Ulft, Netherlands

Treinverkeer hervat na ongeval bij Vorden

Tussen Vorden, Ruurlo en Lichtenvoorde-Groenlo rijden sinds dinsdagmiddag weer treinen na het ernstige ongeval op het spoor bij Vorden maandagochtend. Daarbij raakte een bestuurder zwaargewond.
Davie Klein Gunnewiek | 20 mei 2022 10:17 | Aangepast op 20 mei 2022 10:17
Op de onbewaakte overgang op de Onsteinseweg kwam een trein in botsing met een bedrijfsbusje. De bestuurder werd na het ongeval met de traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht. Door de harde botsing ontstond er een flinke ravage op het spoor. De trein ontspoorde en lekte naderhand diesel. Het busje werd door de klap compleet verwoest.

Het treinverkeer was na het ongeval ontregeld. Vervoerder Arriva heeft tot dinsdagmiddag vervangend busvervoer ingezet tussen Vorden, Ruurlo en Lichtenvoorde-Groenlo.

Foto: Omroep Gelderland

Lees meer over:

Openbaar Vervoer|Ongeval|trein|

Lees ook

Meerdere ongelukken in de Achterhoek door gladheid, code geel van kracht

Door gladheid zijn maandagochtend meerdere ongevallen gebeurd in de Achterhoek. In Westendorp, Ulft ...

Achterhoekse stationwc’s gaan tijdelijk op slot

Op zeven Achterhoekse stations gaan de wc’s na 20.00 uur op slot vanuit veiligheidsoverwegingen. Op ...

‘D’ran’, ‘Weerkommen’ en ‘Deurdonderen’ op Achterhoekse treinen

Arriva heeft afgelopen weekend de namen van negen nieuwe treinen gepresenteerd. Onder andere 'D’ran'...

Geluk bij een ongeluk in Haarlo; auto komt bijna schadeloos uit de sloot

Een bestuurder heeft donderdagavond geluk bij zijn ongeluk in Haarlo gehad. Hij belandde in een drog...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...