gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tom uit Beltrum is beste EK Voetbal-voorspeller in populaire Scorito-pool

0b311efd7770dbb944fd1cc75a70f988.jpg

Tom Walterbos uit Beltrum is de allerbeste voorspeller van heel Nederland in de EK Pool van Scorito. De twintigjarige versloeg meer dan een miljoen landgenoten in het populaire voorspellingsspel, maar de Achterhoeker blijft er vooral nuchter onder.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Mooi om te winnen, maar er zat wel meer geluk dan wijsheid bij”, zegt Tom, die ondanks zijn overwinning op meer dan een miljoen landgenoten de nuchterheid zelve blijft. Dat hij won, hoorde hij zondagavond, vlak na de finale van het EK. Zijn telefoon ontplofte na het laatste fluitsignaal. Hij had de 2-1 winst van Spanje goed voorspeld en met Nico Williams ook nog een van de doelpuntenmakers. “Ik stond het hele toernooi al in de top duizend, maar tot de halve finale niet in de top 10”, zegt Tom. “Dus het is heel mooi dat je wint, maar het is en blijft een spelletje.”

Tom speelde in drie pools mee, met clubgenoten van Vios Beltrum, collega’s op werk en met dorpsgenoten uit de kroeg. Rijk wordt de Beltrummer er niet van. “Het is een leuk bedrag, meer niet”, geeft de winnaar aan. Vorige week stond een andere Achterhoeker, Niek uit Groenlo, nog bovenaan. Dat de eindzege naar Beltrum gaat, verbaast Tom zelf nog het meest: “Want ik sta normaal altijd ergens onderin met dit soort pooltjes. Dit is wel echt een unicum.”

Engeland-Nederland als succes
Wat een van de opvallendste uitslagen was waarmee hij scoorde? “De overwinning van Engeland op Nederland in de halve finale”, zegt Tom, enigszins schuldbewust. “Ik had 2-1 voor Engeland voorspeld, toen ben ik van plek 400 naar plek 8 gegaan.” Dat het geluk is, blijkt volgens de Beltrummer ook wel uit zijn Tour de France-pool. “Want die loopt niet zo goed… Het was waarschijnlijk één keer, de volgende keer sta ik gewoon weer in de middenmoot.”

Lees meer over:

|

Lees ook

STILL MONTFERLAND DEBAT0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Montferland gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Montferland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan in Gouden Handen in 's-Heerenberg. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de bestuurscultuur, woningbouw en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Montferland terug.

Coffeeshop0.png

Eigenaar coffeeshop Magic hoopt na explosies op gouden tip: ‘Wij denken dat dealers hierachter zitten’

Coffeeshop Magic in Doetinchem werd eind vorig jaar tot twee keer toe getroffen door explosies bij de gevel van het pand. Magic wil er alles aan doen om de daders te vinden en looft inmiddels 10.000 euro uit voor de gouden tip. Medewerker Mitchell* heeft een vermoeden uit welke richting de explosies komen.

Hengelo Gemeentehuis protest.jpeg

Omwonenden azc slepen gemeente voor de rechter: 'Amateurisme? Dat kun je best stellen'

Omwonenden voelen zich door de gemeente Bronckhorst bij de besluitvorming rond een asielzoekerscentrum (azc) achter het gemeentehuis in Hengelo te kakken gezet. Dat bleek dinsdag bij een rechtszaak die ze tegen de gemeente hadden aangespannen. Bewoners zijn ontevreden omdat de gemeente gemaakte afspraken over de locatie 'van tafel heeft geveegd'.

fdb34fd3-109d-4837-805c-498a67c8c8b1.jpg

Bestuurster gewond na botsing tegen boom op N319 bij Winterswijk

Een bestuurster is donderdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval nabij Winterswijk. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

GoudenHanden

Lijsttrekkers Montferland donderdagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Met nog twee gemeenten te gaan, is donderdagavond Montferland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep in zaak baby Sem: patholoog en partner van verdachte worden gehoord

Een patholoog wordt opnieuw gehoord over de dood van baby Sem Vijverberg. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. De advocaten van de verdachte, de moeder van het kind, hadden daarom gevraagd.