gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tientallen dode varkens aangetroffen in Aaltense stal

a68fcbf7c02676daaffb1b282295f956

Een varkensboer heeft dinsdagmiddag een groot aantal dode varkens aangetroffen in één van zijn stallen. De brandweer is ter plaatse gekomen en heeft metingen uitgevoerd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De boer sloeg rond 13.00 uur alarm bij de brandweer nadat hij in een van zijn stallen een groot aantal dode varkens had aangetroffen. De varkenshouder vertrouwde het niet en schakelde de brandweer in. Met meerdere voertuigen kwamen de brandweerlieden ter plaatse aan de Gendringseweg. Ook is een adviseur voor gevaarlijke stoffen en een meetploeg ingeschakeld.

Om hoeveel dode varkens het gaat is nog niet bekend, de boer laat weten dat het om een groot aantal gaat. De brandweer is bezig met een onderzoek naar de doodsoorzaak van de beesten. Er wordt een meting uitgevoerd om uit te sluiten dat er gevaarlijke stoffen, zoals ammoniak, vrij zijn gekomen in de stal.

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst moet onderhoudsbudget flink verhogen: bijna 3,9 miljoen euro extra nodig

Het onderhoud van gemeentelijke gebouwen en sportaccommodaties in de gemeente Bronckhorst gaat de komende vijf jaar bijna 3,9 miljoen euro extra kosten. Dit blijkt uit een nieuw onderhoudsplan van de gemeente, die fors duurder uitvalt dan het plan van zeven jaar geleden.

OngevalEibergen

Vrachtwagen vol varkens kantelt op rotonde Eibergen, meerdere varkens overleden

Een vrachtwagen met tweehonderd varkens is maandagochtend gekanteld op een rotonde aan de Groenloseweg in Eibergen. Meerdere varkens hebben het ongeluk niet overleefd.

Inwonersbijeenkomst nabij Epse Windmolens Omroep Gelderland

Windmolens van maximaal 280 meter hoog vlak bij Epse, bewoners bezorgd

Inwoners uit Epse maken zich zorgen over het plan voor vier windmolens van maximaal 280 meter hoog langs de A1 bij Deventer. Hoewel het plan volledig op Overijssels grondgebied is, is de dichtstbijzijnde molen gepland op slechts 50 meter van gemeente Lochem. Omwonenden vrezen voor hun leefomgeving en de natuur. Donderdag kwamen ze naar een informatieavond in Deventer om hun zorgen te uiten en informatie op te halen.

C11 buslijn Aalten Bocholt

Bus C11 Aalten – Bocholt rijdt wekenlang maar drie keer per dag

Reizigers tussen Aalten en Bocholt moeten vanaf woensdag 4 november rekening houden met een flink uitgedunde busdienstregeling. Op zaterdagen vervalt de grensoverschrijdende verbinding zelfs helemaal. Door werkzaamheden aan de Hamalandstraße rijdt buslijn C11 alleen doordeweeks en nog maar drie keer per dag per richting de grens over. De beperkingen duren naar verwachting tot en met vrijdag 18 december.

gldvrouwengra

De Graafschap Vrouwen verstevigt vierde plek na winst in Utrecht

De vrouwen van De Graafschap wisten vandaag met 2-1 te winnen van hekkensluiter FC Utrecht. Zij verstevigen daarmee hun vierde plek in de Eredivisie.

68caf230-55b4-4a3c-ac33-7773acdd27c7

De Graafschap wint met verzorgd voetbal verdiend van FC Volendam

De Graafschap heeft een verrassende overwinning geboekt in Volendam. De ploeg van Thomas Duivenvoorden zorgde door doelpunten van Donny Warmerdam en Joran Hardeman voor een verdiende uitoverwinning: 1-2.