Ulft, Netherlands

Tientallen foutparkeerders beboet bij Hilgelo

Het warme weer zorgde voor veel foutparkeerders bij recreatieplas Hilgelo in Winterswijk. Op zondag zijn veertig boetes uitgedeeld aan mensen die hun auto in een parkeerverbodszone neerzette.
Serena Speet | 15 augustus 2022 10:08 | Aangepast op 15 augustus 2022 10:08
"De bebording daar is duidelijk", laat wijkagent Willem Saris weten. "Als je je auto vervolgens pontificaal achter zo'n bord zet is dat niet zo slim." Volgens de wijkagent is er voldoende ruimte op de parkeerplaats van Hilgelo, hij snapt niet dat mensen daar geen gebruik van maken: "Een parkeerkaart bij Leisurelands is goedkoper dan bij ons." Automobilisten betalen voor een uitrijkaart zes euro, maar zijn voor een boete meer dan honderd euro kwijt.
Het warme weer is volgens Saris de reden dat mensen op de verkeerde plek parkeren. Hoe meer mensen afkoeling zoeken bij de recreatieplas, hoe meer boetes de politie Winterswijk uitdeelt. De wijkagent waarschuwt mensen die naar Hilgelo komen: "Wij controleren in het hoogseizoen iedere dag."

Foto: Willem Saris

Lees ook

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...

Waarnemend burgemeester Jetten wisselt stuivertje met vertrokken Bengevoord

Sinds 2 september heeft Winterswijk een nieuwe eerste burger, al is het slechts voor de duur van ach...

Corso Winterswijk heeft nooit meer een bloementekort?

Achtereenvolgende droge en natte lentes en zomers dreven corsobouwers de laatste jaren tot wanhoop, ...

Terborgenaar (20) en Dinxperloër (29) aangehouden bij woning door politie in kogelwerende vesten

Bij een uit de hand gelopen ruzie aan de Prinses Margrietstraat in Terborg is een 20-jarige man uit ...