gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee aanrijdingen na elkaar op weg in Doetinchem

366056700cc2b60741331375d3c7b202

Hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt voor een kop- staartaanrijding in Doetinchem. Niet veel later gebeurde er op hetzelfde punt nogmaals een kop- staartaanrijding.

Redactie REGIO8 |
Het eerste ongeval vond rond 19.00 uur plaats op de Zelhemseweg. Een bestuurder vanuit Zelhem in de richting van Doetinchem wilde linksaf slaan de Bultenseweg in, de bestelbus erachter zag dit en stopte. Een achterop komende bestelbus had te laat in de gaten dat zijn voorgangers stilstonden, met de aanrijding tot gevolg. De twee bestelbusjes en de personenauto raakten bij het ongeval betrokken. De voorste automobilist is met onbekend letsel meegegaan naar het ziekenhuis, de bestuurders van de bestelbusjes bleven ongedeerd.

Nadat de weg was vrijgegeven vond rond 19.30 uur de tweede aanrijding plaats. Een bestuurder vanuit Doetinchem in de richting van Zelhem wilde rechtsaf slaan naar de Bultenseweg. Een bestelbusje had dit te laat door en knalde achterop de personenauto, niemand raakte gewond. Het overige verkeer ondervond bij beide ongevallen veel hinder en moest omrijden.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Han feliciteert Joost

Nog zes jaar erbij ‘Joost mag het weten’

De bijna altijd stoïcijnse Joost van Oostrum wordt tijdens zijn speech emotioneel als hij zijn vrouw, kinderen en ‘ma’ benoemt en dank zegt voor alle steun en inspiratie tijdens de afgelopen twaalf jaar als burgemeester. Zijn dierbare gezin waar hij nog extra zes jaar op zal leunen, want hij is dinsdag beëdigd voor een derde ambtsterrein.

lisanne2.jpg (1)

Tien jaar cel en tbs geëist tegen Ulftenaar voor doden van Lisanne

Tegen de 26-jarige Christiaan uit Ulft is dinsdag tien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist. Christiaan stak twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne dood in haar eigen huis.

112Corle

Fietsster gewond na aanrijding met scootmobiel bij Corle

Een fietsster is dinsdagavond gewond geraakt na een botsing met een man in een scootmobiel op een fietspad in het Winterswijkse buurtschap Corle. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Ton Koenderink

Ton Koenderink met nipte meerderheid benoemd tot wethouder in Berkelland

Ton Koenderink is met een nipte meerderheid van de gemeenteraad benoemd tot wethouder in de gemeente Berkelland. De stemming viel met 13 voor en 11 tegen in het voordeel uit van het omstreden raadslid van Samen voor Berkelland.

04 Politie0

Politie onderzoekt geweldsincident bij station in Gaanderen

De politie is een onderzoek gestart naar een geweldsincident van zaterdagavond bij het station in Gaanderen. Bij het incident raakte een minderjarig iemand gewond. Niet veel later werden twee minderjarige verdachten aangehouden.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.