De Graafschap haalt Jorn Triep naar Doetinchem

De Graafschap heeft een extra aanvallende middenvelder binnen. De 21-jarige Jorn Triep tekent tot 2028 in Doetinchem. Triep komt over van Sparta Rotterdam.

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.

Herenboerderij0

Eerste Herenboerderij van de Achterhoek wil groeien

Meer dan honderd huishoudens delen in Gaanderen samen één boerderij. Op ’t Maatje verbouwen zij hun eigen groenten en fruit en zorgen ze samen voor hun voedsel. Het is de eerste Herenboerderij van de Achterhoek. Volgens voorzitter Karin Aalders was de start best spannend.