Ulft, Netherlands

Trekker vliegt in brand op Schapendijk in Heelweg

Een trekker is vrijdagmiddag op een weiland in het buitengebied van Heelweg in brand gevlogen. Meerdere brandweerposten zijn uitgerukt om het vuur te bestrijden
Charlotte van de Kant | 12 augustus 2022 17:32 | Aangepast op 12 augustus 2022 17:32
De brand in de trekker ontstond rond 16.15 uur. Dat gebeurde op een stuk land aan de Schapendijk, waar de bestuurder van de BIG M op dat moment bezig was om het gras te maaien. De man sprong van de trekker af toen hij de brand ontdekte en heeft verder geen letsel opgelopen.

Mede in verband met de droogte is de brandweer grootschalig uitgerukt om het vuur te bestrijden. De rookpluimen zijn tot in de verre omgeving te zien.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchem is een minuut muisstil: 'We mogen het nooit, nooit vergeten'

Eind januari wordt in het hele land stilgestaan bij de Shoah, ook wel de Holocaust genoemd. Op 27 ja...

Kasteelstad Verlicht opnieuw betoverend, ondanks financiële tegenvaller

Kasteelstad Verlicht is inmiddels een vaste waarde in ’s-Heerenberg. Al voor de vijfde keer worden b...

Recordaantal inzendingen voor Carnavalskrakertrofee: ‘Echt wel paar toppertjes’

Een recordaantal inzendingen maken dit jaar kans op de Carnavalskrakertrofee 2026. Deze wordt uitger...

Nettelhorsterbrug in Lochem krijgt in april officiële opening

Na lang bouwen wordt de Nettelhorsterbrug in Lochem op 11 april officieel geopend. De Provincie Geld...

Persoon raakt gewond bij overval op woning in Etten

Bij een woningoverval in Etten is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met ee...

De Graafschap hard onderuit in eigen huis tegen RKC

De Graafschap weet wederom niet te winnen in het nieuwe kalenderjaar. In eigen huis werden de Doetin...