gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee aanrijdingen na elkaar op weg in Doetinchem

366056700cc2b60741331375d3c7b202

Hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt voor een kop- staartaanrijding in Doetinchem. Niet veel later gebeurde er op hetzelfde punt nogmaals een kop- staartaanrijding.

Redactie REGIO8 |
Het eerste ongeval vond rond 19.00 uur plaats op de Zelhemseweg. Een bestuurder vanuit Zelhem in de richting van Doetinchem wilde linksaf slaan de Bultenseweg in, de bestelbus erachter zag dit en stopte. Een achterop komende bestelbus had te laat in de gaten dat zijn voorgangers stilstonden, met de aanrijding tot gevolg. De twee bestelbusjes en de personenauto raakten bij het ongeval betrokken. De voorste automobilist is met onbekend letsel meegegaan naar het ziekenhuis, de bestuurders van de bestelbusjes bleven ongedeerd.

Nadat de weg was vrijgegeven vond rond 19.30 uur de tweede aanrijding plaats. Een bestuurder vanuit Doetinchem in de richting van Zelhem wilde rechtsaf slaan naar de Bultenseweg. Een bestelbusje had dit te laat door en knalde achterop de personenauto, niemand raakte gewond. Het overige verkeer ondervond bij beide ongevallen veel hinder en moest omrijden.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

RN20260901-9070

De Graafschap huurt doelman Paul Reverson van Ajax

De 21-jarige Paul Reverson speelt komend seizoen in het shirt van De Graafschap. De doelman komt op huurbasis over van Ajax en tekent voor één seizoen. De Superboeren hebben daarnaast een optie tot koop bedongen.

112rekken_BLUR

Geen gewonden bij flinke botsing tegen boom in Rekken

Bij een eenzijdig ongeval in Rekken in een auto flink beschadigd geraakt. De inzittende is niet gewond geraakt, wel was hij onder invloed.

WhatsApp Image 2026-08-31 at 18.03.37

Automobilist schiet uit bocht en belandt in beek in Winterswijk

Een automobilist is maandagavond met zijn auto in een beek in Winterswijk beland. De bestuurder verloor de macht over het stuur, maar raakte niet gewond.

DSC05405

De Graafschap haalt Jorn Triep naar Doetinchem

De Graafschap heeft een extra aanvallende middenvelder binnen. De 21-jarige Jorn Triep tekent tot 2028 in Doetinchem. Triep komt over van Sparta Rotterdam.

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.

Herenboerderij0

Eerste Herenboerderij van de Achterhoek wil groeien

Meer dan honderd huishoudens delen in Gaanderen samen één boerderij. Op ’t Maatje verbouwen zij hun eigen groenten en fruit en zorgen ze samen voor hun voedsel. Het is de eerste Herenboerderij van de Achterhoek. Volgens voorzitter Karin Aalders was de start best spannend.