gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tientallen foutparkeerders beboet bij Hilgelo

9d9fc1bc25e73f9526f5e7821e5a0737

Het warme weer zorgde voor veel foutparkeerders bij recreatieplas Hilgelo in Winterswijk. Op zondag zijn veertig boetes uitgedeeld aan mensen die hun auto in een parkeerverbodszone neerzette.

Serena Speet |
"De bebording daar is duidelijk", laat wijkagent Willem Saris weten. "Als je je auto vervolgens pontificaal achter zo'n bord zet is dat niet zo slim." Volgens de wijkagent is er voldoende ruimte op de parkeerplaats van Hilgelo, hij snapt niet dat mensen daar geen gebruik van maken: "Een parkeerkaart bij Leisurelands is goedkoper dan bij ons." Automobilisten betalen voor een uitrijkaart zes euro, maar zijn voor een boete meer dan honderd euro kwijt.
Het warme weer is volgens Saris de reden dat mensen op de verkeerde plek parkeren. Hoe meer mensen afkoeling zoeken bij de recreatieplas, hoe meer boetes de politie Winterswijk uitdeelt. De wijkagent waarschuwt mensen die naar Hilgelo komen: "Wij controleren in het hoogseizoen iedere dag."

Foto: Willem Saris

Lees ook

image

Tranen van blijdschap in Ratum: ontwikkelaar ziet af van vier Duitse windturbines

Stadtwerke Münster ziet af van de bouw van vier grote windturbines vlak over de Duitse grens bij Ratum. De turbines maakten deel uit van meerdere Duitse windenergieprojecten rond Winterswijk. De geplande windmolens zouden een tiphoogte van 250 meter tot 267 meter krijgen.

SporthalVordenGLD

Financiële tegenvaller bij verbouwing sporthal Vorden minder dan eerder verwacht

Voor de renovatie en verduurzaming van sporthal 't Jebbink in Vorden is 425.000 euro extra nodig. Dat bedrag ligt fors lager dan de tegenvaller van bijna 1 miljoen euro waar de gemeente eerder rekening mee hield.

GRAEMM0

De Graafschap zoekt ommekeer in Emmen: ‘Het begint echt bij de strijd’

De Graafschap kent een dramatische seizoenstart. Eén punt uit vijf wedstrijden spreekt daarbij boekdelen. Die cijfers komen ook bij trainer Thomas Duivenvoorden en zijn ploeg hard aan. Toch is de sfeer binnen de selectie volgens de oefenmeester nog altijd goed.

vuurwerkinleveren0

Ruim 200 kilo vuurwerk ingezameld door vuurwerkbus Lochem

Er is ruim 200 kilo vuurwerk ingeleverd bij de vuurwerkbus in Lochem vorige week vrijdag. De bus rijdt door Nederland om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen. Die ene dag in Lochem was daarmee al succesvoller dan twee dagen in Zeeland bij elkaar, daar kwam 90 kilo binnen.

Bahia100

Na één week weer als nieuw: Bahia ondergaat megaklus

Zes zwembaden leegmaken, schoonmaken, controleren en opnieuw vullen, terwijl ook een van de elf sauna’s grondig wordt vernieuwd. In zwembadparadijs Bahia in Bocholt wordt deze week met man en macht gewerkt. Schilders, tegelvoegers, timmerlui, eigen technici en andere medewerkers hebben slechts één week om de enorme onderhoudsklus te klaren. Zaterdag moeten de deuren alweer opengaan voor de gasten.

GerritWolsinkRechtenvrij1

‘De vliegende tandarts’ Gerrit Wolsink blikt in Hengelo terug op carrière en roem

Hij is vijfvoudig winnaar van de Grand Prix van Carlsbad, tweevoudig vicewereldkampioen motorcross en beter bekend als de ‘vliegende tandarts’. Toch voelde Hengeloër Gerrit Wolsink zich nooit thuis in de schijnwerpers. Tijdens een eerbetoon in zijn geboortedorp blikt de 80-jarige motorcrosslegende terug op zijn carrière en de keerzijde van bekendheid.